איתי הרמן מרצה

איתי הרמן

איתי הרמן - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

איתי הרמן, "הצ'ייסר" מתכנית "המרדף" ב"כאן" 11, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה בשנתיים האחרונות. הוא מגדיר עצמו כמשחקולוג: יוצר של משחקים, אפליקציות, קווסטים ושעשועוני טלוויזיה שנמכרו ברחבי העולם. ב-2016 ידיעות אחרונות בחר ב"סוף העולם", חדר הבריחה שיצר בנס ציונה לאחד מחדרי הבריחה הטובים בישראל. ב-2012 זכה השעשועון "קאץ'", שיצר עם שותפיו, בתחרות הפורמטים של עיתון גלובס וארמוזה פורמטס. מגיש בכל שבוע בגל"צ את "גילוי דעת" עם ענבל גזית, ובעל טור הטריוויה "מוח מסוכן" ב"7 ימים" (ידיעות אחרונות). ב-25 השנים האחרונות הוא כתב וערך בשעשועוני טלוויזיה המצליחים בישראל:  "מי רוצה להיות מיליונר", "1 נגד 100", "לעוף על המיליון", "ששטוס" ועוד.

הרצאות מבוקשות

משחקים עם איתי הרמן במסך האישי שלכם!
מי יהיה מלך הטריוויה של החברה?
פעילות מהנה, מגבשת ומעוררת מחשבה בשיתוף הקהל.
אפשר לשחק מהעבודה או מהבית ולצרף את המשפחה – הרמן יופיע במסך שלכם ידבר ויפעיל כל אחד מכם בזמן אמת.
מה בתכנית?
שלב ראשון : התקילו את איתי הרמן:
האם תצליחו לחבר שאלה שאיתי לא מצליח לפתור?
כתבו שאלות והרמן יענה עליהם בזמן אמיתי, תוך שהוא מפזר טיפים לדרכים לפתור את השאלות.
שלב מוקדמות של אליפות החברה
כולם מתחרים בכולם בשאלות טריוויה שאיתי הרמן חיבר במיוחד בשבילכם!
באמצעות פלטפורמת קאהוט.
חצי גמר
המתמודדים המצטיינים יעלו לשחק בוידאו אחד מול השני, וממש כמו בטלוויזיה, הם יודחו עד שיישארו השניים הטובים ביותר לסיבוב הגמר.
גמר
מי שיענה על יותר שאלות בדקה אחת יזכה בתואר מלך הטריוויה של החברה.
אורך: חצי שעה עד שעה

מה קורה במוח שלנו כשאנחנו לומדים וזוכרים? הרמן ממחיש זאת  דרך חוויותיו האישיות שממחישות איך כל אחד יכול לשפר יכולות לימוד וזיכרון. טיפים להתמודדות במצבי חוסר ידע דרך שאלות טריוויה. איך רותמים את המוח והרגש להתמקד ולנצח ברגעי מבחן.

סיפורו של איתי הרמן כילד עם הפרעת קשב וריכוז שהפך להיות "מפלצת טריוויה". דרך הסיפור האישי נפתח צוהר למה שעובר על ילד שלא מאובחן ולא יודע על הפרעת קשב עד לגיל 27. באיזה אופן "הפרעת הקשב" יכולה לעזור דווקא בלימודים? אילו אסטרטגיות ניתן ללמוד מסיפור הצלחה של ילד ADD לילדים אחרים שחווים קשיים וגם לכאלה שלא?

*מומלץ למסגרות חינוך, הורים וכיו"ב.

order lecture by - איתי הרמן