יונתן צ'רצ'י מרצה

יונתן צ'רצ'י

יונתן צ'רצ'י - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

יונתן צ´רצ´י שחקן תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה ומנחה סדנאות לתיאטרון והומור. בוגר ביה"ס הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי", על הצגתו "ביקורת חצות" זכה בפרס השחקן, פסטיבל עכו 87. בנוסף זוכה פרס התיאטרון הקאמרי ע"ש א. בן יוסף בתיאטרונטו 97 בו זכה בציון לשבח על הצגת היחיד "אדון V" והועמד כשחקן מצטיין בפסטיבל אדינבורו 97 על משחקו. מביים בתיאטרון צה"ל, בבתי סוהר, במתנ"סים של המועצה לילד החוסה ונוער שוליים. בוחן לתיאטרון צה"ל וללהקות צבאיות. לימד דרמה וביים במשך שלוש שנים בתיאטרון של המכללה למינהל בגבעתיים מעביר סדנאות לחברות, לגיבוש, למכירות וסדנאות עם המון ערך מוסף הומור כיף.

יונתן צ´רצ´י סוקר בהומור את ההומור ב-60 שנות קיומינו.
בהרצאותיו מרתק ומשלהב את המשתתפים בהעברת מסרים חדים להבנת היכולת של כל אדם ליצור, לאלתר, להתמודד עם מצבים קיצוניים, לשפר את הביטחון העצמי ולנהל נכון את הרגשות והדחפים, כל זאת על ידי פיתוח הכושר והיכולות הפוטנציאליות הבסיסיות הטמונות בכל אחד ואחד. ההרצאה מלווה בהומור רב, הפעלה אינטראקטיבית של המשתתפים, אלתורים וגיבוש קבוצתי. מתאים לקהלים גדולים וקטנים כאחד. הרעיון הוא בעצם ללמוד איך לשחק על במות החיים. פיתוח הכריזמה והמנהיגות, ואיך לסחוף ולרגש.

הרצאות מבוקשות

הרצאה תאטרלית על הומור כדרך חיים. הרצאה שהיא בעצם מופע תוך שימוש בסימולציות מעולם תאטרון. יונתן צ´רצ´י מדגים ומסביר כיצד להתמודד טוב יותר דרך הומור עם מוקשים יום יומיים בבית, בעבודה ובחברה. ההרצאה תעסוק ותדגים בצורה תאטרלית ומוחשית מצבים מן החיים שניתן באמצעות הסתכלות שונה והומוריסטית להתמודד עימם בקלות רבה יותר.

מפגש מרתק המועבר ע"י יונתן צ´רצ´י מתן כלים להשפעה והנעה דרך משחק וסיפור בהרצאתו דן בנושאים בתיאום עם הלקוח כגון: פיתוח יצירתיות וכריזמה, כיצד להעביר מסר כובש ואפקטיבי ולרכוש את לב מאזיננו, פרזנטציה מנצחת, הנעת עובדים וצוותים, כיצד להפתיע ולחדש – יצירתיות, חדשנות ופיתוח גמישות מחשבתית, שיפור הקשרים הבינאישיים והעסקיים, להפוך ממנהל למנהיג, הומור בטיימינג נכון – עושה את כל ההבדל ועוד.

דרך עולם התאטרון מעלה יונתן צ´רצ´י בהתאם לבקשת המזמין יכולות כגון: שיפור כישורי משחק על במות החיים והקריירה, שיפור היכולת לרתק ולכבוש קהל, השפעה והנעה דרך משחק וסיפור, פיתוח יצירתיות וכריזמה, כיצד להעביר מסר כובש ואפקטיבי ולרכוש לקוחות, כיצד להפתיע ולחדש – יצירתיות, חדשנות ופיתוח גמישות מחשבתית, שיפור הקשרים הבינאישיים והעסקיים, להפוך ממנהל למנהיג, הומור בטיימינג נכון- עושה את כל ההבדל

איפוה הינו? מה קרה לנו? ואיפו אנחנו עכשיו? ההרצאה היא מסע משותף עם הקהל על מפת ההומור:
יוצאים מ:
* ההומור היהודי, מה זה?
* גז´יגן ושומאכר
* שייקה אופיר
* הגשש החיוור
* אפריים קישון
* ניקוי ראש
* החרצופים
* זהו זה
* דן בן אמוץ
* סרטי הבורקס
* סטנד אף
* ארץ נהדרת

כתוצאה משינויים: פוליטיים, כלכליים, חברתיים, אישיים, משפחתיים, קצב החיים המהיר וכניסת האינטרנט לחיינו. ההומור שלנו הושפע וכמובן הבדרנים והשחקנים השתנו. שפת הגוף שלהם השתנה. גם חברי כנסת, שרים, ראשי ממשלה, מנהיגים חברתיים ועוד… ההומור שלהם השתנה מאז ועד ההיום. בחלקם השינוי שיפר את חזותם ואת חיהם. הם מובנים יותר, נוכחים יותר,כריזמטים יותר, חדשנים וחלקם נשחקו. בהרצאה ננסה להבין מה קרה.

במסע הזה נעצור במקומות הבאים:
1. איך ההומור הציל חיים ומציל חיים.
2. איך ההומור הוריד אנשים מגדולתם (דודו טופז, "צ´חצ´חים" )
3. קידום בדרגה, במעמד.
4. דייטים
5. שגיאות עיסקיות.
6. העברת מסרים קשים בקלות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,בתי ספר,הרצאות השראה,הרצאות לחנוכה,הרצאות לראש השנה,חזרה ללימודים ולבתי ספר,כלכלה, עסקים ומנהיגות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים ומנהיגות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,צילום,קיימות ויזמות חברתית

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,חזרה ללימודים ולבתי ספר,ילדים ומשפחה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לחנוכה,הרצאות לנשים,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות חגים ומועדים,הרצאות לנשים,הרצאות לפסח,הרצאות לראש השנה,הרצאות לשבועות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - יונתן צ'רצ'י