רון לוינטל מרצה

רון לוינטל

רון לוינטל - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

רון לוינטל שירת כשדרן בגלי צה"ל, הנחה בעבר את "רואים שש שש" בטלוויזיה החינוכית, את קדם אירוויזיון 1996 וגם תוכנית הטלוויזיה הפרועה הראשונה של ערוץ 2, "חכם בלילה", והמשיך בקריירה רדיופונית ארוכה בגלגל"צ וגל"צ. הקים את רדיו 99 ולאחר מכן עבר לעיתונות הכתובה ועסק בעריכת מקומונים ועיתונים שונים.

רון לוינטל שימש בעבר כחבר מועצת העיר ת"א-יפו ויו"ר ועדת הביקורת בה, תוך שהשלים לימודי משפטים והפך לאחד מעורכי הדין המובילים בתחום הדיבה ולשון הרע. עומד בראש ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין, ומשרדו מדורג בין עשרת המשרדים הבולטים והמובילים בתחום, הן בדירוג BDI והן בדירוג חברת דאנס אנד ברדסטריט.

מחבר הספר "ארץ דיבת חלב ודבש" הסוקר בהומור 50 שנה ראשונות של חוק איסור לשון הרע (מאז נחקק ב-1965). כעת מעלה מופע המבוסס על סיפרו ומעביר בשעה מהנה את הסיפורים, המידע וגם העקיצות המתבקשות של הלקוחות, האנשים, השופטים, התובעים והנתבעים.

הרצאות מבוקשות

בדרכו הייחודית וההומוריסטית, מלמד אותנו עו"ד רון לוינטל, יו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין, את "המדריך למשמיץ" – איך משמיצים ויוצאים זה בלי פגע. המופע, בסגנון סטנד-אפ ובליווי מוזיקלי, מבוסס על ספרו "ארץ דיבת חלב ודבש", ומכיל סיפורים משעשעים ואמתיים על שרה נתניהו, טומי לפיד, נתן שרנסקי, שייקה לוי הגשש החיוור, שחקן הכדורסל שמעון אמסלם, כתב הפלילים בוקי נאה ורבים אחרים, כמו גם סיפורים אישיים. פוליטיקאים, עיתונאים, ידוענים ונעלבים אחרים עוברים בסך, בסקירת 50 שנה של לשון הרע ודיבה, מאז חקיקת החוק ועד היום. מצחיק ומעשיר, מלמד ומותיר חיוך.

למה כדאי להזמין הרצאה של רון לוינטל

הרצאתו של לוינטל הינה מופע בסגנון סטנד-אפ ובליווי מוסיקלי. הרצאה מעשירה ומשעשעת כאחד.

order lecture by - רון לוינטל