נדב יעקובי מרצה

נדב יעקובי

נדב יעקבי - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

כתב וערך ב"מעריב","חדשות", "הארץ" וב"ידיעות אחרונות".

שדר ופרשן בערוץ הספורט מאז ראשיתו ב-1991 ועד היום.

השדר הקבוע של הכדורגל הספרדי בערוץ, חבר הפאנל הבכיר של "ליגת האלופות". המומחה המוביל בארץ לכדורגל עולמי – מתמקד במיוחד בנעשה בספרד ובדרום אמריקה.

עורך המהדורה העברית של הביוגרפיה של מסי שהפכה לרב מכר.

סגן עורך במקומון "ערים" וכתב טורים ב"גלובס" וב"העיר".
כותב קבוע ב"בלייזר" מ-2001 ועד היום.
מגיש תוכנית הספורט ברדיו ת"א (יחד עם דני ענבר).
שדר ופרשן בערוץ הספורט מאז תחילתו ב-1991 ועד היום. חבר הפאנל הבכיר של "ליגת האלופות".
מייסד קורס "פוטבולוגיה" במסגרת "אסכולות" של האוניברסיטה הפתוחה.
עורך המהדורה העברית של הביוגרפיה של מסי, שיצאה לאור בימים אלו והפכה לרב-מכר.

במסגרת עבודתו דיווח ושידר נדב החל מ- 1984 מעשרות אירועי ספורט בכל העולם, כולל אליפות אירופה בכדורגל, אליפות דרום אמריקה והמונדיאל.

הרצאות מבוקשות

אחרי שחזר מרוסיה, משם שידר כמה מהמשחקים החשובים והזכורים ביותר מהמונדיאל, נדב יעקבי הגיע למסקנה שהכדורגל העולמי השתנה באופן דרמטי. בהרצאתו החדשה יספר נדב על חוויותיו מחודש של שידורים, טיסות ואין סוף הפתעות שחיכו לו ברוסיה. ובנוסף יסביר מדוע המונדיאל הוכיח שכדורגל הנבחרות חי וקיים, כיצד אובססיית ההחזקה בכדור התנפצה לרסיסים, איך ישפיע שיפוט הוידאו (ה-VAR) על עתיד המשחק, והאם מסי OUT – אמבאפה IN.

נדב יעקבי, השדר הבכיר של משחקי ליגת האלופות בערוץ הספורט, מספר במהלך ההרצאה המרתקת על עוצמתו של הכדורגל ברחבי העולם והמשמעויות הפוליטיות, החברתיות והכלכליות שלו – כשהכל שזור בסיפור האישי שלו עצמו. זו הרצאה מרתקת ומפתיעה, שמביאה את הסיפור של הספורט הפופולרי ביותר בעולם מזווית שונה ותעניין גם את מי שכדורגל הוא לא כוס התה שלו.

מדוע דווקא ברזיל, והאם מדינת הענק בדרום אמריקה תהיה מוכנה בזמן? מי יהיו הנבחרות שיצליחו במונדיאל, ומי יהיו אלו שייכשלו? מי יהיו השחקנים שיהפכו לכוכבים הגדולים של המונדיאל? ומדוע נבחרת ישראל לא תהיה שם? על שאלות אלו ורבות אחרות יענה נדב בהרצאתו, בעקבות ספרו החדש "ספר המונדיאל". ובלווי קטעי וידאו מרהיבים.

השחקן הגדול בכל הזמנים? חלק בלתי נפרד מהעיסוק בספורט הוא הדיון הנצחי, שנדמה כי לעולם לא יסתיים: מיהו הטוב בכל הזמנים?
וכשזה מגיע לכדורגל, השאלה שכל אחד שואל את עצמו בשנים האחרונות היא: האם לאו מסי כבר נמצא בשורה אחת עם כוכבי העבר הגדולים, בעיקר פלה ודייגו מראדונה – או שאולי הוא כבר עבר אותם? בהרצאתו החדשה והמרתקת מתייחס נדב יעקבי לשאלות הללו, מספר על כל אותן אגדות מהעבר הרחוק והקרוב, כאשר הדברים מלווים בסרטוני וידאו מרהיבים.
במהלך ההרצאה ידבר יעקבי גם על המהפך התדמיתי והמקצועי שעבר מסי בשנים האחרונות, על היריבות שלו עם כריסטיאנו רונלדו, ויספר על השידורים הגדולים ביותר שלו, עם מסי ובלעדיו.

נדב יעקבי, השדר הבכיר של ערוץ הספורט, בהרצאה רצינית והומוריסטית גם יחד, על כדורגל, אוהדים וכסף .ברצלונה היא כיום הקבוצה האהודה ביותר בישראל. מדובר בתופעה כלל עולמית, שרק הולכת וצוברת תאוצה. בהרצאתו יספר יעקבי, על השינויים שעבר הספורט הפופולרי ביותר בעולם בשנים האחרונות ואיך זה נוגע לכל אחד מאיתנו. ינסה להסביר מה הן הסיבות שגרמו לקבוצה הקטלונית להפוך לכל כך פופולרית. חמוש בהומור עצמי, יחשוף נדב במהלך ההרצאה גם כמה מהסיפורים ה"מצונזרים" של מאחורי הקלעים, ויספר על מערכת היחסים עם כמה מעמיתיו בתקשורת הספורט .

רוסי, אמריקאי וערבי קונים קבוצות כדורגל: זו לא בדיחה. מיליארדרים ואוליגרכים משתלטים על הכדורגל העולמי. איך זה קרה ומה מניע אותם? איך מנהיגים כמו מוסולוני, פרנקו, פרון, ברלוסקוני ופוטין משתמשים במשחק הפופולרי בעולם לצרכיהם? פעם זה היה המשחק של פשוטי העם. היום מגרשים אותם אל מחוץ לאיצטדיונים, שהופכים למתחם מבוצר של העשירים והסלבריטאים. איך זה קורה ולמה?

עניים מול עשירים, שמאלנים נגד ימניים, פרוסטנטים נגד קתולים, ´צפונים´ מול 'דרומים´ וכמובן, המלחמה שהיתה באמת, בין הונדורס לאל-סלבדור ב-1970 שנכנסה להיסטוריה כ´מלחמת הכדורגל´.

למה כדאי לך להזמין הרצאה\חוות דעת

יעקובי מרצה מבוקש המתמחה בהקשרים הפוליטיים, הכלכליים, החברתיים וההיסטוריים של הכדורגל בארץ ובעולם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יעקב (ג'יי) לביא

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ד"ר מאיה רוזמן

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים

הילה אלפרט

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הנחיות,הרצאות השראה

ישראל אהרוני

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

גיל חובב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות השראה,הרצאות מצחיקות,יום ירושלים,מוזיקה

מעין קרת

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

נטע ריבקין

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - נדב יעקובי