רותם שביט מרצה

רותם שביט

רותם שביט - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

כל חייה עסקה רותם בהדרכה: שנים רבות בצופים כמדריכה ומרכזת, בשנת שירות בשדרות ולאחר מכן בשירותה הצבאי שהתחיל בקורס טיס והמשיך ביחידה מסווגת בחיל האויר בה היא פעילה כרס״ן בשירות מילואים עד היום ובמסגרתה הדריכה והכשירה קצינים. רותם בעלת תואר BA בפסיכולוגיה ומדעי הרוח מאונ׳ תל אביב ולימודי תעודה בצילום, פוטותרפיה (טיפול בצילום), NLP ופסיכולוגיה חיובית. מובילה טיולי צילום אקסטרים בלפלנד ובבורמה. מרצה ומאמנת מרצים ודוברים. העבירה אלפי שעות הרצאות וסדנאות לצד הדרכה אישית וקבוצתית בארץ ובחו״ל בתחומי דיוק ואטרקטיביות מסרים, סטוריטלינג, מצגות, שפת גוף, התמודדות עם פחד קהל ועוד.

מנכ״לית  TalkMaster – ביה״ס לדיבור בפני קהל מבית מרכז המרצים לישראל.

TalkMaster הוקם מתוך אמונה שהיכולת לדבר בפני קהל היא היכולת החשובה ביותר בעולם בו אנו חיים ואפשר ללמוד זאת. לאפשר לאנשים להתגבר על פחד הקהל ולשים את עצמם בפרונט, זה המנוע והמוטיבציה שלה. החזון שלה הוא להגיע לבני נוער בפריפריה ולתת להם כלים לדיבור בפני קהל שישנו את היכולת שלהם להצליח בשירות הצבאי ובקריירה.

רותם חיה בין גברים, מתה על נשים, חובבת אקסטרים, אוכל (שאחרים מכינים) וחדרי בריחה, מוציאה לאור אנשים ומומחית למסרים בלתי נשכחים.
הרצאותיה של רותם שביט מהנות, משלבות את הקהל ומלאות כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר מחר בבוקר

הרצאות מבוקשות

בנאומים הגדולים של כל הזמנים, תתקשו למצוא נאומים שניתנו על ידי נשים. זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שבעבר עודדו נשים יותר להראות את עצמן ופחות להשמיע את קולן. בהרצאה קלילה ומהנה, מלאה כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום, נגלה מה עבד בנאומים הגדולים של נשים שהשפיעו על ההיסטוריה, איך להשמיע את הקול שלנו, כך שהקהל (מאדם אחד ועד אלפים) ירצה לשמוע עוד ואיך לעשות זאת בצורה מרתקת, נשית ומלאת ביטחון. הרצאה שתיתן לכן השראה להשמיע קול וכלים לעשות זאת מעולה.

בהרצאת זום זו המלווה במגוון הפעלות ומעורבות של המשתתפים, נגלה איך להעביר הרצאת/פגישת זום בצורה סוחפת ומרתקת, איך ליצור חיבור חזק עם שאר המשתתפים, לשלב אותם, להפעיל ולהלהיב אותם, איך להשאיר חותם גם בעידן הקורונה וגם בלי להיות יחד באותו החדר ועוד טיפים חשובים להעברת מסרים ודיבור מול קהל, מהבית.

הרצאה מרתקת הנותנת ארגז כלים עשיר כדי לשדרג את עצמנו מול קהל, מאדם אחד ועד מאות ואלפים. איך להרגיש ביטחון, איך להתמודד עם תחושות של חוסר נוחות ופחד ולדבר עם נוכחות מרשימה, מרתקת וסוחפת ואיך להבליט את עצמנו בצורה מיטבית מול אנשים בכל הזדמנות ולייצר תקשורת בינאישית חיובית ומחברת. הכלים והטיפים הכי חשובים שתוכלו ליישם כבר היום.

בנאומים הגדולים של כל הזמנים, תתקשו למצוא נאומים שניתנו על ידי נשים.  זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שבעבר עודדו נשים יותר להראות את עצמן ופחות להשמיע את קולן. בהרצאה קלילה ומהנה, מלאה כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום, נגלה מה עבד בנאומים הגדולים של נשים שהשפיעו על ההיסטוריה, איך להשמיע את הקול שלנו, כך שהקהל (מאדם אחד ועד אלפים) ירצה לשמוע עוד ואיך לעשות זאת בצורה מרתקת, נשית ומלאת ביטחון. הרצאה שתיתן לכן השראה להשמיע קול ולעשות זאת מעולה.

מגיל צעיר מלמדים אותנו להתגבר על הפחד, באנגלית אפילו אומרים ״לכבוש״ את הפחד אבל אולי אפשר לקיים עם הפחד מערכת יחסים אחרת לגמריי, לאהוב אותו. לכל אחד יש פחדים, זה אנושי, אבל האם הפחדים שלנו מונעים מאיתנו או מניעים אותנו.?בהרצאה מעוררת השראה משולבת בסיפור אישי, נגלה איך להפוך את הפחד למוטיבציה שתיקח אותנו לשיאים חדשים, הצלחות אישיות וחויות שלא האמנו שנעבור.

בעידן בו רעיון טוב יכול לשנות חיים או להזניק קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לקהל, ללקוח, למשקיע או לצוות שלכם – היא יכולת קריטית להצלחה. בהרצאה מתובלת בסיפורים נגלה כלים חשובים לשימוש בסיפור קצר כדי לסחוף, לרתום ולשכנע את מי ששומע אותנו ונבין כיצד סיפור אישי פותח את השומע לרעיונות חדשים, מעורר את הדמיון ומחבר לרגש.

יש שפה אחת שמדברים אותה בכל העולם – שפת גוף. שפה שמאפשרת לנו להעביר מסרים, להתבטא ולהסתדר בכל מקום. בהרצאה מהנה וחוויתית נבין איך שפת הגוף שלנו משפיעה על איך אנחנו נתפסים בעיני אחרים, איך אפשר לשלוט בשפת הגוף כדי להצליח וליצור חיבור עם מי שאנחנו פוגשים ואיך שפת הגוף שלנו משפיעה על ההרגשה שלנו.

 

order lecture by - רותם שביט