ד"ר אבשלום אדרת מרצה

ד"ר אבשלום אדרת

אבשלום אדרת - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

איש היי טק בעברו שהוביל סטרטאפים טכנולוגיים וניהל חברות בארץ ובחו"ל, מרצה במכללות ובארגונים עסקיים ,יזם חברתי שהקים עמותה בתחום הסכנות ברשת ומוביל פעילות ציבורית למניעת התאבדויות.

אדרת הינו בעל תואר שלישי מהאוניברסיטה העברית בחינוך ופסיכולוגיה, מאמן בכיר וחבר בלשכת המאמנים בישראל.

לאחר סיום הדוקטורט באוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה, חינוך וחטיבת מדעי המחשב, אדרת החל את דרכו כיזם עסקי. אדרת פיתח טכנולוגיה ייחודית שמיישמת בינה מלאכותית בתחום ההדרכה הממוחשבת וניהל את הסטרטאפ הטכנולוגי הזה, בישראל ובארה"ב, במשך עשור.

בעקבות טרגדיה במשפחתו, אדרת עזב בהדרגה את עולם העסקים והתמקד בעולם החברתי. אדרת עבר לאקדמיה ומרצה במכללות ובארגונים שונים, תוך הקדשת זמן משמעותי בחייו לתרומה לקהילה בתחומים שונים. בין היתר הקים את עמותת אשנ"ב לשימוש נבון ברשת והינו גם פעיל בעמותת "בשביל החיים" לתמיכה במשפחות שיקיריהם התאבדו ולמניעת התאבדויות.
בנוסף, בשנים האחרונות אדרת פיתח את ה"סדנא ליזמות חברתית אפקטיבית", שמועברת על ידיו בהצלחה רבה במכללות אקדמיות ברחבי הארץ. במסגרת הסדנא מומשו למעלה מ- 500 מיזמים חברתיים-חינוכיים ברחבי הארץ.

הרצאות מבוקשות

סיפור מעורר השראה של אדם שלמרות משברים אישיים בחר בחיים בכל מובן המילה, והפך את הטרגדיה האישית למנוף של יזמות חברתית וצמיחה. ההרצאה נוגעת בלב ומעוררת את האמונה שאפשר לצמוח מתוך מצבים של כאב ומשבר.

כמי שחווה גם את שיאי ההצלחה וגם את תהומות הכישלון, אבוא משתף בהרצאה את חוויותיו ואת דרך התבוננות שלו בשאלה "מהי היזמות" והאם היא מתאימה לכל אחד. ההרצאה מציגה נקודת מבט אחרת, ומעלה דרך חשיבה שכל אחד יכול לאמץ כדי להיות אפקטיבי ולהגיע לתוצאות – הן במישור האישי והן במישור המקצועי.

בהרצאה, המבוססת על ניסיון החיים של אדרת, נלמד ונחווה מהי המשמעות של חיים "בלתי רגילים" ומה נדרש כדי לחיות אותם. ניווכח שאנשים כמוהו וכמוכם יכולים לחיות כך אם רק יפנימו מספר תובנות, ויאמצו מספר מיומנויות, העשויות לסלול עבור כל אחד מכם את הדרך "להיות אדם בלתי רגיל".

ברשת יש תופעות מופלאות כמו עזרה הדדית, נגישות קלה למידע ולשירותים. בעקבות טרגדיה במשפחתי, הכרתי מקרוב גם את הפוטנציאל ההרסני החבוי בה. בהרצאה אדרת משתף את הלקחים והתובנות שלי, ונתבונן בעין מפוכחת בשאלה האם החיובי ברשת עולה על השלילי, ומה ניתן לעשות כדי להשתמש בה בתבונה.

למה כדאי להזמין הרצאה של אבשלום אדרת

סיפורו של אבשלום אדרת הינו סיפור מעורר השראה. כשאדם חווה טרגדיה בעוצמות כאלו, ניתנת בידיו הבחירה לשקוע בכאב ובצער או לעורר אחרים לפני שהם חווים טרגדיה מסוג זו. אדרת בחר בהעצמה וסיפורו המרגש יכול לא רק לעזור לבני נוער והוריהם, אלא גם לדרך בה כל אחד מאיתנו בוחר בהתמודדות אל מול טרגיות החיים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

איריס דרור הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איריס דרור הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022,פסח

אליעזר שקדי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אליעזר שקדי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,עבודת צוות

בנצי גרובר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

בנצי גרובר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

לבנת פורן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

לבנת פורן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

חיים שפירא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיים שפירא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,פסח

יעל ארד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעל ארד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,יום האישה 2022

יניב לויתן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יניב לויתן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,סייבר

לימור לבנת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

לימור לבנת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

order lecture by - אבשלום אדרת