ד"ר רונית אלוני מרצה

ד"ר רונית אלוני

רונית אלוני - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

ד"ר רונית אלוני החלה את דרכה כמורה העוסקת בחינוך מיני לצעירים הגרים בפנימייה. את לימודיה המתקדמים עשתה ד"ר אלוני בארה"ב בניו יורק באוניברסיטת NYU במחלקה בעלת רגישות מיוחדת לרב גוניות המינית הרב תרבותית, לעמדות המקובעות ולחרדות שלנו מכל מה שאינו דומה לנו. שם גם התמחתה ד"ר אלוני בטיפול מיני במחלקה הפסיכיאטרית של בית החולים האוניברסיטאי בניו יורק.

ד"ר  אלוני הקימה וניהלה את היחידה לשיקום מיני בבית לוינשטיין ולאחר כמה שנים המשיכה בלימודיה לתואר שלישי ב- Union university בסינסינאטי. בתואר זה ההתמחות של ד"ר אלוני התמקדה בשיקום מיני לנפגעי מוח טראומטיים. כך נפתח בפניה עולם חדש של הבנה מעמיקה של המוח, שלימים עם ההתפתחות המואצת של המחקרים על המוח ברשותה הבסיס הנדרש לשלב את הממצאים החדשים לפרקטיקה הטיפולית.

בין לבין ד"ר אלוני התמחתה בטיפול זוגי ומשפחתי באוניברסיטת תל אביב ובהדרכה על טיפול זוגי בתחנה לטיפול במשפחה ובנישואין של התנועה הקיבוצית בסמינר הקיבוצים. בשנים האחרונות היא אף חוזרת ללימודים במחלקה למגדר באוניברסיטת תל אביב.

לאורך השנים ד"ר אלוני למדה גם על כתיבת חוות דעת לבית משפט בעיקר בנושאים של שיקום מיני, והיא מלמדת במחלקה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב קורס בשיקום מיני מזה למעלה מ 10 שנים.

בנוסף, ד"ר אלוני מרצה בכנסים בכל העולם – קנדה, סאו פאולו, תאילנד, וינה, טוניס, אמסטרדם, קיוטו, ליסבון, סדני, ולאחרונה בכנס האירופאי לטיפול מיני בדוברובניק. לאורך כל השנים היא מרצה בכנסים בארץ לאנשי מקצוע בתחומים של רפואה, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, חינוך ושיקום.

יתר על כן, ד"ר אלוני פירסמה מאמרים, פרקים בספרים מקצועיים וגם כתבה ספר לאנשי מקצוע שמבוסס על עבודת הדוקטורט שלה על שיקום מיני לנפגעי מוח טראומטיים.

ד"ר רונית אלוני הינה הבעלים של המרפאה הגדולה ביותר בארץ לטיפול ושיקום מיני וזוגי וטיפולי סרוגייט. זוהי מרפאה פרטית במרכז תל אביב הקיימת כבר 17 שנה, ובה כ-40 אנשי צוות ממקצועות שונים הקשורים לטיפול ושיקום מיני.

הרצאות מבוקשות

בעולם מושלם לכל אחד היה מוצמד סרוגייט מלווה לעולם המיניות הכל כך מורכב. בעולם הלא כל כך מושלם, רק מעטים מאפשרים לעצמם את הפריווילגיה הזו. למי? באלו נסיבות? ובאלו תנאים נשמור על הפונים, הסרוגייט והמטפלים.

ההרצאה סוקרת חברות שונות בתרבויות המזרח והמערב, מתבוננת בעולם התרבות באמצעות ספרות, קולנוע, ואומנות פלסטית, עושה שימוש במחקרים חדשים השופכים אור על המוח ופעולותיו, בוחנת את עולם האינטרנט וההתפתחויות הטכנולוגיות החדשניות – ומכל אלה מציגה את האפשרויות העומדות בפני הצעירים של היום.

חינוך מיני לילדים ומתבגרים עובר שינויים מואצים לאור השתנות הסביבה והחשיפה למידע. הורים נבוכים עומדים משותקים לנוכח המציאות ברשתות החברתיות כמו הורים מהגרים התלויים בילדיהם כשהילדים הם אלה שמובילים אותם בנבכי המציאות. מה בכל זאת אפשרי…

לאורך שנים ארוכות נחקרה רק מיניותו של הגבר – בעשור האחרון יותר ויותר מוקדש להבנת מיניות האישה ומשמעותה. נושא שהוא קונטרוברסיבי אך חשוב שכל אישה תגלה את עצמה, וחשוב שכל גבר שחי עם אישה יכניס את המידע הזה למשוואה.

למה כדאי להזמין הרצאה של רונית אלוני

ד"ר רונית אלוני משלבת בהרצאתה בין דיסציפלינות שונות, בין חלקים יותר תיאורטיים לבין ניסיון קליני של 30 שנה ויותר. הרצאה מרתקת מלווה בשיח קולח מתוך פרספקטיבה ארוכת שנים בתחום של עבודה קלינית, מחקר וניסיון חיים. הרצאותיה של ד"ר אלוני נוגעות לנשים וגברים כאחד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,בתי ספר,השראה,חזרה ללימודים ולבתי ספר,חנוכה,כלכלה, עסקים ומנהיגות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות,ראש השנה

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,כלכלה, עסקים ומנהיגות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,צילום,קיימות ויזמות חברתית

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,חזרה ללימודים ולבתי ספר,ילדים ומשפחה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות לנשים,השראה,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,השראה,חגים ומועדים,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - רונית אלוני