שרון טל מרצה

שרון טל

שרון טל - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

מעצבת אופנה בינלאומית עם ניסיון רב בבתי האופנה הגדולים בעולם, כיום היזמת והמעצבת של בית האופנה המיתולוגי " משכית" הראשון של מדינת ישראל בשותפות עם היזם ואיש העסקים סטף ורטהיימר

בעלת היסטוריה ענפה בתחום האופנה, את לימודיה סיימה עם פרויקט גמר חדשני שרשם פטנטים וקיבל אזכורים בארץ ובעולם, עבדה בבית האופנה לנוין (בית האופנה הצרפתי המוביל) ובתור מעצבת ראשית לתחום עבודות היד בבית האופנה אלכסנדר מקווין (בית האופנה הבריטי המוביל בעולם).

שרון טל זכתה בפרסים רבים בינהם: אשת השנה של לאישה, 40 מתחת ל-40 של גלובס, מעוררי ההשראה של טיים אווט, אשת השנה של סלונה, המעצבת המבטיחה בטקס פרסי האופנה של ישראל ואף נבחרה כמבקרת לתצוגת הסיום של בית הספר הגבוה לאופנה בניו יורק.

הרצאות מבוקשות

ההיסטוריה של האופנה הישראלית ב-70 השנים האחרונות דרך הראי של בית האופנה הראשון של ישראל ״משכית״ שהוקם בשנת 1954 על ידי רות דיין (אשתו הראשונה של משה דיין / היום בת 100) כעסק החברתי הראשון בבעלות מדינת ישראל. בשיאה של החברה היא כללה 2000 עובדים, 10 חנויות ומכירות בינלאומיות ברחבי העולם

תהליך הקמת המותג מחדש (דבר חסר תקדים במונחים ישראלים) החל משלב הרעיון ועד לשלב שבו ישנן מספר חנויות ומכירות בינלאומיות ברחבי העולם.

מאחורי הקלעים של עולם האופנה, איך לוקחים ערכים היסטוריים וטכניקות מסורתיות והופכים אותם לעיצובים עדכניים ורלוונטיים מאי פעם כל זאת בעזרת סרטונים מקוריים של עבודות היד בסטודיו, תצוגות האופנה של המותג ושיחות מצולמות עם הגברת רות דיין.בחלק האחרון של ההרצאה תדגים שרון בעזרת מתנדבות מהקהל את הפריטים האייקונים של משכית – מיני תצוגת אופנה.

למה כדאי להזמין הרצאה של שרון טל

ההרצאה משלבת בתוכה נושאים מרתקים ורלוונטיים לעולם בו אנו חיים כיום. היסטוריה ומורשת אל מול חדשנות ויזמות, העצמה ויזמות נשית אל מול חיי משפחה ולייף סטייל .

סיפור יזמות נשית מעורר השראה ומתובל בגלאם אופנתי. ההרצאה מרגשת, מצחיקה , מרתקת ומשלבת את הקהל כחלק פעיל לגמרי.

order lecture by - שרון טל