רועי גליץ מרצה

רועי גליץ

רועי גליץ - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

צלם טבע מהמובילים בעולם ויזם מצליח בתחום הצילום בישראל. הוא מגיע אל המקומות הפראיים ברחבי תבל, מהקוטב הצפוני לדרומי, כדי לתעד בעלי חיים נדירים בסביבתם הטבעית.

צילומיו הופיעו בפלטרפורמות הנחשבות ביותר, מהBBC ועד National Geographic, וזכו בעשרות פרסים בינלאומיים. כצלם מוערך ושגריר של ארגון גרינפיס הבינלאומי, הוא מרצה באירועים רבים בארץ ובחו״ל, בין היתר באירועי TEDx.

גליץ ייסד את ביה״ס לצילום גליץ, הקים את פוטוטבע טיולי צילום בעולם ושותף מייסד של טוקמאסטר ביה״ס לדיבור מול קהל. על כל זאת ועוד, נבחר לאחד מ40 הצעירים המבטיחים בישראל של מגזין דהמרקר בשנת 2017.

 

 

 

 

הרצאות מבוקשות

למה אנחנו רוצים עובדים שמגשימים את עצמם? איך אנחנו יוצרים סביבה שמאפשרת העצמה, מעורבות רגשית ומחויבות חזקה של העובד בסביבת העבודה היומיומית שלו?
איך אני מעצב את המציאות שלי ומגשים עצמי במקום העבודה שלי?
דרך הסיפור האישי שלו, שמלווה בצילומים מרהיבים מקצוות העולם, רועי חושף את הסודות שלו ליצירת מוטיבציה פנימית חזקה, המאפשרת לו להגשים את חלומותיו למחייתו. רועי משתף בחלום חייו, לצלם את התמונה שמעולם לא צולמה, וכיצד הוא פועל להגשים אותו למול אתגרים פיזיים ומנטליים. המפגש עם רועי מעורר השראה ובו בזמן נוגע בדגשים ממוקדים אותם ניתן ליישם בכל ארגון, ובמיוחד בארגון בו התרבות הארגונית מזוהה עם ערכי חדשנות ויצירתיות, כמו מרכז הפיתוח של מוטורולה.

כיצד אנחנו יכולים להציג את בעלי החיים בצורה מיוחדת ומרתקת? כיצד אנחנו מתגברים על ״מעגלי הסכנה״ של בעלי החיים בטבע? בהרצאה מיוחדת זו, מספר גליץ, יציג את הסודות של צלמי הטבע שבזכותם הוא מצליח להוציא את הצילומים המיוחדים והטובים ביותר של בעלי החיים הנדירים והמיוחדים בעולם. הרצאה בליווי צילומים עוצרי נשימה והסיפורים מאחורי העדשה שהובילו לפריים המנצח. הרצאה מלמדת ויישומית שתעורר בכם השראה ותחשוף בפניכם עולם שלם של צילום טבע.

לכאורה, אין קשר בין צילום ועסקים, אבל מפתיע לגלות עד כמה הדמיון קיים וחזק בין שני העולמות. בהרצאה מציג רועי גליץ, צלם, יזם ואיש עסקים, את הכלים שהוא לוקח מעולם הצילום אל עולם העסקים בדוגמאות והמחשות נהדרות.
לכל עסקה יש את הקומפוזיציה שלה, המבנה שלה. יש את הנושא, יש את הסחות הדעת ויש את הרקע. הפוקוס על הנושא חשוב במיוחד וגם ההחלטה המודעת על עומק השדה ורמת החדות של הרקע. מה שהופך צלם למצויין, וגם את איש העסקים, הוא זיהוי הרגע המכריע – אותו פרק זמן שבו כל האלמנטים מתכנסים למקום הנכון ואז עושים את ה״קליק". הרצאה שתפתח לכם את הראש ואת ההבנה לעולם עסקים יצירתי.

