רחלי רוטנר מרצה

רחלי רוטנר

רחלי רוטנר - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

רחלי רוטנר היא אשת תקשורת, קומיקאית ומאיירת. בוגרת המדרשה לאמנות, הציגה בתערוכות ופרסמה ספרי קומיקס. כתבה בעבר במגזין "רייטינג", באתר nrg, באתר וואלה!news וכיום במאקו. הופיעה בתכנית הילדים "החפרנים" שבחינוכית, הגישה פינות בתכנית "היום שהיה" בערוץ 10 ובגל"צ, וכתבה לתכניות טלוויזיה שונות.
בשנים האחרונות יצירתה מתמקדת ב"הטרלות", פעולות שמשבשות את הסדר הקיים – מתיחות טלפוניות במדור הפופולרי "שיחה מאוירת", כתבות שטח פרובוקטיביות והסתבכויות קומיות עם גופים שונים. בנוסף היא יוצרת את עמוד החדשות המזויפות של מאקו, Wako, שהוא פארודיה על כלי התקשורת בישראל, וכבר חולל לא מעט אי הבנות כשהגולשים התקשו להבדיל בין הזיוף לבין המציאות.
מתגוררת בתל אביב עם בעלה, התסריטאי והקומיקאי אריאל ויסמן, ובנם רפרף התינוק.

הרצאות מבוקשות

האם אמיר חצרוני הוא בן אדם אמיתי? איך אפשר להפיל נשיא בעזרת כמה לחיצות בטלפון? ואיך כתבת שטח הומוריסטית נגמרה בטלפון למשטרה?
הטרלות היא תופעה שבשנים האחרונות אנחנו נתקלים בה כל יום, אבל מעט מאוד מדובר עליה לעומק. בהרצאה הזאת סוף סוף נעשה בהטרלות קצת סדר. נראה מתיחות אינטרנט ששינו את סדר היום הציבורי, ננסה להבין למה טרולים כל כך מתעקשים לעשות כזה בלגן בכל מקום, ונגלה שלפעמים דווקא באמצעות הומור, תעוזה וקצת טירוף אפשר להעביר מסרים חשובים.
בהרצאה תקבלו סקירה מצחיקה, ייחודית ומרתקת של ההטרלות הכי משוגעות בתרבות שלנו, כולל סרטונים והדגמות, מפי טרולית אמיתית בעצמה – רחלי רוטנר, שהטרילה כבר חברי כנסת וגופים מסחריים והרגיזה לא מעט אנשים, ותספר על מאחורי הקלעים של העבודה שהמטרה העיקרית שלה היא – לעצבן כמה שיותר.

order lecture by - רחלי רוטנר