סלע שרלין מרצה

סלע שרלין

סלע שרלין - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

משתתפת נינג'ה ישראל 2020. נבחרה בשנת 2019 למלכת היופי של ישראל והיא נציגת ישראל בתחרות העולמית מיס תבל לשנת 2019. סלע לא תמיד הייתה בעולם הזוהר וכנערה בכלל עסקה ברוב זמנה בספורט תחרותי – טריאתלון. מגיל 13 ועד הצבא התאמנה בטריאתלון וכבר בגיל צעיר זה נהגה לסמן לעצמה מטרות ולעבור מכשולים, כדי להשיג אותם. אחד המכשולים הראשונים בחייה היה שילוב האימון בטריאתלון עם הלימודים במהלך התיכון. כבר בשלב מוקדם זה סלע הבינה שדרושה השקעה ונחישות רבה כדי להגיע להצלחה. סלע התברגה ב4 הראשונות בארץ לגילה כאשר בגיל 16 זכתה במקום הראשון באליפות אירופה לקבוצות גיל 16-19 ובמקביל סלע סיימה את התיכון בהצטיינות ועשתה בגרות מורחבת בפיזיקה, מתמטיקה וערבית. לקראת השירות הצבאי העיסוק בטריאתלון הופסק, אך היה ההכנה המושלמת לשירות עצמו. סלע התגייסה לקורס טייס. כאחת מהבנות הבודדות שהתקבלו לקורס טייס, סלע הגיעה לשלב מבחני הטיסה, אך אותם לא עברה בהצלחה. ברצון להמשיך במטרה ולעשות שירות משמעותי שיתרום למדינה, סלע המשיכה את שירותה כלוחמת ביחידה מסווגת במשך 3 שנים. עם שחרורה מצה״ל סלע הגשימה את אחד מחלומותיה, ורצה מרתון שלם בתוצאה של 4 וחצי שעות. החיכוך הראשון המשמעותי של סלע בחינוך נוער היה כאשר טסה במשלחת צה״ל להדריך במחנות הקיץ בארה״ב. במסגרת התנדבות זו, לסלע היה חלק מרכזי בסדר היום ובתכנים שאותם עברו החניכים. כיום סלע עובדת בתעשיות הביטחוניות ופועלת כמובילה חברתית. סלע החליטה להשתמש בתואר מלכת היופי כפלטפורמה לקידום המסר שלה – לא לוותר, גם אם קשה ולשאוף להצלחה ומצוינות כי הכל אפשרי.
סלע מביאה לבמה את מאחורי הקלעים המפתיעים של עולם הזוהר. לפעמים מבחוץ הכל נראה קל ונוצץ, אבל הסיפור האישי של סלע, מוכיח שצריך הרבה כוח רצון ונחישות כדי להצליח. ההרצאה נותנת השראה וכלים לקהל להגשים חלומות ולא לוותר.

הרצאות מבוקשות

בהרצאה מעוררת השראה משולבת בסיפור אישי, סלע מעודדת את הקהל – בני הנוער, עובדים ומנהלים, להגשים את עצמם, להעז ולהאמין בחלומות. בהרצאה סלע מספרת כיצד התמודדה עם מכשולים שונים במהלך חייה ואיך הגיעה להצלחה בתחומים השונים בהם עסקה – למרות הקושי.

 

order lecture by - סלע שרלין