מזה מספר שנים שמגיע רועי גליץ לשפיצברגן, הכי קרוב לקוטב הצפוני שרק אפשר, כדי לצלם את דובי הקוטב הנדירים. עד כה לא הצליח להשיג את תמונת החלומות שלו – דובי הקוטב מקרוב ומנמוך בהתנהגות אינטימית ומיוחדת. באחד מחודשי אפריל יצא גליץ למסע מסוכן וחד פעמי לאחר הכנות דקדקניות שדרשו אישורים מיוחדים מממשלת נורבגיה ולוגיסטיקה שלא תבייש אף מבצע צבאי. את מה שקרה שם, אף אחד לא יכל לצפות – רועי חזר מהפרוייקט הזה, לא רק עם הצילומים שקיווה להשיג, אלא עם הפריים שהוא בחיים לא חלם להשיג – צילום שעדיין לא צולם מעולם של דובת קוטב צדה כלב ים דרך הקרח! הרצאה מרתקת בליווי צילומים בלעדיים שתשאיר אתכם עם פה פעור.

צלם הטבע רועי גליץ יוצא לקצוות הנדחים של העולם מדיי שנה ומתעד את השינויים שעוברים על בעלי החיים הגדולים והנדירים אשר נמצאים בסכנת הכחדה חמורה. מדובי הקוטב הענקיים (פחות מ-20 אלף) של הקוטב הצפוני, דרך הצ׳יטות של מישורי אפריקה (פחות מ-12 אלף) ועד לגורילות ההרים בג׳ונגלים של מרכז אפריקה (פחות מאלף). מהקוטב הצפוני לקוטב הדרומי ומיפן ועד קוסטה ריקה, רועי גליץ ביקר שם עם מצלמתו ותיעד בתמונות וקטעי וידאו קטעים שפורסמו באינספור מקומות (כתבות ב״רואים עולם״, ערוץ נשיונל ג׳אוגרפיק ואחרים) וזכו בתחרויות בינלאומיות. סיפורים וצילומים שישאירו אתכם עם פה פעור ואהבה חדשה לטבע המרשים והעדין.

ברחבי העולם הפראי, משפחה היא משפחה. בקוטב הצפוני, אמא דובת קוטב מחנכת את הגורים הקטנים שלה כיצד לצוד כלבי ים תוך כדי שהיא דואגת ומניקה אותם. בטנזניה אמא צ׳יטה מחביאה את גוריה בשיחים הגבוהים ויוצאת לצוד צבי לארוחת ערב ובקמצ׳טקה הדובים צדים יחד סלמון בנהר בשיא עונת ההשרצה. כל המשפחות מתמודדות עם אותם האתגרים בעולם משתנה שמצריך איזון בין קריירה וחיי משפחה. הרצאה מרתקת עם תובנות מעניינות במיוחד על החיים ותפקיד המשפחה בהם. צלם הטבע הידוע רועי גליץ ישתף אתכם בחוויות ממקור ראשון ובצילומים וקטעי וידאו עוצרי נשימה.

צילום טבע עם רחפנים – זווית חדשה ומקורית על העולם שמצליחה לחדש בתחום שהכל כבר נעשה בו. הרצאה השראתית ויישומית.
7 רמות המודעות לפריים – מודל חדשני שפיתח רועי גליץ על המעורבות של הצופה בצילום, הרצאה השראתית.
זכויות יוצרים – החוק, היוצר והמפר – עשרות אלפי הפרות מסתובבות באינטרנט עם צילומים של רועי. פעמיים הוא הגיע לבתי משפט בקרב של מיליוני שקלים. הרצאה חשובה בעידן בו קניין רוחני הופך לזמין מדיי באינטרנט.
יעדים בעולם – לגליץ נסיון רב במדינות כמו טנזניה, אוגנדה שפיצברגן, לפלנד, קוסטה ריקה ואחרות. הרצאות מעניינות על המדינה המלוות בצילומים בלעדיים וסיפורים פיקנטיים.

למה כדאי להזמין הרצאה של רועי גליץ

רועי גליץ נחשב לאחד המרצים המבוקשים והמובילים. סיפורים על פרוייקטים אישיים מאתגרים לביצוע בתנאים קשים מול דובי הקוטב שהולידו תמונה שמעולם לא צולמה, הרצאות מעוררות השראה על צילום טבע והצגת האופי של בעלי החיים לצופה בבית, הרצאות על שימוש ברחפנים לצילום טבע ועד להרצאות שנוגעות לצד העסקי הייחודי של גליץ כיזם מוביל אשר הצליח לשלב את האהבה, התשוקה והתחביב לכדי עסק מצליח שמפרנס עשרות משפחות בישראל.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דן דן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - רועי גליץ