דניאל קרן מרצה

דניאל קרן

דניאל קרן - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

דניאל קרן הוא מטפס הרים, רץ אולטרה- מרתון, מורה לקראטה ואחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם.
בכל העולם כולו יש פחות מעשרה אנשים שעמדו במשימות ובאתגרים הנדירים שעמד בהם דניאל: חציית כיפת הקרח בחוג הקוטב של גרינלנד, טיפוס לפסגת ההרים הגבוהים בעולם כולל לפיסגת האוורסט, חציית מדבר סהרה בריצה, אולטרה-מרתון באנטרקטיקה, צעידה לקוטב הצפוני ברגל וטיפוס על צוק הגרניט הגבוה בעולם הם רק חלק מהאתגרים שעמד בהם.
עשרה סרטים דוקומנטאריים אודות מסעות דניאל שודרו בארץ ובעולם ברשתות טלוויזיה עולמיות כמו נשיונל גיאוגראפיק, דיסקברי צ'אנל, AXN וגם בערוץ הראשון, ערוץ 2 וערוץ 10. דניאל רואיין על ידי דני קושמרו, יעקב אחימאיר, רינו צרור, לינוי בר גפן, קובי מידן, קובי אריאלי, דוד ויצטום, סיגל שחמון, אברי גלעד, צופית גרנט, שירה פליקס, אלי גולדשמידט, גיא לרר ועוד.

הוא מחברו של רב-המכר "ספר הריצה השלם", מרצה במכון וינגייט, מייסד ומאמן ראשי של "מועדון רצי תל אביב" וזכה באליפויות ישראל בריצה בקטגוריות גיל בכל המרחקים מ-10 ק"מ ועד לאולטרה- מרתון. קרן מחזיק בתעודת מאמן אתלטיקה בכיר וכן בהסמכה כמורה לקראטה דאן 5 ומתרגל זן בודהיזם מזה 25 שנה.
דניאל בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, בעל תואר שני בחקר המקרא מאוניברסיטת תל אביב ופילוסופיה ובהשכלתו הוא רואה חשבון, מומחה למיזוגים ורכישות ועוסק בניהול קרן השקעות כבר שנים רבות, מכיר את העולם העסקי על בוריו ויודע לשלב בהרצאתו בין העולמות. שילוב זה מאפשר לקהל לפתח תובנות עמוקות שאותן ניתן ליישם במסלולי חייהם השונים.

הרצאות מבוקשות

הרצאת הדגל של דניאל קרן בה הוא מקבץ את המיטב שבהרפתקאותיו: האתגר והטרגדיה שבטיפוס לפיסגת האוורסט, הצעידה ברגל לקוטב הצפוני, האולטרה-מרתון הקר ביותר בעולם ביבשת אנטרקטיקה, הטיפוס האנכי של שלושה ימים רצופים על צוק הגרניט הגדול בעולם,
השתתפות במרתון הסהרה ובאקו צ'לנג' – תחרויות הנחשבות למאתגרות ביותר בעולם.
דניאל משלב בהרצאה זו קטעי וידאו מסרטים שנערכו על מסעות אלו בערוץ נשיונל גיאוגרפיק, ערוץ 2, ערוץ הדיסקאברי וערוץ 1 אשר ממחישים את החוויות שעבר.
בהרצאה דניאל משתף בתובנות שהובילו אותו להישגים יוצאי דופן בקנה מידה בינלאומי.
זו הרצאה מעשירה ומלאת השראה המעניקה למאזין חוויה מרגשת אודות מתיחת גבולות היכולת האנושית, הצבת יעדים וחתירה להשגתם, על איכויות עבודת צוות ועל משמעותה של חברות אמיתית.
ההרצאה מתאימה לקהל מגוון ביותר: ארגונים, חוגי בית, קבוצות ספורט, חברות ועוד.

מרתון של 250 קילומטר במדבר סהרה הנחשב כמרוץ הרגלי הקשה ביותר בעולם. צוות של נשיונל גיאוגרפיק הצטרף לדניאל ותיעד את המסע בסרט דוקומנטארי ששודר ברחבי העולם ופורסם בירחון מסע אחר. בהרצאה אינטראקטיבית מציג דניאל את סיפור המסע מהיבטים פילוסופים קיומיים בצירוף שקופיות.

סיפור המסע המרתק של משלחת הטיפוס להימלאיה, שתועד עבור 'מסע עולמי עם אייל פלד'. על היבטיו החברתיים והאישיים, על הסכנות והתמורה להן. ההרצאה מלווה בשקופיות.

דניאל חצה את כיפת הקרח של גרינלנד באחד המסעות הקשים ביותר בחוג הקוטב הצפוני במשך חודש ימים לאורך 600 קילומטר. בתכנית "מסע עולמי עם איל פלד" שודר סיפור המסע ובידיעות אחרונות פורסמה כתבה המתארת את שעברה הקבוצה הבינלאומית.

תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם שודרה למאות מיליוני צופים בעולם. בארץ, מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות, ערוץ נשיונל גיאוגראפיק וערוץ AXN ליוו את הצוות הישראלי. דניאל נותן תמונה של מאחורי הקלעים על הקשיים, החברות, עבודת הצוות, ההכנות והמאמץ.

הרצאה מרתקת על ההיסטוריה, ההיבטים הרוחניים, הפיזיים ועל השילוב שבהם, כפי שבא לידי ביטוי באמנויות המזרחיות. דניאל משלב בהרצאה בליווי קטעים נבחרים מהסרט 'קוקורו' ששודר בסינמטק ובערוץ אחד בטלוויזיה

למה כדאי להזמין הרצאה של דניאל קרן

איך מעזים להציב יעדים ומטרות שאפתניים? איך מצליחים להיות אנשי משפחה, אנשי קריירה אבל לא לוותר על החלומות? ההרצאות שדניאל מעביר למאות ארגונים בישראל מהוות לא רק מקור השראה אלא גם מעניקות לקהל השומעים כלים מעשיים לפריצת גבולות ולהגשמת חלומות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,הרצאות לנשים,חזרה ללימודים ולבתי ספר,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - דניאל קרן