קרן אלעזרי מרצה

קרן אלעזרי

קרן אלעזרי - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

מומחית אבטחת מידע, חוקרת ומרצה. אישיות מוכרת בתעשיית אבטחת המידע וסצינת ההאקינג בישראל.

כבר למעלה מעשור, קרן עובדת בישראל ובעולם עם חברות אבטחת מידע מובילות, ארגונים ממשלתיים ותאגידים גלובליים.

בוגרת אוניברסיטת תל-אביב בהיסטוריה ובפילוסופיה של המדעים והרעיונות, ובעלת הסמכה בינלאומית למומחי אבטחת מידע (CISSP) משנת 2007.

כיום, קרן מתמקדת במחקר וקידום בטכנולוגיות חדשניות בתחום אבטחת המידע.

במהלך 2012 קרן כיהנה כעמיתת הוראה (Teaching Fellow) לתחום הבטחון במכון המחקר וטכנולוגיות העתידיות Singularity University המצא במרכז המחקר של NASA בקליפורניה, ארה"ב.

בשנת 2013 קרן החלה לעבוד עם חברת המדיה האמריקאית המוכרת GIGA OM כאנליסטית בתחום אבטחת המידע וטכנולוגיות חדשניות.

לאורך השנים האחרונות הוזמנה קרן כמרצה אורחת לעשרות כנסים מקצועיים ואירועים בינלאומיים בארץ ובעולם, כגון כנס הסייבר השנתי של נאט"ו, כנס RSA, כנסי מדיה בינלאומיים כגון WIRED, TEDx ורבים אחרים. במרץ 2014 הרצתה קרן בכנס TED הבינלאומי, לצד אישים כגון ביל גייטס, אדוארד סנואדן וסגן ראש סוכנות הביטחון הלאומית של ארה"ב.

בספטמבר 2014 הרצתה קרן בכנס TEDMAD הרשמי הראשון בירושלים

הרצאות מבוקשות

ברוכים הבאים אל המאה ה-21, "עידן המידע". אנו נמצאים בתקופה בה טכנולוגיות מידע ותקשורת שינו לחלוטין את כל תחומי הפעילות האנושית. מהכלכלה לתרבות, מהפוליטיקה לחינוך, מהמלחמה לרפואה. בהרצאה זו נלמד על טכנולוגיות חדשניות וכיצד הן משנות את עתידנו. נעסוק במשמעות של כניסת הרשתות החברתיות לחיינו, נלמד כיצד קהילות חדשות ורעיונות חדשים נולדים ברשת , ונבין כיצד הרשת יצרה שינוי משמעותי בחיינו – הסירה גבולות לאומיים ומקומיים, חיסלה את המתווכים וכיצד תופעות חדשות כגון מימון המונים ומטבעות PEER TO PEER מסייעים להתפשטות תרבות הרשת אל תוך כל פרט ופרט בחיים הוירטואלים והאמיתיים שלנו, ואיפה עובר הגבול בין הרשת והאדם?

 

 

שמיים חרוכים, גולשי נוירונים, אנדרואידים שחולמים על כבשים חשמליות : סוגת הספרות הידועה בכינוי "סייבר פאנק" הפציעה בשמי המדע הבדיוני והתרבות האלטרנטיבית בשנות השמונים המוקדמות – והיוותה השראה, בספרים, סרטים ויצירות קומיקס ליצירתה של מציאות חדשה : תרבות דיגיטלית מחתרתית ואלטרנטיבית שהולידה בתורה את ההאקרים כגיבורים החדשים של המאה ה-21. בהרצאה זו נשמע מה זה בכלל "סייבר" ואיך זה קשור לפאנק, וויקיליקס ותנועות מחאה של ימינו, נלמד מהם הגבולות החדשים של ההאקרים ומה יביא העתיד. ההרצאה כוללת דוגמאות בספרות, קולנוע, מוסיקה וקומיקס מעשרים השנים האחרונות. ההרצאה מתאימה למגוון קהלים, גם ללא רקע טכנולוגי או בטחוני. משך ההרצאה – כשעה ורבע. לאחר ההרצאה ניתן לקיים דיון בהשתתפות הקהל לצד שאלות ותשובות במשך 30- 15 דקות, על מנת לאפשר לקהל להתעמק בסוגיות אלו.

בשנים האחרונות חווה העולם כולו את השפעת ההאקרים על המרחב הביטחוני, הכלכלי, התרבותי וגם הפוליטי. בהרצאה זו ניכנס אל מאחורי הקלעים של תופעה זו. נסביר את הטכנולוגיות שמשמשות למתקפות המקוונות , המגמות בתחום וכמה כסף באמת הולך לאיבוד במרחב הסייבר. כמו כן נלמד אודות הרקע לפעילויות מחאה פוליטית של האקטיביסטים כגון ארגון "אנונימוס", ונתחקה אחרי המוטיבציות, הכלים והשיטות שמאפשרות לתופעה הגלובלית הזו להתרחב. ההרצאה מתאימה למגוון קהלים, גם ללא רקע טכנולוגי או בטחוני.
משך ההרצאה – כשעה ורבע. לאחר ההרצאה ניתן לקיים דיון בהשתתפות הקהל לצד שאלות ותשובות במשך 30- 15 דקות, על מנת לאפשר לקהל להתעמק בסוגיות אלו.

במאה ה-21, מידע הוא כוח. האקרים הם אלו שיודעים איך להגיע אליו, ולכן הם השחקנים החזקים של המרחב הווירטואלי. האם ארגונים גדולים יכולים ללמוד אודות חדשנות מהאקרים? העובדה המפתיעה היא שהאקינג היא פעילות שיכולה להוביל גם לשיפורים ולחידושים. האקרים חושפים את הטעויות והבאגים, והם תמיד מוצאים שימושים יצירתיים לטכנולוגיה – ופורצים גם את גבולות הדמיון. בהרצאה מרתקת זו תסביר קרן כיצד ענקיות תוכנה, חברות פיננסים, ואפילו ארגונים שמרניים ומסורתיים כמו רשות השידור הבריטית או הבית הלבן בוושינגטון, לומדים להכיר בערך החדשני והיצירתי שהאקרים מייצגים. זהו מסע אל תוך עולם הסייבר, בו ניתן ללמוד מהאקרים על חשיבה פורצת גבולות…

למה כדאי להזמין הרצאה של קרן אלעזרי

מכיוון שעולם ההאקרים סיקרן את קרן אלעזרי מגיל מאוד צעיר, ברשותה ידע וניסיון רב בתחום אבטחת מידע ולכן מבקשים את הרצאותיה בכל העולם. בנוסף, קרן אלעזרי פורצת דרך בכך שהינה אשה בעולם של גברים ולכן מעצימה נשים מבוגרות וצעירות כאחד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

ארז ליבנה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ארז ליבנה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

ארז מורג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ארז מורג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

דוד פסיג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דוד פסיג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

אשר עידן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אשר עידן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

ברק דיין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ברק דיין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

אביגיל טננבאום הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אביגיל טננבאום הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות לנשים,שפות נוספות

order lecture by - קרן אלעזרי