רועי שטרנין מרצה

רועי שטרנין

רועי שטרנין - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

לפני מספר שנים עשה רועי שטרנין את הבלתי יאמן ואבחן את עצמו במחלה לא מוכרת וזאת לאחר שרופאיו ויתרו עליו וצפו לו חיי מוגבלות חסרות איכות חיים משמעותית. הוא לימד את עצמו ללכת מחדש בגיל 27 ומאז לא מפסיק לרוץ. לרועי יש מטרה, והיא להעצים אנשים, למנוע חולי ולשפר איכות של מי שכבר הספיק לחלות, זאת הוא משיג באמצעות שורה של יוזמות חברתיות שהוא חתו עליהן כמו ״לבריאות״ זוכת בפרסים ״פרויקט לבבות״ הבינלאומית ושורה של חברות הזנק ומיזמים בתחום הבריאות הדיגיטלית ושיפור הקשר בין מטפלים למטופלים. רועי הוא המייסד של חברת "Valero Clinical" אשר הטכנולוגיה פורצת הדרך שלה מסייעת לרופאים בעבודתם בארה״ב וברוב אצלנו בארץ. הוא גם מהמייסדים של קהילת TEDx בישראל וחתום על מספר רב של אירועים אשר הפיק. רועי שטרנין היה היוזם והראשון לכהן בתפקיד המטופל הראשי במכון מחקר הבריאות הלאומי של אוסטריה והוא מכהן כיועץ בכיר למכון ולראגונים נוספים באוסטריה ובעולם ומכהן כחבר דריקטוריון במספר עמותות וארגוני בריאות בעולם. רועי דיבר בכנסים חשובים בעולם כמו כנס כלכלת העתיד של דה-מרקר, TEDx בשנחאי וכנס עתיד הבריאות באירופה והוא מרצה ראשי בכינוסי בריאות ויזמות רבים ברחבי העולם, הוא חבר בפורום הבריאות האוסטרי, ארגון היזמות הסרבי ומכהן במנחה לחברות הזנק בחממת הבריאות של וינה. סיפורו הלא יאמן מעורר השראה בקהלים רבים, מטופלים, מטפלים, סטונדטים לרפואה, יזמים, מנהלים ומנהיגים והוא משקיע את כל מרצו בתיקון ושיפור התהליכים שהובילו אותו לאבד כמעט 10 שנים מחייו.

הרצאות מבוקשות

איך אפשר להפוך את המצב שלנו על פיו? ולמה מצבי אי וודאות הם המצבים הטובים ביותר שכל אחד מאיתנו יכול להגיע אליהם? בהרצאה איך להתחיל מהפכה מהמיטה, רועי שטרנין, סטארטאפיסיט, מרצה ו-TED SPEAKER, מדגים את הכח העצום הגלום בכל אחד מאיתנו בתוך סיפורו הלא יאומן.

 

האם חולים כרוניים או שורדי מחלה קשה מוכשרים בעצם להיות יזמים העל כורחם? האם עלינו לעודד מטולים להפוך ליזמים? בהרצאה זאת, היזם והמטופל רועי שטרנין מקביל וחוש, כיצד מחלה כרונית נתנה לו את הכלים להקים 3 עמותות, 4 סטראטאפים ועשרות מיזמים אחרים שמטרתם שינוי ושיפור מערכות הבריאות בעולם.

יזמו במהותה כוללת בתוכה חוסר וודאות אך האם ניתן לתווך, לתכן ולתת כלים על מנת להפו אותה לקלה יותר? רועי שטרנין בסיפורו הלא יאמן מלמד כיצד חוסר וודאות יכול לשמש לנו ככלי ליזמות טובה יותר, מנהיגות מובילה יותר וניהול נכון יותר של אנשים למען מטרה מסוימת.

למה כדאי להזמין הרצאה של רועי שטרנין

לאחר שנים של חולי במחלה חשוכת מרפא, ולאחר שרופאיו וויתרו עליו, עשה רועי את הבלתי יאמן ואבחן את עצמו. הוא למד ללכת מחדש בגיל 27 ומאז הוא רץ קדימה. בשש השנים מאז שאובחן, רועי הקים 4 סטארטאפים בתחום הרפואה, 2 מיזמים חינוכיים זוכי פרסים והיה הראשון בישראל שהביא אירוע טד לאקדמיה ואחד הבודדים שזכו לדבר באירוע טד בחו״ל. היום הוא מעצים קהלים באמצעות סיפורו מעורר ההשראה, נותן כלים פרקטיים ומפתחות להצלחה למנהלים ומנהיגים וקהלים שונים בארץ ובחו״ל ופועל לקידום הבריאות, הבטיחות והחינוך בארץ ובעולם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יעקב (ג'יי) לביא

פרופ' יעקב (ג'יי) לביא

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ד

ד"ר מאיה רוזמן

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים

 הילה אלפרט

הילה אלפרט

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,מרצים לכנסים - הנחיית אירועים

 ישראל אהרוני

ישראל אהרוני

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

 גיל חובב

גיל חובב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות השראה,הרצאות מצחיקות,יום ירושלים,מוזיקה

 מעין קרת

מעין קרת

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

 נדב מאירסון

נדב מאירסון

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה

 נטע ריבקין

נטע ריבקין

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - רועי שטרנין