רועי שטרנין מרצה

רועי שטרנין

רועי שטרנין - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

לפני מספר שנים עשה רועי שטרנין עשה את הבלתי יאמן ואבחן את עצמו במחלה לא מוכרת, וזאת לאחר שרופאיו ויתרו עליו וצפו לו חיי מוגבלות חסרי איכות חיים משמעותית. הוא לימד את עצמו ללכת מחדש בגיל 27 ומאז הוא לא מפסיק לרוץ. לרועי יש מטרה – להעצים אנשים, למנוע חולי ולשפר איכות חיים של מי שכבר הספיק לחלות, זאת הוא משיג באמצעות שורה של יוזמות חברתיות שהוא חתום עליהן כמו ״לבריאות״, זוכה הפרסים ״פרויקט לבבות״ הבינלאומי ושורה של חברות הזנק ומיזמים בתחום הבריאות הדיגיטלית ושיפור הקשר בין מטפלים למטופלים.
רועי הוא המייסד של חברת "Valero Clinical" אשר הטכנולוגיה פורצת הדרך שלה מסייעת לרופאים בעבודתם בארה״ב ואצלנו בארץ. הוא גם מהמייסדים של קהילת TEDx בישראל וחתום על מספר רב של אירועים אשר הפיק. רועי שטרנין היה היוזם והראשון לכהן בתפקיד המטופל הראשי במכון מחקר הבריאות הלאומי של אוסטריה והוא מכהן כיועץ בכיר למכון ולארגונים נוספים באוסטריה ובעולם ומכהן כחבר דירקטוריון במספר עמותות וארגוני בריאות בעולם. רועי דיבר בכנסים חשובים בעולם כמו כנס כלכלת העתיד של דה-מרקר, TEDx בשנחאי וכנס עתיד הבריאות באירופה, הוא מרצה ראשי בכינוסי בריאות ויזמות רבים ברחבי העולם, חבר בפורום הבריאות האוסטרי, ארגון היזמות הסרבי ומכהן כמנחה לחברות הזנק בחממת הבריאות של וינה. סיפורו הלא יאמן מעורר השראה בקהלים רבים, מטופלים, מטפלים, סטודנדטים לרפואה, יזמים, מנהלים ומנהיגים והוא משקיע את כל מרצו בתיקון ושיפור התהליכים שהובילו אותו לאבד כמעט 10 שנים מחייו.

הרצאות מבוקשות

איך אפשר להפוך את המצב שלנו על פיו? ולמה מצבי אי וודאות הם המצבים הטובים ביותר שכל אחד מאיתנו יכול להגיע אליהם? בהרצאה איך להתחיל מהפכה מהמיטה, רועי שטרנין, סטארטאפיסיט, מרצה ו-TED SPEAKER, מדגים את הכח העצום הגלום בכל אחד מאיתנו דרך סיפורו הלא יאומן.

 

האם חולים כרוניים או שורדי מחלה קשה מוכשרים בעצם להיות יזמים בעל כורחם? האם עלינו לעודד מטופלים להפוך ליזמים? בהרצאה זאת, היזם והמטופל רועי שטרנין מתאר כיצד מחלה כרונית נתנה לו את הכלים להקים 3 עמותות, 4 סטראטאפים ועשרות מיזמים אחרים שמטרתם שינוי ושיפור מערכות הבריאות בעולם.

יזמות, במהותה, כוללת בתוכה חוסר וודאות, אך האם ניתן לתווך, לתכן ולתת כלים על מנת להפוך אותה לקלה יותר? רועי שטרנין, בסיפורו הלא יאמן מלמד כיצד חוסר וודאות יכול לשמש לנו ככלי ליזמות טובה יותר, מנהיגות מובילה יותר וניהול נכון יותר של אנשים למען מטרה מסוימת.

למה כדאי להזמין הרצאה של רועי שטרנין

לאחר שנים של חולי במחלה חשוכת מרפא, ולאחר שרופאיו וויתרו עליו, עשה רועי את הבלתי יאמן ואבחן את עצמו. הוא למד ללכת מחדש בגיל 27 ומאז הוא רץ קדימה. בשש השנים מאז שאובחן, רועי הקים 4 סטארטאפים בתחום הרפואה, 2 מיזמים חינוכיים זוכי פרסים והיה הראשון בישראל שהביא אירוע טד לאקדמיה ואחד הבודדים שזכו לדבר באירוע טד בחו״ל. היום הוא מעצים קהלים באמצעות סיפורו מעורר ההשראה, נותן כלים פרקטיים ומפתחות להצלחה למנהלים ומנהיגים וקהלים שונים בארץ ובחו״ל ופועל לקידום הבריאות, הבטיחות והחינוך בארץ ובעולם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,הרצאות לנשים,חזרה ללימודים ולבתי ספר,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - רועי שטרנין