ציפי רוזנבלום מרצה

ציפי רוזנבלום

ציפי רוזנבלום - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

כבוגרת בית הספר לקולנוע "מעלה", ציפי רוזנבלום החלה את דרכה כתסריטאית אבל עד מהרה פרצה לעצמה דרך כיוצרת ומביימת סדרות שונות.

רוזנבלום, לשעבר מנהלת הפיתוח של זכיינית ערוץ 2 "קשת".
העורכת הראשית של תוכנית הריאליטי המצליחה "הישרדות".
היוצרת של "משפחה חורגת" – סדרה ששודרה בארץ בהצלחה במשך שש עונות ויצרה שיח חדש בחברה הישראלית, ונמכרה לשמונה מדינות ברחבי העולם.
היוצרת של "גולשי ספות", סדרת מסע שמעבירה תהליכים פסיכולוגיים את המשתתפים בה. הסדרה שודרה בהצלחה בהוט וכיום מופקת במספר מדינות בעולם.

כיום הינה הבעלים של חברת תוכן העוסקת ביצירת פורמטים טלוויזיוניים המיועדים ישירות להפצה בחו"ל עם תוכניות טלוויזיה שמופקות בויאטנם, גרמניה וארה"ב. בנוסף לכל זאת, בארץ רוזנבלום עוסקת בניהול קבוצות פיתוח ועידוד חשיבה יצירתית.

הרצאות מבוקשות

כל האמת על מאחורי הקלעים של תעשיית הריאליטי הישרדות – האם השורדים באמת רעבים? האם ההפקה מתערבת? האח הגדול – מה תפקידו של האח הגדול? מה מסתירים מאיתנו בעריכה? משפחה חורגת – איך מוציאים משפחות ממינוס תוך שבוע? איך פועלת מערכת הליהוק? מי נחשב מתמודד טוב לתכנית טלוויזיה? מה המשמעות של עריכה מגמתית? מה תפקיד המניפולציות? כמה מתוך מה שרואה הצופה הוא מציאות וכמה ראליטי?
זו הרצאה כיפית וקלילה שמשלבת בין סיפורים עסיסיים ונתינת כלים לצפייה ביקורתית. ההרצאה מתאימה לימי כייף, happy hours והעשרה כללית.

איך מנהלים תהליכי חשיבה יצירתית בצורה שוטפת? מהי יצירתיות? למה לא נכון לחשוב מחוץ לקופסא? איך מעודדים חשיבה יצירתית על ידי שינוי שפה? תרגילים שמעוררים את המוח וניתן ליישמם לתוך הרגלי העבודה.
זו הרצאה פותחת ראש שמשלבת בין כלים יישומיים לסיפור האישי שלי על יצירת הפורמטים "משפחה חורגת" ו"גולשי ספות", שניהם שודרו בהצלחה בארץ ונמכרו בעולם. ההרצאה מיועדת לכל מי שחפץ בעובדים יצירתיים יותר או סתם להכניס יצירתיות לתוך החיים.

כלי הכרחי או דרכו של השטן לייצר תוצאות. מתמודדים בתכניות ריאלטי מאשימים את ההפקה במניפולציות, בוסים יגידו לעתים לעובדים "אל תעשו עלי מניפולציה" וגברים יגידו לחברה שלהם "שהדמעות לא יעבדו עלי." מניפולציה נמצאת סביבנו באותיות האדומות של העיתון ובמו"מ שאנחנו מנהלים עם הילדים. מהי מניפולציה? מתי נכון להשתמש בה ומתי היא מסוכנת? איך מניפולציות יכולות לייצר סביבת עבודה חיובית יותר? איך אפשר לעבוד עם מניפולציות בצורה יעילה?
זו הרצאה שמשלבת דוגמאות מהתקשורת, ממערכות יחסים בינאישיות ומערכות יחסים בתוך מקום העבודה. ההרצאה מעשירה, מלמדת כלים חיוניים ומפתחת את החשיבה הביקורתית שכל כך דרושה לנו בעולם מלא מידע לא מסונן.

למה כדאי להזמין הרצאה של ציפי רוזנבלום

במסגרת עבודתה רוזנבלום אספה חוויות מרתקות וניסיון עשיר בניהול ויכולת לספר סיפורים. ההרצאות משלבות בין ידע לרכילות, בין אמת לבדיה ומבוססות על שנים של ניסיון בניהול והנעת תהליכים. ההרצאות המרתקות והמעשירות נותנות כלים לצפייה ביקורתית ומפתחות חשיבה ביקורתית שכל כך דרושה לנו בעולם מלא מידע לא מסונן.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ציפי רוזנבלום