גל רובין מרצה

גל רובין

גל רובין - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

גל רובין

אמא יחידנית לשישה ילדים. מוכרת מהתוכנית ״הישרדות״ כפיינליסטית מובילה העונה. השתתפה בתוכנית הדוקו ״עוד ניפגש״ עונה שניה בה שיתפה את שינויי חייה בהתמודדות עם העבר ממנו הגיע. כחרדית לשעבר חובשת פאה.

גל רובין עברה שינוי משמעותי בצורת חייה תוך כדי התמודדות עם נידוי קהילתי ומשפחתי ושמירה על קן המשפחה. תחביבים: רוכבת אופנועים מקצועית, גולשת גלים ואקסטרים בפרט. כיום חתומה בסוכנות יולי, קוטפת קמפיינים וסוללת את דרכה תוך כדי הכוונת נשים וגם גברים בהשקפת העולם שלה ע״י הרשתות החברתיות ובניית קהילה משלה.

הרצאות מבוקשות

הייעוד שלנו הוא לעשות מעשים יוצאי דופן בחיינו ולהציג את הכישרונות הייחודיים שלנו לעולם. גל מספרת איך יצאה למסע חייה בתמימות של ילדה אי שם בגיל 10. היא נחלה הרבה אכזבות, ציפיות שנסדקו. קשרים שאבדו על אף היותם קשר דמים. נאיביות שהובילה לבדידות, התמודדות עם קשיים, מכאובי לב ועיניים של שישה ילדים שמסתכלות לאימם. עוד בציר חייה… התמודדות עם איתני הטבע ואיתני האדם בריאליטי הישרדות ועוד מאחורי לקיחת החלטות, יצירת שינויים מהותיים, חוסן נפשי והתמודדות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,בינה מלאכותית,הרצאות לנשים,השראה,חדשנות ועתידנות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,שיווק וקידום, שיווק דיגיטלי

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות לנשים,השראה,חנוכה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,עבודת צוות

order lecture by - גל רובין