תמר אלמוג מרצה

תמר אלמוג

תמר אלמוג - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

התחילה את דרכה ככתבת במעריב לנוער, בנוסף סייעה בתחקירים במוסף "סופשבוע" של מעריב. לאחר מכן התגייסה לגלי צה"ל ומילאה במשך שבע שנים בגל"צ ובגלגל"צ, מגוון תפקידי הגשה, עריכה ושידורי שטח. אלמוג סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, והוסמכה לעריכת דין לאחר התמחות בלשכת היועץ המשפטי למערכת הביטחון. בין השנים 2002 ל2008 תמר אלמוג הגישה תוכנית בערוץ 10, כתבה טורי פרשנות והנחתה את התוכנית 'שוונג' בחינוכית.

משנת 2008 היא משמשת ככתבת ופרשנית משפטית ב"כאן 11". בין היתר היא אחראית לסיקור ופרסומים ראשונים בפרשות הגדולות ביותר, בהן: קצב, ליברמן, זדורוב, מעונות רוה"מ, סילבן שלום, רות דוד, פואד בן אליעזר (ז"ל) ואולמרט. במקביל לאייטמים השוטפים​ אלמוג עורכת אף כתבות מגזין וכתבות עומק ומגישה משדרים מיוחדים מהשטח ומהאולפן. אלמוג מגישה יחד עם יאיר ויינרב את "יומן", מהדורת שישי של הערוץ. במקביל משנת 2004 היא מרצה של סדר דין פלילי ודיני ראיות, שותפה להכנת אלפי מתמחים לבחינות הלשכה בנושא.

תמר אלמוג היא מרצה מנוסה וותיקה המציגה את הצד הנסתר של הפרשות הכי גדולות. בהרצאותיה אלמוג מספקת נקודת מבט חדשה על הסיפורים שמסעירים מדינה שלמה לדוגמא : הצוללות ורעיית רה"מ, תיק אולמרט וההקלטות של שולה זקן, שלל הפוליטיקאים והבכירים שהסתבכו בפלילים ועוד ועוד.  הרצאותיה מרתקות ומלאות בסיפורים מעניינים על החדשות שמסעירות את המדינה.

הרצאות מבוקשות

מה קורה מאחורי הקלעים של הפרשות שהסעירו מדינה שלמה – מתיקי נתניהו, דרך אולמרט וקצב ועד פרשת זדורוב והסערות סביב הפרקליטות וביהמ"ש.
הרצאה מרתקת על הפרשות הגדולות והספינים בישראל.
תמר אלמוג, עיתונאית מנוסה, עורכת דין ומרצה מבוקשת משלבת בהרצאותיה מידע על תקשורת, משפט ופוליטיקה.
אלמוג שמסקרת גם את תיקי ראש הממשלה מאז החקירה הראשונה וכעת את המשפט, מאפשרת הצצה למשפטים הגדולים והמשמעותיים של ישראל.
סיפורים על החקירות, העדויות, המעורבים והחומרים, מה היה ומה צפוי להיות.

אלמוג מתארת וחושפת בהרצאותיה המרתקות את הנעשה מאחורי הקלעים של עולם התקשורת והמשפט בישראל בשילוב פרקים מרתקים מעבודתה ככתבת משפט ואנקדוטות סודיות מהנושאים הכי אקטואליים הנמצאים על סדר היום התקשורתי: מי נגד מי, איך הסתבכו בכירי השלטון והמשק בפלילים – ואלו ספינים הם עושים כדי לצאת מכך. בין היתר סוקרת אלמוג בהרצאותיה את הגלוי ובעיקר את הנסתר בפרשות הגדולות: קצב, אולמרט, זדורוב, "ישראל ביתנו", חקירות רוה"מ, בוכריס ואלאור אזריה, פוליטיקאים שנכנסו לכלא וכאלה שזוכו, אלה שנחקרו ואלה ש"רק" נבדקו- דרך הרצאותיה של אלמוג מתקבלת זוית חדשה ומידע ייחודי על הנעשה במדינה בכלל ובמערכת אכיפת החוק בפרט.

 

אלמוג משלבת בצורה ייחודית ניסיון של שנים בעולם העיתונות וידע וניסיון בעולם המשפט, להרצאה שמנגישה בצורה מעניינת ומיוחדת נושא מורכב ורלוונטי לכולם. מהמותר והאסור במקום עבודה ובין ידידים, דרך התיקים הגדולים והמעניינים והאפקט שלהם על כולנו וכלה בטיפים להתנהלות נכונה והשינויים בחברה ובמשפט- הרצאתה של אלמוג מספקת מענה לשאלות ודילמות רבות, כמו גם מבט מרתק לתחום.

בהרצאה סוחפת חושפת אלמוג את פרשת הולילנד ומספרת על כל מה שקרה מאחורי הקלעים, מרגע המעצרים ועד הכרעת הדין, כולל השמועות שהפכו לחשדות, חקירות – ועונשי מאסר.
אהוד ושולה, אולמרט וזקן צמד השמות היה הגדרה נרדפת לנאמנות ללא תנאי. הוא היה ראש ממשלה, היא היתה מזכירתו, ביחד הגיעו לפסגה. לימים, בעלילה שאם היתה מתוארת בספר היו פוסלים אותו על "העדר אמינות", הוא נאלץ להתפטר והם הופכים לנאשמים ביחד. הוא מזוכה, היא מורשעת, הם שוב מואשמים ורגע לפני פסק הדין – באחד מרגעי הדרמה הגדולים ביותר במשפט הישראלי – היא פונה נגדו. ואז נחשפות ההקלטות שהקליטה במשך שנים, שמדהימות את אזרחי ישראל. אולמרט נשלח לכלא לשש שנים, זקן הופכת לעדת מדינה. את תיקי אולמרט מסקרת אלמוג מיומם הראשון ("מעולם לא קיבלתי שוחד") ובהרצאה חושפת את מה שקרה, וקורה, מאחורי הקלעים. מדוע זקן הקליטה? מתי ביהמ"ש כעס על אולמרט? ואיזה טוויסט בעלילה אירע בכניסה לשירותי הגברים בביהמ"ש?

אלמוג היא עיתונאית שטח בתחום המשפט, תחום בו עיתונאיות הן מיעוט. ההרצאה תעסוק בצדדים הנסתרים של דיווח נשי על ובעולם גברי.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,מוזיקה,מופעים

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,פסח

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

 תמר אלמוג

תמר אלמוג

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות אקטואליה ותקשורת,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,פסח

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - תמר אלמוג