הרצאות אונליין ליום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות
למגוון הרצאות חדשות שעוברות בלייב
במחירים מיוחדים בהתאם לתקופת הקורונה

הרצאות אונליין ליום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות

מגוון הרצאות חדשות שעוברות בלייב

במחירים מיוחדים בהתאם לתקופת הקורונה

↓ מבחר המרצים שלנו באונליין ↓
מרכז המרצים לישראל אתכם גם בימים אלה.

ההרצאות יינתנו במחירים מיוחדים בהתאם לתקופת הקורונה.
לפרטים נוספים והזמנת הרצאות צרו עמנו קשר.

להפוך את החיסרון ליתרון וניצחון- בהרצאתו חולק חנוך עם הקהל איך בגיל 20 חייו השתנו מהקצה אל הקצה בעקבות פציעתו. חנוך מספר איך הצליח לעלות ממקום של נפילה, התמודדות עם נכות ואובדן אל מקום חזק, חיובי ומצליח – ממנו סלל לעצמו דרך חיים רצופה בהצלחות.
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

בדרך אליך- תיעוד אמיץ וכן של אישה, אשר בוקר אחד התבשרה על חטיפתו של בעלה ונלחמה בכל הכח להשיבו הביתה. היא מספרת לנו מה היה וכיצד היה, מתארת איך הדברים מתנהלים מאחורי הקלעים, לאחר שהמצלמות כבות ואת המאבק הנחוש והבלתי פוסק להשיב את הבעל והבן האובד הביתה. 

סיפורו של אלוף- הדרך הארוכה מתא הטייס בחיל האוויר, בית החולים והפציעה האנושה, דרך השיקום, ההתמודדות עם הנכות, אימוני הטניס ומדלית הזהב האולימפית. נועם מספר בדרכו המיוחדת סיפור של גיבור בעל נחישות, כוח רצון עז ומוטיבציה אדירה. 
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

הבחירה בחיים- עמי יתאר את הסיפור המופלא של הישרדותו בקרב יספר את סיפור נפילתו בשבי המצרי במהלך מלחמת יום הכיפורים העקובה מדם. בהרצאה תשמעו על התובנות והלקחים האישיים שהפיק מתקופה זו וכיצד יישם אותם בשנים שחלפו. 
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

זה אני, אל תירו!– השנה היא 1982, פרוץ מלחמת שלום הגליל, אפי טלבי, בן 19 בלבד.נשבה על ידי מחבלים והוא עובר איתם מסע מטלטל בן 10 ימים. הרצאתו של אפי היא סיפור מעורר השראה, תקווה, מבט שונה על בני אדם ואנושיות והערכת הדברים הקטנים בחיים. 
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

לגיהנום ובחזרה- סיפורו האישי והמצמרר של האלוף במילואים יצחק בריק. מנהיגות והובלת אנשים במצבי קיצון, סיפור מלא השראה ומרגש עד דמעות, המסרים המנהיגותיים בהרצאה נכונים לגבי כל מי שמנהל ומוביל אנשים גם במצבי שגרה וגם במצבי משבר.
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

בדרכו שלו- בהרצאה מספר פרץ על התמודדות עם משברים וצמיחה מהם, כיצד אלו הביאו אותו ליזמות חברתית פורצת דרך והגשמת חלומותיו. הוא מספר על הבחירה לקום ללכת בדרכו שלו, למרות כל הקושי.

מדיילת אל על לסוכנת מוסד– יולה עבדה בשירות המדינה כסוכנת מוסד, והייתה חלק מצוות לוחמים שנשלחו לארץ אויב, על מנת להבריח את יהודי אתיופיה לישראל. בסודאן, ניהלה כפר נופש, אשר שימש ככיסוי לפעילות החשאית של המוסד, בשיתוף חיל הים וחיל האוויר, וממנו יצאו הלוחמים למשימות הליליות.
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

הנסיך הירוק- מסעב חסן יוסף בנו של אחד מבכרי פעילי החמאס בגדה הופעל במשך עשר שנים כסוכן שב"כ שחשף עבור ישראל את סודות החמאס. הוא קיבל את הכינוי "הנסיך הירוק" – נסיך בשל העובדה שהוא בן למשפחת "אצולה" חמאסית וירוק – צבע האסלאם. גונן בן יצחק, בנו של תא"ל בצה"ל ואיש סיירת מטכ"ל לשעבר שימש מפעילו של "הנסיך הירוק". 
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

אסון צאלים- הרצאה אודות האסון שטלטל את סיירת מטכ"ל וכמעט חיסל את המטכ"ל. זהו סיפורה של תאונה שהפכה להיות צאלים ב'. ב-1992 הוחלט על הכנת מבצע דמיוני, הוא חיסול מנהיג האויב באמצעות טילים. ההכנות למבצע הפכו להיות תאונה מטלטלת ביותר.  אסנהיים, פורש את הסיפורים שמאחורי הקלעים ובודק כיצד קרתה התאונה הנוראית? היכן נולד הרעיון? כיצד נבחרה סיירת מטכ"ל למשימה דווקא?
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

