שרון וכסלר מרצה

שרון וכסלר

שרון וכסלר - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

שרון וכסלר, חזאית תאגיד השידור הציבורי "כאן 11". מגישת התוכנית הסביבתית היחידה ברדיו, ברשת ב', "כאן בסביבה". מגישת תוכניות אקטואליה, בינהן "שרון ואורי", כל שישי בחמש. עיתונאית, מרצה ומנחה אירועים. הגיעה במקרה לתחום המטאורולוגיה בצבא, אך נשארה לגמרי ברצון. מעבירה הרצאות על משבא האקלים כבר שלוש שנים. (לא נראה שצריך אבל שיהיה אם כן.. למדה תואר ראשון בתולדות האומנות וחינוך באונ' העברית. תואר שני החינוך לשוני באונ' העברית. לימודי אוצרות ומוזיאולוגיה באונ' ת"א). החזאית המיתולוגית של הערוץ הראשון ומאז תחילת השידורים ב"כאן 11", חלק בלתי נפרד מחטיבת החדשות. מסקרת במסגרת החדשות לעיתים קרובות אירועים הקשורים להתחממות הגלובלית ו שבר האקלים.

הרצאות מבוקשות

משבר האקלים כבר ממש כאן. כבר כמה שנים מדובר במשבר הכולל בתוכו את כל תחומי החיים ולא רק התחממות גלובלית. ישראל נחשבת לhot spot, מתחממות מהר יותר ממקומות אחרים בעולם. כך שמצד אחד אנחנו מתחממים מאוד, ומצד שני אירועי הגשם הופכים למצומצמים יותר וקיצוניים יותר.
בהרצאה נדבר על הקשר בין ההתחממות הגלובלית למשבר האקלים, על השחקנים המרכזיים מאחורי הקלעים, כמו למשל: הפוליטיקאים. איפה אנחנו נמצאים היום, ולא נצא בלי כמה דוגמאות על מה בכל זאת ניתן לעשות.

order lecture by - שרון וכסלר