הגר פיינר מרצה

הגר פיינר

הגר פיינר - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

בגיל 13 מצאה הגר פיינר מפלט מהבית בו גדלה כשהחלה להתאמן באמנויות הלחימה. האימונים העניקו לה מסגרת תומכת ומחזקת שדרכה היא פיתחה יכולת התמדה, משמעת עצמית ונחישות. כבר בגיל 17, פיינר זכתה באליפות הארץ בקראטה ושנה לאחר מכן עברה מבחן חגורה שחורה בקראטה. את התפנית מקראטה לאגרוף קלאסי עשתה הגר בגיל 18 ושנה לאחר מכן הוסמכה על ידי ווינגיט כמאמנת אמנויות לחימה.
משנת 2005, הגר פיינר מאמנת קבוצות ילדים, נוער, בוגרים ונשים באמנויות הלחימה.

בגיל 22, פיינר התחרתה בקרב אליפות עולם מול אלופת עולם שהחזיקה בתואר במשך 11 שנים ובחרה בה כמתמודדת בקרב הפרישה שלה. הקרב צולם בשידור חי בכל אירופה ובעקבותיו זכתה פיינר לחשיפה גדולה והזדמנויות נוספות להתמודד על תואר אלופת עולם. אך שנה לאחר מכן בקרב אליפות עולם בגרמניה, פיינר נפצעה בארובת העין והושבתה מהאגרוף למשך שנה.

פיינר לא וויתרה ובזכות יכולת ההתמדה, המשמעת העצמית וההתמקדות המטרה – להיות הכי טובה שהיא יכולה – זכתה בשנת 2009 בתואר אליפות העולם באגרוף. עד שנת 2012, פיינר הגנה על התואר ארבע פעמים כשקרב ההגנה הראשונה, רק שנה לאחר שזכתה, נערך בהיכל נוקיה ישראל. הפעם הראשונה שהתקיים קרב אליפות עולם באגרוף בארץ. שלושת הקרבות הנוספים להגנת התואר נערכו בקנדה, צרפת וגרמניה.

בשנת 2012, פתחה פיינר מועדון אמנויות לחימה נוסף בכפר שמריהו ומאז היא מנהלת שני מועדונים לאמנויות לחימה בהם קבוצות ילדים, נוער, בוגרים ונשים. בנוסף, פיינר מעבירה שיעורים פרטניים לכושר גופני ואגרוף לגברים ונשים ומעבירה שיעורים פרטניים לילדים בעלי קשיים בקשב וריכוז, קשיי הסתגלות בקבוצה גדולה, בעיות תקשורת וקשיים נפשיים. מעבר לכל זאת, פיינר מארגנת מחנות אימונים, סדנאות וימי אימון מיוחדים לחניכים בארץ ובחו"ל.

הרצאות מבוקשות

אגרוף הוא מראה לעצמך. להיות אמיתית עם עצמך, מה זה אומר? האם אתה משקר לעצמך בזירת החיים? אם לא תכיר באמת- תיפול לקרשים. כמו כן, כישלון הוא הרגע הכי משמעותי עבורנו. הכישלון בלתי נמנע. הוא מכריח אותנו להודות איפה אנחנו לא טובים וצריכים להשתפר. ההתגברות על הכישלון מחזקת אותנו ומעלה את הביטחון העצמי. אנחנו מוכנים לצעוד קדימה. עוד בהרצאה: הכנה מנטלית: טרנספורמציה מנערה למכונה. ההכנה לקרב עד לרגע הקרב עצמו. התהליך. סימולציות עם הפסיכולוג על מעבר דמות – מבן אדם נורמטיבי למכונה. כל קרב והמטען שלו – החיים והזירה. פנים מול פנים – המבט הראשון עם היריבה. כנגד כל הסיכויים וללא תנאים ראויים. בזכות יכולת ההתמדה, המשמעת העצמית והתמקדות במטרה הצליחה פיינר לעשות את הבלתי אפשרי.

למה כדאי להזמין הרצאה של הגר פיינר

כאישה בעולם גברי, פיינר סללה את דרכה למקום הכי גבוה בתחום האגרוף וזכתה להיות הטובה ביותר בתחום. מטרתה היא להשתמש בניסיון שרכשה ובדרך שעברה, על מנת ללמד ולתת השראה ומוטיבציה לאנשים להשיג את המטרה וללכת עד הסוף מבלי לוותר בדרך.

לקוחות ממליצים

לייף ספורט
 

הגר הייתה מעוררת השראה והקהל לא רצה שתעזוב.
הייתה עניינית ומעניינת. הטיפול של הצוות היה זריז ומקצועי לחלוטין,
החל מהזמנת ההרצאה ועד לקבלת החשבונית בזמן הגיוני לאחר ההרצאה.
בהחלט נזמין הרצאות נוספות באירועים הבאים שיגיעו.
תודה רבה!

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

order lecture by - הגר פיינר