line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
שם
דואר אלקטרוני *

 אנאבלה שקד

האם באמת יצאנו מעבדות לחירות?
הרצאה חווייתית עלינו, על החיים, על חופש ועל הבחירה.
קרא עוד>>>

כוכבת הסדרה 'סופר נני' מיכל דליות

מיכל דליות מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
כוכבת הסדרה  'סופר נני' מיכל דליות

מיכל דליות  ילידת 1950, נשואה, אמא וסבתא. מנהלת מרכז דליות – מרכז הכשרה, ייעוץ והדרכה בתחום היחסים.  בעלת תעודת הוראה לגיל הרך מטעם סמינר לווינסקי, בוגרת מכון אדלר.
מדריכה ליחסים במשפחה,  כוכבת הסידרה "סופר נני" הישראלית, פרסמה את הספר "אין ילדים רעים", מגישה תוכנית ייעוץ שבועית ברדיו ללא הפסקה ובצפון ללא הפסקה, בעלת טור קבוע במאקו, ומשתתתפת בתוכניות הבוקר של שידורי קשת.

שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
וידאו
מאמרים
הזמנת הרצאה

לעגל את הריבוע
יצירת שינוי בחיים ובמשפחה מתחיל ברעיון שכדאי לבדוק את תבניות החשיבה שלנו. מהו  ההיגיון הפרטי של כל אחד מאיתנו וכיצד הוא נבנה? כיצד מתחברת המודעות לאחריות? האם יש לנו שליטה על אירועי חיינו? כיצד נבנית ראיית העולם של כל אחד מאיתנו? למה יש בינינו חילוקי דעות? האם אני צודק או הזולת? איך להתמודד עם השוני בין בני המשפחה, החברים לעבודה והחברים לחיים כדי להימנע מכעסים ולהנעים את חיי היום יום.


"מי מפחד להיות מנהיג? הורות בעידן המודרני"
מדוע קשה היום יותר מאי פעם להיות הורה? מהם הצרכים הפסיכולוגיים הראשונים של הילד ומהי אחריות ההורה לקיימם? כיצד משקמים את הסמכות ההורית ומחזירים שליטה לחיי הבוגרים במשפחה? הבנת השינויים העוברים על החברה ועל מעמד ההורה והילד והשפעתם על חינוך הילדים.


"כסף לא גדל על העצים"
מדוע לא נותנים לילדים השכלה פיננסית? האם צריך בכלל? מה התוצאות לכך? והרי "הרי מתחיל בבית"... כיצד מחנכים ילדים ומתבגרים בתקופת משבר כלכלי?   . כיצד ניתן לחסוך עם ילדים  ואיך להתמודד עם בקשות שמכבידות על הכיס ועם התנגשות ערכים?  


"תמיד נשאר אבא ואימא"
ההרצאה תיתן כלים לזוגות אשר התגרשו או להתגרש לקראת גירושין.  כיצד להתנהל נכון מול הילדים? איך להישאר מעורבים בחייהם? כיצד לשתף פעולה בנוגע לחינוכם והתפתחותם חרף המשבר הזוגי והיעדר תקשורת זוגית? מהי טובת הילדים? הכרת עולם הילדים בגילאים שונים והתאמה לצרכיהם.


איך שורדים את החגים ואת החופשה?
מידי פעם, אחרי המרוץ היום יומי הקשה, בו בדרך כלל  "אין לכם זמן" לילדים,  יש הזדמנות להנות מהביחד. הגיעה תקופת החגים או חופשת הקיץ הנושאות בחובן ארוחות משפחתיות וחופשות עם הילדים. זה יכול להיות בילוי נפלא, אך זו עלולה להיות חוויה עצובה, מאכזבת וזרז למריבות. אז מה עושים?


הורות אנלוגית בעולם דיגיטאלי
כל היום הוא במחשב. היא לא יוצאת עם חברות ורק בפייסבוק. אני חוששת. אני דואג....  העולם הדיגיטאלי מציב בפני הילדים סכנות מבית ובפני ההורים התמודדויות חדשות. כמה זה טוב? מה עושים? האם אוסרים ומה? סוגיות, דילמות וכמה תשובות.


מעברים בחיי הילד או שלום כיתה א'
תהליך ההתפתחות האנושי מורכב ממעברים ושינויים, אשר בחלקם צפויים וידועים מראש ובחלקם בלתי צפויים  המילה מעבר מתארת שינוי ממצב אחד למשנהו. בכל מעבר קיימת תקופה של אי וודאות, הטומנת בחובה מחד פוטנציאל לשיפור והתקדמות, ומאידך סיכון למשבר. במעברים התפתחותיים נורמטיביים מתרחש משבר טבעי בחיי הילד, הנובע מהפרת האיזון שהיה קיים עד כה. היכולת של הילד להתמודד עם משבר זה באופן יעיל, תלויה בבשלות ובמוכנות שלו. על כך ועוד בהרצאה שתעסוק במעברים בחיי הילד בכלל, ובמעברים בין גן לגן ובין גן לבי"ס ובין כיתה לכיתה בפרט.


גיל ההתבגרות כגיל ההתמרדות – הבנת איפיוני המתבגרים של היום  ודרכים להתמודד איתם


אני מאמין  - היום אנו יודעים שאישיותו של כל אדם מתעצבת בשנות הילדות. דבר זה מגביר את חשיבות השפעת ההורים ואחריותם. בנוסף, מיכל דליות מאמינה כי לכל אדם בוגר (הורה, בן זוג, חבר, עובד) נתון החופש לבחור, להחליט ולקחת אחריות על אירועי חייו. בחירה זו ולקיחת האחריות האישית תיטיב עם בגרותו של הפרט ואת מערכות יחסיו.
גישתה של
מיכל דליות הינה
אופטימית "כי תמיד ניתן ללמוד משהו חדש" ומעודדת לשינוי. לדבריה,  הגברת המודעות להיכרות אישית של כל אדם את עצמו והבנת הזולת תקל את ההתמודדות עם אתגרי החיים ותשפר את איכות חייו.


סדנה - כלים לניהול כיתה
תוכנית  השתלמות לצוות החינוכי
סדנה בעלת 5 מפגשים בני שלוש שעות כל אחד, או שני מפגשים (יום אחרי יום או אחת לשבוע) בני שש שעות כל מפגש.

הסדנה מיועדת לצוותים חינוכיים ומטרותיה:
• חיזוק הצוות באמצעות כלים להתמודדות עם התנהגויות מפריעות של ילדים בכיתה/בקבוצה.
• בניית שפה חדשה המשותפת לכל הצוות.
• קבלת כלים לתקשורת שתביא לשיתוף פעולה. 
• פיתוח תובנות ביחס להתנהגויות מפריעות.
• הצבת גבולות בדרך אסרטיבית ולא פוגעת.
• הבנת התנהגויות של ילדים ודרכים לשנותן.
הנושאים מועברים בדרך חווייתית ואישית.

 

להזמנת הסדנה >>>

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
ד"ר אולגה רז מרצה מבוקשת ומרתקת, דיאטנית קלינית וחוקרת מהמובילות בתחום התזונה והדיאטה 

קרא עוד>>

 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן  E-mail: info@hamartzim.co.il  

Simply-Smart.com