רועי גליץ מרצה

רועי גליץ

רועי גליץ - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

צלם טבע מהמובילים בעולם, דיפלומט סביבתי ויזם סדרתי. גליץ מגיע אל המקומות הפראיים ביותר בעולם, מהקוטב הצפוני לדרומי ומתעד בעלי חיים נדירים בסביבתם הטבעית תוך פריצה גבולות ויצירת תקדימים בינלאומיים.

בהרצאותיו המרתקות, המלוות בצילומים זוכי פרסים בינלאומיים, רועי משתף בסיפורים שמאחורי הקלעים – רגעים מותחים לצד בעלי החיים המסוכנים בעולם – וכמובן הטכניקות לניהול הסיכונים ובסופו של דבר השגת התוצאות הטובות ביותר בהתחשב בנסיבות, תהליך הדורש יצירתיות והתמדה. כלים הרלוונטיים היום, יותר מתמיד, לניהול עסק חדשני המבוסס על נטוורקינג, פריצת גבולות בצורה יצירתית והצבת יעדים בלתי אפשריים על מנת להשיגם. הרצאות מעוררות השראה ומוטיבציה, משלבות עסקים ומנהיגות וסוחפות את הקהל לצד מסר סביבתי ואופטימיות.

בתור שגריר גרינפיס ודיפלומט סביבתי, הוא מצליח להשפיע בהרצאותיו המרתקות גם בכנסים נחשבים בעולם ולאחרונה הרצה בבניין האו״ם בניו יורק בפני שגרירים ונציגי מדינות, ואף הוזמן לפגישות אישיות עם ראשי מדינות וחברי פרלמנט.

לאחר 3 הרצאות TED ברחבי אירופה (אירלנד, סקוטלנד ופינלנד) אשר זכו בשבחים רבים, הוזמן כאורח כבוד להרצאות בשבוע האקלים בניו יורק מטעם מונקו.

הרצאותיו בכנסים ואירועי חברה קיבלו ציונים לשבח, לרבות אמזון ניו יורק, Dell, אינטל, כנס CES בלאס ווגאס והרצאות במוסדות אקדמאים מובילים.

צילומיו של רועי הופיעו בפלטפורמות הנחשבות ביותר, מה-BBC ועד לנשיונל ג׳אוגרפיק, זכו בלמעלה מ-130 פרסים בינלאומיים והוצגו בעשרות תערוכות ברחבי העולם.

רועי גליץ הוא חבר ב-Explorers Club היוקרתי, חבר בורד של עמותת רשות הטבע והגנים וחבר בוועדה המייעצת בנושאי סביבה לבנק בניו יורק.

גליץ ייסד את בית הספר לצילום גליץ (עם מעל 26 אלף בוגרים), את פוטוטבע מסעות בעולם (כאלף מטיילים בשנה), את טוקמאסטר בשיתוף מרכז המרצים לישראל ואת Explorer’s Elite המבוססת בניו יורק. בנוסף, הקים וערך את מגזין קומפוזיציה, את כנס הצילום של ישראל (מ-2008, בשנים האחרונות בהיכל התרבות ת״א) ומיזמים נוספים.  על כל זאת ועוד, גליץ נבחר לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים של מגזין דהמרקר בשנת 2017.

 

הרצאות מבוקשות

בעולם יש הרבה דברים שמפחידים אותנו, אחד מהם הוא לעמוד בפני יעד כל כך גדול שאנחנו חוששים אפילו להתחיל לנסות להשיג אותו, לא יודעים מהיכן להתחיל ובעיקר אין לנו מושג איך לפרוץ את החומות. בהרצאה מעוררת מוטיבציה והשראה זו, רועי גליץ יגלה לנו את הכלים בהם הוא משתמש ליצירת תקדימים בינלאומיים בתחומים בהם הוא פעיל וכיצד לרתום את כח הנטוורקינג כמכפיל כח ופורץ מגבלות. הסיפורים מקצות העולם הם בליווי צילומים זוכי פרסים מהפרוייקטים בהם הוא פעיל.
הרצאה מעוררת מוטיבציה ומצויינות ומאוד מבוקשת בחברות, ארגונים וכנסים. בין החברות בהן הוצגה: אמזון ניו-יורק, DELL, Cornell University Alumni, גופים בטחוניים ועוד.

