שיר זיו מרצה

שיר זיו

שיר זיו - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

אשת תקשורת, עיתונאית ,סופרת ומגישת פינות רדיו וטלוויזיה

החלה את דרכה בעיתון "ידיעות אחרונות" שם כיהנה ככתבת פלילים. עבדה בערוץ הספורט בתפקידים שונים, ביניהם מפיקה ראשית של המחלקה הדוקומנטרית, ובערוץ 10 במהדורת החדשות המרכזית ובתוכניות טלוויזיה שונות ("זה הזמן", תכנית הבוקר). ערכה תוכניות רדיו ברדיו תל אביב ("תכנית הברנז'ה", "ששי ויונה" עם ששי קשת ויונה אליאן). בעלת תעודת הוראה ומרצה לתקשורת ("גיבור תרבות", "כותרת").

משנת 2007 כתבת בכירה ב-"ישראל היום", מבקרת הטלוויזיה של העיתון לשעבר (2007-2017), בעלת מדור אישי ("מכתבים לאיה").

כיום בעלת המדור "מתי בפעם האחרונה" וכתבת מגזין במוסף "שישבת" של העיתון ומחברת הספר "מכתבים לאיה"

הרצאות מבוקשות

מתי בפעם האחרונה התרגשתם? מתי בפעם האחרונה נכשלתם? מתי בפעם האחרונה הפתעתם את עצמכם? אחרי מאות פגישות עם כוכבי ישראל, היוצרים הגדולים בענפי המשחק, הספרות והמוסיקה, העיתונאית והסופרת שיר זיו מביאה את אבני היסוד להצלחה ולחיים משמעותיים. איך הסלבריטאים מתמודדים עם כישלון? מה קורה כשמגיעים לפסגה? מה מחיר ההצלחה והאם מוכרחים לשלם אותו? ואת מי המפורסמים לא שוכחים לרגע? הרצאה מלאת השראה מתובלת בסיפורים פיקנטיים ומצחיקים. אל תחמיצו!

 

איך מצליחים לשרוד את האמהות ואפילו להנות ממנה, מה כל האמהות לא מספרות על חווית האמהות, ואיך ארגונים וחברות יכולים לתמוך בשינויים הדרמטיים שעוברות אמהות. הרצאת חובה לאמהות ולאמהות שבדרך, למנהלות ולמנהלי משאבי אנוש,  ולכל מי שרואה את העובדת המסופקת למול עיניו.

 

 

ב- 2018 לא מספיק להיות "רק". כולנו שואפים להיות "גם וגם וגם", אבל איך עושים את זה? ההרצאה לוקחת את הקהל לנקודת ההתחלה, מזכירה לנו שכולנו נולדים 'גם וגם וגם', ונותנת מפתח לגילוי היכולות הנוספות שטמונות בתוכנו. תתעוררו, game on!

יש לך מוצר ואין לך מושג איך פונים לתקשורת. מה העיתונאים מחפשים? האם רק צהוב מוכר? האם מוכרחים להצטייד ביח"צ? בואו לשמוע מה העיתונאים רוצים מכם, היכן נמצא מפתח הקסמים שלכם לפריצה תקשורתית ומהן חמשת השאלות שעליהן תהיו מוכרחים להשיב בריאיונות.

למה כדאי להזמין הרצאה של שיר זיו

מרצה סוחפת, מלאת אנרגיה והתלהבות, המשתדלת להנות מההרצאות שלה לא פחות מהקהל.

 

order lecture by - שיר זיו