נירו לוי מרצה

נירו לוי

בלעדי נירו לוי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

נירו לוי, נולד וגדל בחיפה. בגיל 21 התקבל ללימודים בבית צבי אך בחר במקום לחיות בלוס אנג'לס כשנתיים. בגיל 27 כשסיים את לימודיו בבית צבי, כבר קיבל תפקיד נחשק כמיקו בסדרת הטלוויזיה – "הפוך" ששודרה בערוץ 2.

במשך השנים, לוי הציף את הסלון שלנו דרך המסך בסדרות: "הפוך" ו-"רמזור" בערוץ 2, "חמישה גברים וחתונה" בערוץ 10, ו-"מי נתן לך רישיון?". בנוסף, לוי שיחק בטלנובלות "משחק החיים" ו-"מיכאלה" בערוץ 3. יחד עם כל זאת, לוי השתתף בסדרת הדוקו-ריאליטי "גולסטאר" בערוץ HOT3 ובסדרות הריאליטי "האח הגדול" ו-"הקודחים."
כמו כן, הוא כיכב בסרטי הקולנוע: "ג'נטילה", "החברים של של יאנה" (עבורו זכה "בפרס אופיר" לשחקן הטוב ביותר לשנת 1999), סרט הקצר "מוש", "כיכר החלומות", "חוכמת הבייגלה", "אהבה קולומביאנית", "ימים של אהבה", "אצבע אלוהים", ו-"הבלדה לאביב הבוכה". יחד עם זאת, הוא שיחק בסרט הטלוויזיה של איתן ענר "הצל של החיוך שלך."
אך ידו של לוי עדיין נטויה והוא פרץ לתודעתנו גם דרך התאטרון בהצגות הבאות: "פילומנה", "השיבה מהמדבר", ו-"פריילופ" (עבורו זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל עכו ב-1999). כמו כן, לוי שיחק בקומדיה "בן בהפתעה."

הרצאות מבוקשות

על ההתמודדות של נירו לוי כשחקן ישראלי ועל ההבדלים בין האדם שהוא לבין הדמויות שהוא מגלם.

למה כדאי להזמין הרצאה של נירו לוי

נירו לוי מציג בפנינו את החיים תחת המקצוע – שחקן. בהרצאתו המרתקת, לוי סוחף אותנו אל תוך עולם אומנות הבמה בעוד הוא מגיש לנו הצצה אל נבכי האיש, לא רק השחקן.

order lecture by - נירו לוי