צמרת פירסט מרצה

צמרת פירסט

צמרת פירסט - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

צמרת פירסט, ישראלית-אמריקאית, היא יזמת חברתית סדרתית פורצת דרך ומרצה בינלאומית. צמרת הקימה והובילה שורה של מיזמים עסקיים וחברתיים, המסייעים להצלת חיים בקרב אוכלוסיות בסיכון. אחד העקרונות המנחים את צמרת בחייה הוא לייצר אימפקט גלובלי וסקיילבילי (Scalable).

כיום צמרת מייסדת משותפת ונשיאת AAID, מיזם טכנולוגי המבוסס על AI (בינה מלאכותית) כדי לתת מענה לגורם #1 של תמותת אימהות בעולם: הפלה לא בטוחה. המיזם זכה במענק משמעותי מ-Grand Challenges היוקרתי. לפני כן, הקימה וכיהנה כמנכ"לית בחברה שפיתחה מכשיר רפואי לבלום את התפשטות מחלת האיידס, אשר זכה באישור של ה-FDA, אישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי וכן לתמיכתו הציבורית והאישית של ביל גייטס. המיזם עורר סקרנות גלובלית נרחבת והביא את צמרת להופיע על במות נחשקות כגון TEDMED, TEDx וכדוברת ראשית בפתיחת הכנס השנתי של אייפ"ק בוושינגטון בפני 13,000 אנשים וכן סקירה בעיתונות העולמית. בראשית דרכה, הייתה צמרת יזמת פנים ארגונית בחברות כגון כתר פלסטיק ונייקי. מ 2014, צמרת חוקרת ומרצה על יזמות פנים ארגונית ויזמות אימפקט במאות חברות בארץ ובעולם, וכמו כן באוניברסיטאות כגון:
Wharton, NYU, Technion, Weizmann Institute, TAU, IDC and CKGSB, China

לצמרת מגוון תחומי עניין שמשפיעים ומזינים את תכני ההרצאות והסדנאות שלה, כולל לימודים אקדמיים מתקדמים במדעי המוח, פסיכולוגיה התנהגותית, פילוסופיה, מיינדפולנס, בודהיזם ואימון קו-אקטיבי (CTI Coaching).

צמרת היא אמא לשני בנים (18, 15) ושרה ומנגנת גיטרה בלהקת 40%.

אחרי שסחפה מאות אלפי אנשים בארגונים, חברות וגופי חינוך- צמרת מביאה מקצוענות ללא פשרות, כריזמה ממגנטת, וכובשת את הקהל עם סיפור אישי ויזמי יוצא דופן ופורץ גבולות. צמרת ממנפת תובנות מהשטח לכדי השראה מעשית שמניעה לפעולה לכל מי ששומע אותה.

הרצאות מבוקשות

אישה ישראלית יוצאת למסע יזמי שאפתני ביבשת אפריקה להציל חיים עם מוצר חדשני – ומוצאת את עצמה בעין הסערה מול ממשלות, האו"ם ארגון הבריאות העולמי וביל גייטס.
בהרצאתה המטלטלת שכבשה במות בכל העולם, צמרת מתעלת את השיעורים הכואבים במסעה לתובנות מזוקקות על חוסן, התנהלות בתנאי אי-ודאות, רתימת בעלי עניין ועל החשיבות של פיתוח מיינדסט יזמי ועידוד יזמות פנים ארגונית.

המסרים הם אוניברסליים, נוגעים בכולם ללא קשר למגזר בתעשייה, לדרג ניהולי/תפעולי או למטרה אליה שואף הארגון. צמרת ממחישה מה נדרש מכל אחת ואחד מאיתנו כדי להצליח גם במקומות שנראים לנו בלתי אפשריים.

הרצאת הדגל הועברה בפני מאות אלפי אנשים, בעברית ובאנגלית (שפת אם), החל מילדי כיתה ז' בחטיבות הביניים ועד למנהלים הבכירים ביותר בכל יבשת, תעשייה, מגזר ותרבות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - צמרת פירסט