ציפי פינס מרצה

ציפי פינס

ציפי פינס - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

מנהלת התיאטרון היחידה כיום בארץ המכהנת הן כמנהלת אמנותית והן כמנהלת כללית. נשואה ואם לגיא פינס, סבתא לשלושה נכדים.

ציפי פינס נולדה בסיביר, למדה בסמינר למורים בבית ברל. אחרי הצבא למדה תיאטרון ובימוי באוניברסיטת תל אביב. שנה לאחר תפקידה כעוזרת במאי, במאית בית, ביימה הצגות בתיאטרון אורנה פורת ותיאטרון באר שבע. אותו גם ניהלה במשך 12 שנה. התיאטרון הפך תחת ידיה לסיפור הצלחה. ב1993 מונתה למנכ"לית תיאטרון בית ליסין והפכה אותו מתיאטרון קטן לתיאטרון מספר שתיים בארץ. השתתפה בדוקו ריאלטי "גריז" ו"אף לא מאוחר", הייתה שמחה להשתתף ב"רוקדים עם כוכבים". בנוסף לניהול, ציפי מקפידה במהלך כל השנים גם לביים וללמד בבתי ספר שונים למשחק.

הרצאות מבוקשות

איך מזהים כוכב/כשרון באודישן. מאחורי הקלעים של עולם התיאטרון. איך מפתחים את הכשרון. האם נולדים עם זה (דוגמאות מעולם התיאטרון והטלוויזיה)

סיפור על הדרך שלי. בת לניצולי שואה, מהגרים- סיביר, פולין וגרמניה ומשם לישראל. כפר סבא. איך משום מקום ללא קשר לעולם התיאטרון הפכתי ברת סמכא בכל הנוגע לתיאטרון.

מאחורי הקלעים של אשה מנהלת. ההתמודדות עם  "הגברים". חוסר אמון וחשדנות. העבודה עד שעות הלילה המאוחרות. ההתלבטויות , הפחדים, המכשולים ולמה קל יותר לברוח משאיפות- חינוך או מסורת

המשפט שאני שומעת הכי הרבה מאנשים. מחזה ישראלי. " מקווה", "רוחלה מתחתנת", "תפוחים מן המדבר" " האורחת" ועוד. ליווי הכותבים משלב הרעיון, דרך שלבי הכתיבה עד לצאת ההצגה. איך נולד מחזה ישראלי? ללא היסטוריה ומסורת של תיאטרון נולדה כאן מחזאות ישראלית צעירה שחלקה כבר הפך לקלאסיקה.

למה כדאי לך להזמין הרצאה\חוות דעת

ציפי פינס היא אישית, ישירה, משעשעת ועם דרך חיים לא שגרתית. מקור להשראה.

ניסיון עשיר בטיפוח שחקנים ויוצרים, איך לממש את עצמך. סודות מאחורי הקלעים. סמכות מוערכת בכל הנוגע לתאטרון. ניסיון עשיר בפיתוח מחזות. במאית ומנהלת כללית.

order lecture by - ציפי פינס