הימים המעצבים של ישראל החדשה– בין יום הזכרון לשואה ולגבורה, יום הזכרון ויום העצמאות – הימים המעצבים של ישראל החדשה. אני מזמין אתכם לחלוק התובנות שלי על ההישגים והכשלונות, האור והחושך בחיינו ולאן הולכים מכאן – והכל בעיצומו של משבר הקורונה המטלטל. 
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

איך נפלה ההחלטה להקים את מדינת ישראל- ההחלטות והאירועים המרכזיים שעיצבו את המדינה – כיצד הוכרע גורל המדינה שטרם קמה רק יומיים לפני הכרזת העצמאות? איך השפיעה הערכתם של מפקדי הצבא כי למדינה יש רק חמישים אחוז לשרוד את ההחלטה? ישראל – מדינה שאין בה אמצע, או אופוריה או ייאוש. אז מה היה לנו כאן, מה יש לנו ומחשבות על העתיד.

ישראל 2020: סקירה אסטרטגית בצל משבר הקורונה- עיתונאי, פרשן, כתב צבאי ומגיש בערוץ 13. כותב טור קבוע באתר מעריב השבוע, וכן כותב טורים באתר israeldefense ופרשנות בעיתון גלובס. בין עזה ללבנון, בין החמאס לחיזבאללה, בין איראן למצרים. מה הם האתגרים הביטחוניים של ישראל וכיצד היא מתמודדת איתם? מה הן ההשלכות של הקורונה על המזרח התיכון?
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

סיפור אישי – מנהיגות בשדה הקרב– כמפקד פלוגה נלחם במלחמת ששת הימים נגד המצרים בסיני, כמפקד גדוד נלחם במלחמת יום כיפור נגד הסורים ברמת הגולן (על חלקו במלחמה זו עוטר בעיטור המופת). בתפקידו האחרון בצה"ל שירת כקצין חינוך ראשי. הרצאתו מספרת את חווייתו האישית במלחמת יום כיפור ונוגעת בעיקר ביחסי הגומלין בין המפקדים לחיילים, בתחושות, הצלחות וכישלונות. כמו כן, מדגיש יוס את החשיבות באחוות לוחמים, רעות, נחישות, יוזמה, הקרבה ודוגמא אישית.

הסיפור שמאחורי הסרטים על כמה מהאירועים ההיסטוריים והגיבורים הלאומיים של המדינה- סיפור יומני השבי של הנווט רון ארד, סיפורי הריגול של איש המוסד רפי איתן, סיפורה של המרגלת שנשבתה במצרים מרסל ניניו, הסיפור על הבן האבוד של משפחת בלקינד (מייסדי מחתרת ניל״י), הסיפור על רונה רמון, והסיפורים מאחורי כתבות הטלוויזיה המיתולוגיות של מוטי קירשנבאום. ההרצאה מתאימה במיוחד לימים אלה לקראת יום הזיכרון ויום העצמאות, היא מלווה בהקרנה של קטעי וידאו רבים ומרגשים, וגם כאלה שמעלים חיוך וצחוק.
לטעימה מההרצאה לחצו כאן

כל התכנים המרתקים עכשיו באונליין

כולנו אוהבים הרצאות. הן יכולות להיות בנושאים שונים ומגוונים, וכשהן מועברות על ידי טובי המרצים בתחום – הן ללא ספק גורמות לנו לשינוי פנימי ולהתפתחות. בתקופה הנוכחית, בה לא יכולים לצאת מהבית בגלל הקורונה, הרצאות אונליין הן הדבר החם היום ואולי גם מחר. ניצול הזמן על ידי צפייה בהרצאות הוא דבר הכרחי ורצוי. ניתן לגשר על הפער שבחוסר ההימצאות של העובד במקום העבודה, ולמצוא את הדרך לחבר אותו לערכים של מקום העבודה.
הרצאות אונליין – איך מוציאים את זה לפועל?
בניגוד להרצאה פרונטלית, הרצאות באינטרנט הן פשוטות לביצוע ולא דורשות היערכות מצד מקום העבודה, מתנ"סים, חוגי בית, ארגונים ומוסדות.
• אין צורך בטרטור העובדים או האורחים בהגעה למקום המפגש
• אין צורך בלוגיסטיקה מורכבת של הגברה, תאורה ומקומות ישיבה
• המשתתפים יכולים ליהנות מצפייה בהרצאה במיקום הנוח להם
• ניתן לצפות בהרצאה דרך המחשב או הסלולר, ואף דרך מסך הטלוויזיה
• עלות הרצאות אונליין תהיה נמוכה מעלות הרצאה פרונטלית באופן משמעותי

למגוון הרצאות חדשות שעוברות בלייב

במחירים מיוחדים בהתאם לתקופת הקורונה