ערן קמין מרצה

ערן קמין

בלעדי ערן קמין - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

ערן קמין המכונה ״אימת הפוליטיקאים״ ו – ״חוקר השחיתות מס. 1״ מספר את סיפורה של השחיתות בישראל לאורך שלושה עשורים, מתאר את עולמות התוכן של החקירה בארץ ועולם ומציג תפיסה ייחודית לניהול משברים חיצוניים ופנימיים.

קצין משטרה בדרגת תת ניצב (בדימוס), מפקדה בפועל של היחידה הארצית לחקירות הונאה, ראש חטיבת החקירות במשטרת ישראל, ראש מנהלת האכיפה הלאומית של תקנות הקורונה ונציג המשטרה והמשרד לביטחון לאומי, לארה״ב וקנדה.

קמין ניהל ועסק בחקירות שחיתות במשך שלושה עשורים, פיקד על היחידה הארצית לחקירות הונאה ועל חטיבת החקירות, ניהל את החקירות כנגד שרון, אולמרט, ליברמן, רמון, מצגר, פאינה קירשנבאום, שרה נתניהו, ועוד רבים אחרים. בעקבות התאבדותו של מפקד היחידה, תת ניצב ברכה, מונה למפקדה בפועל, ומשם קודם לפקד על חטיבת החקירות של משטרת ישראל.

 

הרצאות מבוקשות

ההרצאה עוסקת בחקירת השחיתות מנקודת המבט של חוקר ומפקד, על הדרך שבה נפתחת חקירה, כיצד נאספות ראיות וכיצד הן מבשילות לכתב אישום או לזיכוי, על אמת משפטית, על ניהול מרובה משימות, לחצים מבית ומחוץ והמאבק הבלתי מתפשר לחקר האמת.

במהלך שירותו עסק קמין בכל סוגי החקירות הפליליות, מחקירות רכוש, אלימות, מין, סייבר ושחיתות  והיה לקצין החקירות הבכיר ביותר במשטרת ישראל, בתקופות המורכבות ביותר.

קמין כיהן כנציגה הבכיר ביותר של משטרת ישראל בחו״ל, ואוחז בידע רב על דרכי החקירה בישראל ומחוצה לה. מעבר להיותו המפקד והמנהל  הבכיר ביותר בעולם התוכן החקירתי, גיבש קמין את התפיסה האסטרטגית הייחודית לאכיפת תקנות הקורונה עם פרוץ המשבר, והוביל את המאמץ הלאומי של כלל גורמי האכיפה במציאות מורכבת  ואל מול גורמים ממשלתיים נוספים – הרצאתו עוסקת בניהול מערכות מורכבות, בעקבות משבר פנימי וחיצוני ומביא עימה רוח חדשה בעולמות הניהול והפיקוד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ערן קמין