נירו לוי מרצה

נירו לוי

בלעדי נירו לוי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

נירו לוי נולד וגדל בחיפה. בגיל 21 התקבל ללימודים בבית צבי אך בחר במקום לחיות בלוס אנג'לס כשנתיים. בגיל 27 כשסיים את לימודיו בבית צבי, כבר קיבל תפקיד נחשק כמיקו בסדרת הטלוויזיה – "הפוך" ששודרה בערוץ 2.

במשך השנים, לוי הציף את הסלון שלנו דרך המסך בסדרות: "הפוך" ו-"רמזור" בערוץ 2, "חמישה גברים וחתונה" בערוץ 10, ו-"מי נתן לך רישיון?". בנוסף, לוי שיחק בטלנובלות "משחק החיים" ו-"מיכאלה" בערוץ 3. יחד עם כל זאת, לוי השתתף בסדרת הדוקו-ריאליטי "גולסטאר" בערוץ HOT3 ובסדרות הריאליטי "האח הגדול" ו-"הקודחים."
כמו כן, הוא כיכב בסרטי הקולנוע: "ג'נטילה", "החברים של של יאנה" (עבורו זכה "בפרס אופיר" לשחקן הטוב ביותר לשנת 1999), סרט הקצר "מוש", "כיכר החלומות", "חוכמת הבייגלה", "אהבה קולומביאנית", "ימים של אהבה", "אצבע אלוהים", ו-"הבלדה לאביב הבוכה". יחד עם זאת, הוא שיחק בסרט הטלוויזיה של איתן ענר "הצל של החיוך שלך."
אך ידו של לוי עדיין נטויה והוא פרץ לתודעתנו גם דרך התאטרון בהצגות הבאות: "פילומנה", "השיבה מהמדבר", ו-"פריילופ" (עבורו זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל עכו ב-1999). כמו כן, לוי שיחק בקומדיה "בן בהפתעה."

הרצאות מבוקשות

על ההתמודדות של נירו לוי כשחקן ישראלי ועל ההבדלים בין האדם שהוא לבין הדמויות שהוא מגלם.

למה כדאי להזמין הרצאה של נירו לוי

נירו לוי מציג בפנינו את החיים תחת המקצוע – שחקן. בהרצאתו המרתקת, לוי סוחף אותנו אל תוך עולם אומנות הבמה בעוד הוא מגיש לנו הצצה אל נבכי האיש, לא רק השחקן.

מרצים שאולי יעניינו אותך

 אתגר קרת

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

 דן דן בולוטין

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

 גיל שוחט

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

 רועי גליץ

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

 חיליק מגנוס

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

 מירי דוידוביץ

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

 שרה אנג'ל

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

 רוני ססלוב

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - נירו לוי