שרון טסלר מרצה

שרון טסלר

שרון טסלר - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

שרון טסלר נשואה באושר ואמא ל – 6 ילדים, הם מקור הכוח, האלתור והיצירתיות שלי. משנת 2004 עוסקת בתחום הגרפולוגיה, במשך השנים הוסיפה לארגז הכלים שלה את תחום פענוח ציורי ילדים, הגרפולוגיה המשפטית ובשנים האחרונות ממנטור בהודו- את תחום הגרפותרפיה- שינוי כתב היד – שינוי של ה- LIFE. אוהבת לטייל ולשחות- והובילה ב7 שנים האחרונות קבוצת נשים שעשו יחד את שביל ישראל.

הרצאות מבוקשות

זה הזמן שלכם, הקהל, לשבת להתרווח בכיסא ולהיות מוכנים לפעילות מצחיקה, מרגשת ופותחת לבבות. אחרי כל אחד ממגוון הפעילויות תצאו עם טעם של עוד ורצון עז לרוץ ולראות את כתב ידכם, כתבם של בני זוגכם או של ילדיכם. אני משלבת סיפורים משעשעים בהרצאה וכן חלקים מרגשים. ובסוף, כל משתתף מקבל במתנה – אפשרות לשיחה אישית איתי על כתב ידו. שווה ממש!!

מפגש אינטראקטיבי שהקהל מגלה את ה"אני הפנימי" שלו באמצעות השלמת ציורים, הבנת כתב היד והחתימה שלו. הפעילות מטובלת בהמון חוש הומור ו"מפילה אסימונים" רגשיים לרבים מהמשתתפים, שמתמודדים עם הבנה מה התת מודע שלהם רוצה להגיד להם באמצעות הציורים שהם ציירו.

מאפשר למשתתפים לחוות משחק חדשני יצירתי ומאתגר בתחום הגרפולוגיה. מרגש וסוחף את המשתתפים לחוויית משחק ולתחום הגרפולוגיה ובתוכה הזיופים בעזרת חידות מאתגרות. המשתתפים יתחברו לצד הילדי שבהם, לצחוק להתחרות להיות אקטיביים

למה כדאי לך להזמין הרצאה\חוות דעת

משנת 2004 עוסקת בתחום הגרפולוגיה, במשך השנים הוסיפה לארגז הכלים שלה את תחום פענוח ציורי ילדים, הגרפולוגיה המשפטית ובשנים האחרונות ממנטור בהודו- את תחום הגרפותרפיה- שינוי כתב היד – שינוי של ה- LIFE. אוהבת לטייל ולשחות- והובילה ב7 שנים האחרונות קבוצת נשים שעשו יחד את שביל ישראל.

order lecture by - שרון טסלר