ציפי ביידר מרצה

ציפי ביידר

ציפי ביידר - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

במאית יוצרת ומנהלת את המחלקה הדוקומנטרית בערוץ 10 חתומה על רשימה ארוכה של סרטים דוקומנטריים ששודרו והשתתפו בפסטיבלים בינלאומיים, עם סיפור האימוץ הדרמטי והסוחף שלה והשפעותיו על יצירותיה הדוקומנטריות.
סיפור האימוץ הדרמטי והסוחף שלה הוליד את הסדרה הדוקומנטרית המצליחה "אמא יקרה לי". ביידר חתומה על רשימה ארוכה של סרטים דוקומנטריים, שמצליחים לחדור ללב. בהרצאה מרגשת דרך סיפורה האישי והמפגשים שלה עם אנשים אותם ליוותה ותיעדה, היא מביאה חשיפה נדירה לעולם מרתק שנוגע לכולנו.

הרצאות מבוקשות

ציפי ביידר במאית יוצרת ומנהלת את המחלקה הדוקומנטרית בערוץ 10 חתומה על רשימה ארוכה של סרטים דוקומנטריים ששודרו והשתתפו בפסטיבלים בינלאומיים. בהרצאה מטלטלת עם סיפור האימוץ הדרמטי והסוחף שלה והשפעותיו על יצירותיה הדוקומנטריות. ציפי, נשואה ואימא לארבעה ילדים נמסרה לאימוץ בגיל עשרה חודשים. עשרים ושש שנים מאוחר יותר, מיד לאחר לידת בנה הבכור היא מחליטה לפתוח את תיק האימוץ שלה, שם היא נחשפת לעובדה מדהימה שמשנה את חייה. כל סדרי העולם כפי שידעה עד אז משתנים ומתוכם צמחו חיים חדשים, שאיש לא יכול היה לצפות ולתסרט. בהרצאה מרתקת, ציפי נחשפת עם הסיפור האישי שלה ומאפשרת הצצה למאחורי הקלעים לסרטים דוקומנטריים שביימה. דרך סיפוריה האישיים ומפגשיה עם הדמויות אותם ליוותה ותיעדה, היא חושפת את הקהל לעולם מרתק הנוגע בכולנו. בהרצאה היא משלבת קטעי וידאו מתוך חייה האישיים ומתוך הסרטים שלה, תוך שהיא עוסקת בנושאים של בחירות והחלטות בחיים, אומץ, מחויבות, אהבה והרבה רגש.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יורם יובל

פרופ' יורם יובל

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

 מיכל דליות

מיכל דליות

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

ד

ד"ר אייל דורון

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

ד

ד"ר אנאבלה שקד

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

 אירי ריקין

אירי ריקין

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים

 דרור רפאל

דרור רפאל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,מרצים לכנסים - הנחיית אירועים

 רן שריג

רן שריג

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות

 רותי שרון

רותי שרון

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

order lecture by - ציפי ביידר