בשנים האחרונות גוברת הדרישה למרצים מנוסים ומוכשרים לאירועים רבים ומגוונים כמו אירועי סוף שנה בחברות וארגונים, סדנאות מקצועיות למנהלים ולמקבלי החלטות בכירים, הרצאות העשרה במקומות עבודה או באופן פרטי, חוגי בית וכדומה. הרצאות מיועדות להעשרה, להכשרה מקצועית, ללמידה, להתפתחות אישית, להתפתחות במקום העבודה, כחוויה נעימה וייחודית ולעוד מגוון אפשרויות, בהתאם לסוג ומטרת ההרצאה. מעבר למרצה מוכשר ותחום מעניין ומקורי חשוב לתת דגש גם על המקום בו מתכנסים כדי להקשיב להרצאה. חברות רבות בוחרות לשלב הרצאות מעניינות כחלק מיום כיף לעובדי החברה או כחלק מהותי ביום עיון או כנס מקצועי למנהלים או ללקוחות, ואת ההרצאה ניתן לקיים באולם המתאים לקיום אירועים קטנים. השכרת אולם לאירועים מאפשרת ליהנות מכל התנאים הנדרשים לאירוע מוצלח כיוון שיש במקום מיזוג יעיל, אווירה נעימה, אפשרות למגוון פעילויות, מערכת הגברה איכותית, ציוד מחשוב והקרנה ועוד.

מתחם אירועים המתאים להרצאות

לבחירת המקום בו תיערך ההרצאה חשיבות קריטית להצלחת האירוע. במרבית המקרים מעוניינים להעניק חוויה מקורית ומרהיבה למשתתפים, לכן מעבר להרצאת האורח נהוג להזמין את המשתתפים באירוע לפעילויות נוספות כמו סדנאות, טיול, ארוחות וכדומה. אם אתם מחפשים מקום מושלם עבור אירועים קטנים הכוללים הרצאות ופעילות חווייתית כדאי לדעת כי אירועים ביקב הם דרך איכותית ואלגנטית לשלב באופן מושלם בין אירוע פרטי או עסקי להרצאות מעניינות באווירה נעימה ויוקרתית. הנופך האותנטי של היקב בו ממוקמים אולמות אירועים הופך את יום העיון או הכנס המקצועי לאירוע חווייתי, מקורי וייחודי, וניתן ליהנות מפעילויות נוספות שהיקב מציע כמו מבחן טעימות יין, סדנאות אלכוהול, ביקור וסיור מודרך ביקב המלווה בהסברים כיצד מכינים יין ועוד. כמו כן, המקום מציע תפריט משובח ואוכל מעולה של שף מקצועי שמציע מנות גורמה כשרות ונפלאות, בשריות או חלביות.

ארגון כנס ואירועים

ארגון אירועים קטנים כמו כנסים, ימי עיון, יום כיף וימי גיבוש והעשרה דורש היערכות מוקדמת. חשוב להחליט על מטרות האירוע ובהתאם לכמות המשתתפים ניתן לבחור מקום המתאים לכך. אירועי חברה, אירועים לעסקים או אירועים משפחתיים ניתן לקיים במגוון מקומות אך חשוב לבחור מקום אטרקטיבי ונגיש שמציע מעבר לאולם אירועים בגודל מתאים גם ציוד הגברה ותאורה, מערכת מולטימדיה הכוללת מקרן ומחשב, אפשרות להחשיך את המקום במידה ומעוניינים להקרין סרט או פרזנטציה ויש לחשוב על נושא הכיבוד. ישנם אירועים בהם מציעים כיבוד קל בלבד לצד שתייה חמה וקרה בעוד אירועים הנמשכים זמן ארוך נהוג לשלב ארוחת בוקר מאוחרת, ארוחת צהריים בסגנון בופה או הגשה או ארוחת ערב אם האירוע מתקיים בשעות מאוחרות של היום.
לסיכום, אירועים קטנים ביקב או במקומות אטרקטיביים אחרים הופכים את האירוע ליותר ממושלם ויחד עם הרצאה מעניינת ניתן להעניק למשתתפים באירוע חוויה מעשירה וייחודית המשולבת בפעילות מקוריות נוספות.

תמיד נשמח לענות לשאלות