ליאור אקרמן מרצה

ליאור אקרמן

ליאור אקרמן - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

כיהן בתפקידים בכירים בשב"כ ומרצה מניסיונו העשיר על שפת גוף ועל המצב הביטחוני באזורינו

שירת כקצין בצה"ל והיה ממקימי סיירת "דוכיפת", החל את תפקידו בשב"כ כאיש שטח ושימש לאורך רוב שנותיו בתפקידי חקירות, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הינו בוגר ישיבה שחזר בשאלה.

אקרמן סיים שירותו בשב"כ כראש חטיבה וכסגן ראש אגף, שימש כראש לשכת ראש השב"כ, יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של הארגון, את מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי. ליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, כולל חקירת רצח ראש הממשלה רבין ז"ל וחקירות נוספות, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון אל מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם. מומחה בשפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית.
מאז פרישתו הינו בעלים ומנכ"ל של חברה פרטית, משמש כפרשן בולט בתקשורת לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין. בעל טור קבוע במספר עיתונים ואתרי אינטרנט. היה מעורב ועסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה, ושני ספרים שכתב בשנים האחרונות נמצאים כיום בתהליכי הפקה. מעבר לתחום הביטחון, עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה ומוביל בתקשורת קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות. ליאור בוגר תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני במשפטים כמו גם לימודי מנהל עסקים, מזרחנות ושפות שונות.

הרצאות מבוקשות

איך מתמודדת ואיך צריכה להתמודד ישראל כמדינה מערבית דמוקרטית מול "השבטים הברברים והרצחניים" באזור? פחד וספינים פוליטיים ותקשורתיים מול עובדות ומציאות מנקודת המבט של איש המודיעין. האמת והעובדות מתוך מסדרונות הממשל והמודיעין, שהפוליטיקאים והתקשורת לא מספרים. מה קורה שם באמת? מה צפוי לנו בעתיד? "מזרח תיכון חדש", האומנם? ואם כן. איזה? מה צפוי לקרות ב"שכונה" שלנו בשנים הבאות.

תקשורת בינאישית ונפלאות שפת הגוף, הרצאה וסדנא מעשית ומשעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של ניסיון מבצעי ומעשי. כלים שימושיים להעצמה עצמית, שיפור התדמית, הקידום האישי, שיפור מכירות, זיהוי ונטרול התנגדויות ושקרים, הבנת חשיבות המרחב האישי ואומנות העמידה וההרצאה מול קהל גדול וקטן.

איך מתנהלת המדינה באמת, לאן הולך הכסף ולאן הולכת המדינה? כיצד ה"שיטה" עובדת עלינו? מדוע מחאות קמות וכיצד הן נופלות? איך עובדים עלינו עם "ימין" ו "שמאל"? ואיך ניתן לבנות עתיד ומציאות אזרחית חדשה במדינת ישראל.

 

למה כדאי לך להזמין הרצאה של ליאור אקרמן

מתוקף תפקידו ניצב ונכח אקרמן באירועים ובמקומות ייחודיים לאורך השנים: מסדרונות הממשל, הכנסת וועדותיה, חדרי הקבינט, המטבחון הביטחוני, פגישות ושיחות אישיות עם ראשי ממשלה, נשיא ארה"ב ומזכירת החוץ, ראשי ארגונים בכל העולם כולל הערבי. אקרמן היה מעורב בחקירות הרגישות ביותר כולל רצח רבין, ופיגועי ההתאבדות הקשים ביותר שידעה המדינה במהלך השנים. אקרמן הוא מומחה בשפת הגוף במסגרת תפקידו באגף החקירות והעביר סדנאות רבות בנושא לעובדי המגזר המודיעיני. בהרצאותיו משלב ידע וניסיון ייחודי ובלעדי מתחומי עבודתו ומשתף ב"סודות" רבים (ובהדגמות חיות בתחום שפת הגוף) מתוך מסדרונות הממשל והמודיעין.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - ליאור אקרמן