אביגיל טננבאום מרצה

אביגיל טננבאום

אביגיל טננבאום - מרכז המרצים לישראל
עברית, אנגלית , ספרדית

קורות חיים

המאמנת הרשמית של דוברי TED  ומייסדת-שותפה בחברת וירטואוזו. דרך שיטה ייחודית המשלבת תיאטרון עם אלמנטים של פסיכולוגיה, אסטרטגיה עסקית ומדעי המוח, אביגיל עובדת עם מנכ״לים וצוותים לשיפור התקשורת, הנוכחות והאימפקט מול קהל. בנוסף לעבודה עם העולם העסקי בישראל ובעולם, אביגיל היא המאמנת הרשמית של דוברי TED בכנסים העולמיים שלהם. אביגיל אימנה מעל 100 דוברים ממדינות שונות ובתחומים שונים – מאמנות וניהול ועד לפיזיקה, מנוירולוגיה ועד לסיפורים אישיים, מפוליטיקה ומדיניות ועד לרפואה וטכנולוגיה ועוד. רוב ההרצאות נמצאות באתר הדגל TED.com. אביגיל עובדת עם בכירים, יזמים ומנכ"לים, ובין לקוחותיה נמנות חברות כמו IBM, נובארטיס, שטראוס, ואלנס, מיקרוסופט, גוגל, מובילאיי,BCG  ועוד. אביגיל מלמדת תקשורת עסקית בתכנית ZELL ליזמות ובתואר השני הבינלאומי במנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. לאביגיל תואר ראשון בתיאטרון מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת קולומביה שבני-יורק.

הרצאות מבוקשות

כדי שחדשנות תהפוך למציאות, לא מספיק רעיון טוב. צריך לדעת לתקשר אותו, לשכנע ובעזרת התקשורת, לבנות גשר בין הקהל לבין הרעיון או החדשנות .בכנס TED מדי שנה מופיעים עשרות בעלי רעיונות שונים (ולעיתים אף משונים) על העתיד. אחרי שהכינה יותר ממאה דוברי TED, אביגיל תגלה את העקרונות והסודות שהופכים את ההרצאות האלה לפופולריות בעולם ואת דוברי TED לדוברים בעלי נוכחות והשפעה: כיצד להפעיל את הדמיון של הקהל, כיצד לפנות לסוגי הקהלים השונים, כיצד להשתמש באביזרים משכנעים, וכיצד להזמין את הקהל למסע אל העתיד. נצפה בקליפים מהרצאות ונשמע סיפורים מאחורי הקלעים ואנקדוטות שיסופרו לראשונה. הקהל ייחווה טעימה של המסע של דוברי TED והכלים בהם הם משתמשים להנגיש לקהל הרחב את החדשנות והעתיד.

דרך הסיפורים, הקליפים וההדגמות, אביגיל תגלה מהן הדרכים הטובות ביותר לתקשר חדשנות.

מה אנחנו יכולים ללמוד מהדוברים הטובים ביותר על סודות הנוכחות וההשפעה מול קהל, בעולם של ריבוע מסרים. דרך עקרונות מעולמות התיאטרון, מדעי המוח, פסיכולוגיה ומהעולם העסקי, נגלה כלים ושיטות לבנות ולהעביר מסרים בעלי אימפקט.

למה כדאי להזמין הרצאה של אביגיל טננבאום

אביגיל טננבאום היא מומחית לתקשורת, ואחת הבודדות בעולם שנבחרה על ידי ארגון TED העולמי להכין את הדוברים להרצאות. היא הכינה מעל 100 דוברי TED וכמו כן היא עובדת עם מנכ״לים ויזמים בכל העולם ובהרצאותיה משלבת הדגמות וכלים פרקטיים.

 

order lecture by - אביגיל טננבאום