נועה לביא מרצה

נועה לביא

עברית , רוסית

קורות חיים

עיתונאית, שדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה בטלוויזיה הישראלית. נולדה בקייב, אוקראינה, בגיל 22 עלתה לארץ לבדה ללא משפחתה, מטעמי ציונות. ללביא ניסיון רב בתקשורת: מגיל 18 עבדה ככתבת תרבות וכתבת חדשות בעיתונות האוקראינית, מאז עלייתה ארצה השתלבה בתקשורת הישראלית. לביא פרסמה מאמרים במוספים מקבוצת ידיעות אחרונות, משמשת ככתבת ועורכת באתר "וסטי" של קבוצת ידיעות בשפה הרוסית כולל היותה שדרנית ראשית בשידורי אולפן הטלוויזיה של "ווסטי". כמו כן, נועה משמשת ככתבת המדור "מלחשים ש" בשבועון "לאשה" ומגישה תוכנית אקטואליה שבועית בערוץ כנסת החדש. במשך שנתיים הגישה לביא תוכנית בוקר יומית ברדיו "כאן רק"ע" בשפה הרוסית ותוכניות מוסיקה ישראלית ברדיו "כאן גימל". 

הרצאות מבוקשות

ההרצאה בעקבות הסדרה התיעודית של HBO "צ'רנוביל". עדות מרתקת של ילדה סובייטית המתגוררת בעת האסון בקייב, 90 ק"מ מהכור שהתפוצץ. המציאות הסובייטית במשטר האפל, הבריחה המשפחתית מאימי הקרינה והשקרים שהפיץ הממשל כדי למנוע פניקה באוכלוסייה – כל זה מסופר מבעד לעיניה של הילדה שרק מתחילה את חייה ונאלצת להתמודד עם הבדיקות הרפואיות והחשש התמידי מחשיפה לקרינה

למה כדאי להזמין הרצאה של נועה לביא

נועה לביא העלתה לסדר היום בישראל את הנושא של "ילדי צ'רנוביל" וחשפה בסדרת הכתבות בעיתונות המודפסת ובטלוויזיה את המציאות של ברית המועצות בתקופת הפיצוץ של הכור הגרעיני – מבעד לפרספקטיבה של העדות הישירה. ללביא ניסיון רב בתקשורת, הן כשכירה והן כעצמאית. בנוסף, לביא הייתה מעורבת בעבר בקמפיינים הפוליטיים של נפתלי בנט וניר ברקת, ויודעת לחשוף את מאחורי הקלעים של מערכות הבחירות בישראל.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - נועה לביא