פיליס גלזר מרצה

פיליס גלזר

פיליס גלזר - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

עיתונאית, סופרת ושפית. הדמות המובילה בארץ בנושא מזון, בריאות וריפוי דרך האוכל. מקיימת הרצאות וסדנאות בישול ייחודיות במטבחה האישי, בקליניקה הפרטית, בקמפוס ברושים של אוניברסיטת תל-אביב, ובכל הארץ.
בעלת פינה קבועה בתוכנית "העולם הבוקר". לאחרונה הוציאה את ספרה המצליח השמיני במספר "ללא גלוטן ללא סוכר", וכתבותיה מופיעות כל חודש במגזין "מנטה", ובכתבי-עת מגוונים בארץ ובחו"ל.
פיליס מוכרת ואהודה בקרב מאות ואלפי נשים וגברים בישראל.

הרצאות מבוקשות

פיליס גלזר חולקת את הסודות, המתכונים, הטיפים והטכניקות למיקסום האנרגיה והחיוניות, להורדת משקל ושמירה על היופי הטבעי.

מחקרים חדשים מוכיחים את הקשר ההדוק בין מזון ובריאות, תהליכי התבגרות וההזדקנות, מניעת סרטן, מחלות לב, מחלות גנטיות, ואפילו פוריות בקרב נשים וגברים. ידוע גם שמזון עלול להשפיע על התנהגות, קשב, ריכוז, ואפילו אוטיזם. בהרצאה מרתקת פיליס מסבירה אילו רכיבים חיוניים עושים את כל ההבדל.

מתחשק לכם לנסוע לאיטליה, תאילנד, מקסיקו, צרפת או לכל מקום אחר בעולם דרך הקיבה? אם תכירו את התבלינים הבסיסיים המאפיינים כל מטבח – תוכלו לעשות זאת בקלות!
בהרצאה 'מלאת תיבול' פיליס מגלה את הסודות הטמונים בתבלינים ועשבי תיבול, לא רק כחומרי תיבול, אלא גם כדרך לטפל בנדודי שינה, בעיות עיכול, דלקות פרקים וחניכיים, כאבי גרון ועוד.

איך יוצרים מטבח בריא?

טכניקות בישול, טיפים ומתכונים למנות קלות ומזינות – מארוחת בוקר ועד ארוחת ערב, כולל נשנושים בריאים, מנות לקחת לעבודה ולטיולים,  איך מאחנים נכון אוכל, טיפים למנות בריאות לילדים בררנים, תכנון תפריט, דברי מתיקה בריאים, הקשר בין גזרה ללעיסה, איך מתמודדים עם סטרס באמצעות מזון ועוד..

 

איך טבעונים או רגישים לחלב יכולים לחגוג את החג? פיליס גלזר מסבירה על מגוון תחליפי החלב (סויה, אורז, שקדים וכיו') וההבדל ביניהם, איך להכין גבינה טבעונית בבית, מה ולמה כדאי להשתמש ב"פרייקה" (חיטה קלויה) וטיפים להכנת מטעמים נהדרים (גם ללא גלוטן!) לכל המשפחה.

order lecture by - פיליס גלזר