העולם שלנו מדהים כל כך, עד שלעיתים אנו שוכחים להתבונן. בהרצאה זו תבינו עד כמה, כשרועי גליץ ייקח אתכם לארבעה מהמקומות האהובים עליו בתבל: מהקוטב הצפוני וארץ הדובים הלבנים ועד לאנטארקטיקה ומיליוני פינגווינים, מקמצ׳טקה במזרח סיביר שהיתה בסיס גרעיני וכיום גן עדן לדובים חומים ועד ללב של אפריקה עם הנדידה הגדולה וגורילות ההרים הנדירות. הסיפורים על ההגעה, השהות וההישרדות מלווים בצילומים בלעדיים שחלקם פורסמו ב- BBC ובנשיונל ג׳אוגרפיק ובצילומים מאחורי הקלעים שאסור שיתפרסמו.
הרצאה מעוררת השראה ומפילת לסתות אשר הוצגה בלמעלה ממאה כנסים ואירועים ברחבי הארץ והעולם.

הרצאת העשרה מרתקת בה צלם טבע מקצועי (BBC, National Geographic ועוד) ועטור פרסים (מעל 130 פרסים בינלאומיים) משתף אתכם בסודות שלו מאחורי העדשה. כיצד הוא יוצר את הצילומים המופלאים שאתם רואים במגזינים ומה הופך צילום מסויים להרבה יותר מעניין ומיוחד מצילומים אחרים. כיצד הוא מתקרב לבעלי חיים שיכולים להרוג אותו בשנייה ובמקביל נזהר להישאר בחיים ואיך מצלמים מרדף בו טורף סוגר על הטרף תוך שמירה על קור רוח. זאת ועוד הרבה סיפורים אחרים וצילומים נהדרים באחת ההרצאות המבוקשות ביותר, אשר הוצגה מאות פעמים בכנסים, ארגונים ואירועים פרטיים. ההרצאה מיועדת לקהל הרחב ולאו דווקא לחובבי צילום.

למה כדאי להזמין הרצאה של רועי גליץ

רועי גליץ נחשב לאחד המרצים המבוקשים והמובילים. סיפורים על פרוייקטים אישיים מאתגרים לביצוע בתנאים קשים מול דובי הקוטב שהולידו תמונה שמעולם לא צולמה, הרצאות מעוררות השראה על צילום טבע והצגת האופי של בעלי החיים לצופה בבית, הרצאות על שימוש ברחפנים לצילום טבע ועד להרצאות שנוגעות לצד העסקי הייחודי של גליץ כיזם מוביל אשר הצליח לשלב את האהבה, התשוקה והתחביב לכדי עסק מצליח שמפרנס עשרות משפחות בישראל.

לקוחות ממליצים

אלביט
 

אנחנו נוהגים להביא מרצים אחת לשנה עם סיפור חיים מדהים, ייחודי והישגים בינלאומיים. כל אחד משאיר אחריו את החותם והמסר שכל מאזין מפרש ולוקח אליו. אבל הפעם... WOW :)
הייתי חייב לכתוב לך שלא זכור לי שנהניתי כל כך מהרצאה שיש בה גם המון מסר, סמוי וגלוי כאחד. השארת בי את חותם המוטיבציה, המיקוד במטרה והכי חשוב שאפשר גם וגם וגם! תודה על הרצאה מרתקת! מאחל לך שתמשיך לכבוש 10 אתגרים בכל יום :)

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - רועי גליץ