נורית לוי מרצה

נורית לוי

נורית לוי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

נורית לוי, מחברת הספר "בית שקט ורגוע – 6 שלבים מעשיים וקלים לשינוי התנהגותי במשפחה" ,מייסדת והבעלים של רשת מרכזי הכוונה לבית שקט ורגוע ויחד עם צוות מנחים, מעבירים מפגשי הכוונה, הרצאות וכנסים להורים, ארגונים, צוותי חינוך וטיפול. בעברה אשת קריירה בתחום הכספים בזירה הבינלאומית ובעלת תואר ראשון בכלכלה, התמודדה עם ילד מאתגר "מעט יותר" מהרגיל. מהר מאוד נורית הבינה כי השינוי המשמעותי שהיא עושה כהורה מאפשר לבנה לבחור ולחיות את חייו בעוצמה ולנצל את כישוריו הרבים. בשילוב עם לימודים מקצועיים הפכה למאמנת חשיבה ולמומחית באימון התנהגותי קוגניטיבי. מזה שנים היא מרצה מבוקשת בארגונים, במוסדות חינוך וברשויות מקומיות בתחום האימון ההתנהגותי במשפחה. הניסיון האישי בחייה של לוי והניסיון המקצועי שכולל בתוכו עבודה עם מאות הורים ומעל ל-1400 שעות אימון למתבגרים וילדים, הביאו את נורית לפתח שיטה המוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. בעבודתה הבינה נורית כי ישנה שיטה מאד ברורה לשינוי הרגלים והפיכת התנהגות שלילית לחיובית. כל זאת ללא שום קשר לאתגרים איתם התמודד האדם במשך חייו.

 

 

 

הרצאות מבוקשות

נמאס לכם לבקש מילדכם 8 פעמים את אותו הדבר, גם החלטתם שאתם יותר לא "מתפוצצים" ולא צועקים עליהם, אבל – הם שוב פעם לא עושים את מה שביקשתם מהם! בתוך כל המשימות- ההסעות, הכנת שיעורי בית, ארוחת הערב, שינה, סידור הבית ואולי גם מציאת זמן בשבילך ובשביל הזוגיות הם ממשיכים לריב ביניהם, וממש  "לא בא להם". אתם ממש רוצים להכניס אווירה רגועה לבית אבל העייפות, העומס, התסכול והזוגיות שנפגעת, כל אלה תורמים למתח והעצבים שלכם רק עולים. אז מה עושים?

 

בהרצאה כיפית, חווייתית ומלאת הומור תלמדו ותתרגלו כיצד למתן את התגובות שלכם כלפי הילדים ותקבלו כלים בעזרתם תנהלו נכון את הרגשות שלכם ותהיו דוגמא אישית ומקור ללמידה עבור ילדכם.

תחליטו על סדרי עדיפויות ותבינו כיצד לנהל נכון את הזמן ותיישמו זאת בצורה פרקטית ומיידית. תלמדו איך לשפר את התקשורת עם הילדים, להגדיל את שיתוף הפעולה מצדם ותהיו הורים רגועים יותר. כי כשאתם רגועים, גם הילדים נרגעים.

תכירו את ששת השלבים להתמודדות עם האתגרים ולהורדת הכעסים והעצבים בבית שלכם. תקבלו הסברים והדגמות מחיי היום יום וכבר במהלך ההרצאה תתרגלו התמודדות עם האתגרים הפרטיים שלכם.

התרגילים והשפה בהרצאה הינם מתוך שיטת נורית לוי – אימון המוח לשינוי תגובות.

(הרצאה בת שעה וחצי/ סדנה בת שלוש שעות)

למה כדאי להזמין הרצאה של נורית לוי

ההרצאות של נורית לוי  זוכות להצלחה רבה בין היתר כי הן מתובלות בהומור רב, פרקטיות ומדברות בגובה העיניים.

כל אחד מאיתנו יודע שהאווירה בבית משפיעה לטובה או לרעה על התפקוד היום יומי שלנו ולכן עדיף שתהיה טובה, משתתפי ההרצאות יעידו כי הדגש הוא על ה"תכלס" ועל יישום מיידי של כלים לניהול כעסים, שיפור תגובות והחלפת התנהגויות שליליות לחיוביות.

הרצאה המתאימה ליום המשפחה, יום האישי, לקראת החופש הגדול, חזרה ללימודים, לארגונים המבינים את המשוואה כי הורה רגוע = עובד רגוע (:

order lecture by - נורית לוי