נועה ירון דיין מרצה

נועה ירון דיין

נועה ירון דיין - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

 

סופרת ישראלית, יוצרת טלויזיה, חוזרת בתשובה מזה כעשרים שנה, חסידת ברסלב ואם לשבעה ילדים. בעבר הנחתה והגישה תוכניות בערוץ 2 בגלי צה״ל ובגלגל״צ. כתבה שני ספרים שהפכו לרבי מכר והיא מרצה בארץ ובעולם על רוחניות, העצמה נשית וקידום האישה. כמו כן מעבירה סדנאות כתיבה יוצרת ככלי להתפתחות רוחנית.

 

בשנת 2007 יצא לאור ספרה "מקימי" בהוצאת עם עובד, המבוסס על התנסותה האישית וחוויותיה כאשת קריירה שחזרה בתשובה. הספר הפך לרב מכר ואף עובד לסדרת טלויזיה ששודרה ב״הוט״.

בשנת 2016 יצא לאור ספרה השני, "שירה גאולה", אף הוא בהוצאת עם עובד. הספר מספר על נערה בת לחוזרים בתשובה הנוטשת את מסורת אבותיה ויוצאת למסע חקר הגבולות ואף הוא הפך לרב מכר.

 

מתגוררת בתל אביב ומשתדלת להישאר שפויה.

הרצאות מבוקשות

מפגש אישי עם יוצרת סדרת הטלוויזיה ומחברת רב המכר ״מקימי״ על יצירה, אמונה, נשיות ותקשורת. ערב מיוחד במינו מצחיק ומרגש עד דמעות.

עם הרבה חוש הומור וכשרון דרמטי, מספרת נועה ירון דיין על בחירות לא פשוטות שעשתה בחייה, על הצלחות וכישלונות, על קריירה כלים וכביסה, ועל הלב שלא מפסיק להתגעגע.

דמותה של האישה החדשה מתהווה לנגד עינינו. המציאות החדשה דורשת התבוננות זהירה ואחראית שלנו הנשים על עצמנו ועל העולם. שיחה מרתקת מלאת מוטיבציה ומעוררת השראה על עתיד הנשיות בעולם מאתגר ומורכב, עם הסופרת ואשת הטלוויזיה נועה ירון דיין.

הגעגוע הלא מובן רודף אותנו כל חיינו. למה אנחנו מתגעגעים והאם ניתן למלא את החיסרון. מפגש רוחני מעניק ומרומם עם הסופרת נועה ירון דיין על געגוע, יצירה ויהדות. שעה של אהבת אחיות, התחזקות והעצמה הדדית. בואו להתרגש.

כחלק מתהליך הכתיבה של ספרה ״שירה גאולה״, ערכה נועה ירון דיין תחקיר מקיף עם עשרות נערים ונערות המוגדרים נוער בסיכון. ילדים נושרים מחוסרי בית. נמצאים מחוץ למסגרת, בשולי החיים. בשיחה מרתקת היא חולקת מסקנות מפתיעות, ומאירה נקודות קריטיות במניעה והתמודדות עם התופעה.

ההרצאה מתאימה לאנשי חינוך, גופים ציבוריים העוסקים בנוער וילדים, צוותי הוראה והורים.

פרשת השבוע מספקת היבט רוחני למאורעות אקטואליים. לימוד הפרשה שופך אור על היומיום ונותן כלים להתבוננות ושיפור עצמי. הרצאה על פרשת השבוע מזווית נשית ייחודית עם נועה ירון דיין.

סדנת כתיבה יוצרת. 12 מפגשים מעוררי מוטיבציה עם הסופרת ואשת הטלוויזיה נועה ירון דיין. מטרת הסדנה לעורר את כוחות ההשראה החבויים, ללמד כלי כתיבה בסיסיים, לאמן את גמישות המחשבה, להרחיב את אופקי הרוח, ללמוד להשתמש בכתיבה ככלי לריפוי עצמי ובעיקר לחזק את הערך האישי ואת היכולת להוציא מכוח אל הפועל.

כתבות על נועה ירון דיין

מרצים שאולי יעניינו אותך

 אתגר קרת

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

 דן דן בולוטין

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

 גיל שוחט

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

 רועי גליץ

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

 חיליק מגנוס

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

 מירי דוידוביץ

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

 שרה אנג'ל

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

 רוני ססלוב

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - נועה ירון דיין