קרנית גולדווסר מרצה

קרנית גולדווסר

קרנית גולדווסר - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

אלמנתו של אודי גולדווסר ז"ל, החייל חטוף החיזבאללה מתאריך ה- 12 ביולי בשנת 2006, עת הייתה סטודנטית בטכניון. אודי גולדווסר שרת אז במילואים וקרנית אשתו ציפתה לחזרתו. קרנית גולדווסר התפרסמה בזכות המאבק העיקש שלה להשיב את בעלה ארצה. לשם כך נפגשה גולדווסר עם מנהיגים ברחבי העולם כולו ועשתה כל שנדרש על מנת להשיב אותו ארצה. בשלב מאוחר יותר הוחזרו גופותיהם של אודי גולדווסר ז"ל ואלדד רגב ז"ל והמאבק תם. משלב זה ואילך החליטה גולדווסר לפתוח דף חדש בחייה. היא החלה להגיש תכניות טלוויזיה רבות וביניהן תכניות העוסקות באיכות הסביבה ואקולוגיה, אקטואליה ועוד. בשנת 2013 עברה גולדווסר לתל אביב והצטרפה לרשימה הכללית של רון חולדאי בעירייה. לדברי גולדווסר, המעבר לתל אביב היה חלום משותף שלה ושל אודי אשר נשכח בעקבות המאורעות המיוחדים. גולדווסר מונתה לרביעית ברשימה של חולדאי, מקום ריאלי ומבטיח. הנושאים המעניינים אותה לדבריה, הם שיפור איכות הסביבה והרחבת השטחים הירוקים בעיר. קרנית גולדווסר עברה תהליך ארוך ביותר עד ליום בו נודע לה כי בעלה לא ישוב. אף על פי שניסתה ככל יכולתה ונפגשה עם מנהיגים כגון הילרי קלינטון, אחמדינג'אד ואחרים – מסעה היה בין הקשים שאי פעם נחוו על ידי בת זוג עד שלבסוף התבשרה על מותו. בהרצאתה הייחודית מספרת גולדווסר אודות מסע זה ועל החוויה כפי שהיא נחווית באמת. כיצד הגיבו לה המנהיגים? מול מי נאבקה? מה היו יחסיה עם משפחתו של אודי גולדווסר? כיצד מתמודדים עם האבדן? באמצעות הרצאה מרתקת מספרת גולדווסר כיצד התמודדה במהלך השנתיים הארוכות עם הכאב והקושי, עם חוסר הוודאות והרמזים האפלים, עם התמונה הלא ברורה ועם האהבה הכל כך גדולה לבן זוגה שנעלם. על מאבקה זה כתבה ספר שנקרא "הדרך אליך" ומשווק בחנויות.

 

 מעוניינים לראות עוד? הקליקו לצפייה בהרצאות מענייניות נוספות

הרצאות מבוקשות

הנושא המרכזי בהרצאה הינו הספר "הדרך אליך", שכתבה גולדווסר ויצא לאור בספטמבר 2011.
"הדרך אליך" הוא תיעוד אמיץ וכן של אישה, אשר בוקר אחד התבשרה על חטיפתו של בעלה ונלחמה בכל הכח להשיבו הביתה. היא מספרת לנו מה היה וכיצד היה, מתארת איך הדברים מתנהלים מאחורי הקלעים, לאחר שהמצלמות כבות ואת המאבק הנחוש והבלתי פוסק להשיב את הבעל והבן האובד הביתה. לעיני הקוראים עולה וצומחת דמות מרשימה, אמיצה ומעוררת הערכה.
בהרצאה, כמו בספר, מתארת קרנית בשפה רהוטה, מלאת חיות ונוגעת ללב, את ההתמודדות של שנתיים מייסרות, את הדרך בה יוצאת סטודנטית צעירה לזירה הציבורית ונפגשת עם נציגים בכל רחבי העולם. בין המילים נשזר גם סיפור האהבה העצוב של קרנית ואודי.

למה כדאי להזמין הרצאה של קרנית גולדווסר

הרצאתה של גולדווסר שזורה בהמון כאב ואהבה, אומץ ואמונה אשר באים לידי ביטוי בתיאור הסיפורים והחוויות אותן עברה גולדווסר בשנתיים הארוכות. כמו כן משתפת גולדווסר בתהליך הכואב ובכל הנעשה מאחורי הקלעים בעת הגישוש האינסופי אחר בעלה ז"ל ומהווה השראה לחיינו.

מרצים שאולי יעניינו אותך

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,פסח,ראש השנה

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,פסח

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום הזיכרון לחללי צה"ל

ציפי ביידר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ציפי ביידר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,קולנוע

 קרנית גולדווסר

קרנית גולדווסר

מרצה בנושאים: הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות

order lecture by - קרנית גולדווסר