ד"ר עופר נורדהיימר נור מרצה

ד"ר עופר נורדהיימר נור

ד"ר עופר נורדהיימר נור - מרצה
עברית

קורות חיים

ד"ר עופר נורדהיימר נור היסטוריון וחוקר תרבות האינטרנט, מרצה בהקבץ "תרבות דיגיטלית ומציאות ווירטואלית" בתכנית הרב תחומית במדעי הרוח של אוניברסיטת תל אביב. בעבודתו העדכנית חוקר ד"ר נור את הקשר שבין אהבה, היכרויות וזהות מינית באינטרנט לבין מציאות היפר קפיטליסטית.

הרצאות מבוקשות

ילדים ובני נוער חיים ברשתות החברתיות המקוונות שלהם, זו עובדה שאי אפשר לשנות. ההרצאה סוקרת את המקומות שבהם מתגודדים ילדים ובני נוער, כיצד חיים מקוונים אלה משנים את חייהם, מהם מקורות המידע החדשים להם הם נחשפים, כיצד הם מבינים את החיים המקוונים וממי וממה עליהם להיזהר.

בין אם אתם מחפשים אהבה והיכרויות באינטרנט או בסלולר ובין אם לאו, אתם יודעים שהאהבה והאינטימיות השתנו לבלי הכר מאז התקופה שבה היינו מוצאים בני זוג בתנועה, בהרקדות או בחוף הים. ההרצאה מנתחת מה השתנה, מדוע זה כך, ומה זה עשה לחוויית האהבה והאינטימיות.

היום כדי להצליח בעולם העסקי והחברתי צריך לדעת להיות איש רשת מצליח. ההרצאה מסבירה מהי חברת הרשת, כיצד פעולות רשתות חברתיות וכיצד יכול כל אחד מאיתנו למצב את עצמו כצומת מובחרת ברשת חברתית, ומאילו טעויות נפוצות להמנע.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - עופר נורדהיימר נור