חיליק מגנוס מרצה

חיליק מגנוס

עברית

קורות חיים

חיליק מגנוס עומד בראש יחידת חילוץ המאתרת ישראלים שנעלמו בחו"ל. מופקד על הרגעת הורי מטיילים בכל העולם. ביום העצמאות ה – 57 השיא חיליק משואה לכבוד הערבות ההדדית הישראלית והנכונות להיחלץ לעזרת כל ישראלי על פני תבל כולה.
חיליק מגנוס יליד שבדיה, עבד בעבר ברשות שמורות הטבע בנגב, באילת ובסיני, שם שימש ´שריף´ של שארם-א-שייח. אחרי פינוי סיני הקים חווה גדולה ביישוב דקל. בעשרים השנים האחרונות מחלץ מטיילים ממקומות נידחים בעולם. רשם לזכותו כ – 7000 איתורים וחילוצים מוצלחים של נעדרים.

הרצאות מבוקשות

גיבור בעל כוחו, שעומד עם צוותו מול הבלתי אפשרי ומצליח במקומות שאחרים וטובים נכשלו. סיפורים מרתקים על מקומות נידחים כמו קשמיר, הרי ההימלאיה, נהר היאנג-צה שבסין, איי אנדימן, נהר הטואיצ´י שבבוליביה, רכס האל-פאמאיו שבפרו, נהר הקאלי קאנדקי שבנפאל, צ´ילה, תאילנד, דרום הודו נהרות הרים ומפולות שלג. על כל אלו מנצח חיליק בצניעות תוך דגש על עבודת צוות.

הרצאה בנושא הסברה ומניעה. בסיפוריו משלב חיליק את ניסיונו לצורך העברת מסר של הימנעות בשימוש בסמים בקרב בני נוער בישראל. מעטפת ההרצאה היא סיפורי מסע מדהימים בהם נקרא חיליק יותר ויותר לחלץ צעירים ישראלים ש´דפקו´ את הראש במסיבת סמים או בהילולת טראנס בחור נידח בעולם, במיוחד במזרח הרחוק- בתאילנד, בהודו ובנפאל. מטרת הסיפורים לרכז את ההקשבה לנושא החשוב באמת הסכנה בשימוש בסמים.

למה כדאי להזמין הרצאה של חיליק מגנוס

חיליק מגנוס הוא מרצה מצוין, רהוט ומלהיב. בסיפוריו הוא מכניס אותנו לעולם קסום של גיבור בעל אומץ לב ודבקות במטרה.

הזמינו הרצאה של - חיליק מגנוס