מוטי גלעדי מרצה

מוטי גלעדי

מוטי גלעדי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

מוטי גלעדי הוא אחד האמנים היותר מגוונים בארצנו שבימים אלו מציין 50+ שנים על הבמה!  נולד במושבה כרכור. בצעירותו, שוער כדורגל במכבי פרדס-חנה ובמכבי פ"ת, מועמד לנבחרת הנוער של ישראל.  בצבא, כוכב להקת פיקוד מרכז. תחילת הקריירה כזמר בדרן חקיין במועדון כליף ביפו בשלהי שנות ה-60. השתתף וכיכב במחזות-זמר כ- "איי לייק מייק" בתאטרון גיורא גודיק. הופיע על בימת  OFF- BROADWAY ושימש כחזן ובעל קריאה בניו-יורק שם גם למד אמנות פלסטית (ציור ופיסול) וקולנוע.   הופיע בסרטים "לופו" ו"מעבר לים". סדרות ותכניותTV  ( פיז'מות, חסמבה דור 3 , האח הגדול VIP  ועוד. ) יצג את ישראל באירוויזיון 1986 בנורבגיה (יבוא יום).  במופעי הבידור של מוטי אותם הוא כותב ומביים (הצגות הבידור "שלכם בפאניקה" ו  "רבותי ההיסטֶריה חוזרת"/ בתאטרון א. דשא פשנל, "המוסד לבידוח לאומי" עם גדי יגיל , "זוג משמים" ו "שירה וחיקוי בציבור" עם רעייתו בעבר אסנת שיר-וישינסקי.) משולבים חומרים ב-22 שפות.  מופיע ברחבי העולם, מארה"ב קנדה ועד אוסטרליה ניגריה ונצואלה נורבגיה וקרואטיה. ביידישפיל עם בתו דורין ויעקב בודו. ב-2007 כיכב בפסטיבל היידיש בווארשה. מוטי העביר סדנאות משחק ייחודיות לכוחותינו החשאיים ובמשך כעשור יועץ בצוות האסטרטגי של רה"מ ושותף לכתיבה ברוב נאומיו (בין היתר "LET'S TALK DUGREE" באו"ם) . מוטי היה נשוי לאֹרנה ז"ל אם שלושת ילדיו עידן ליעד ודורין ותבל"א אסנת אֵם לירון. (סב ל-5 נכדים)

הרצאות מבוקשות

משמעות האמת בחיים!  מי אני? מודעות אישית וסביבתית..נכס יקר ואקוטי לאדם! איך אני אם אני.. בפוקוס מלא עם האמת שלי ..מכיר ומודע למעלותיי וחסרונותיי נטול אדאפטציות  ומסכות למיניהן.., מודע ושולט ב"מפעל" שנקרא "אני" !? קורלציה וקואורדינציה: אני זקוף? אני כפוף? אני מקרין? אני חש שיש לי נוכחות? עיני מדברות? מקרינות אמת/חום? אני חש באנרגיה שבי? שמסביבי? ..שלילית ? חיובית? מהי אינטליגנציה ואינטליגנציה רגשית, שפת גוף.. פרספציה חדה, חום ורומנטיקה! כיצד משמרים זוגיות…? ה"אגו" ללא פרופורציה הינו אויב עליון בכל מסגרת ! אופטימיות בלתי נלאית והומור הינם מזור לנשמה!  מנשימים את החיים גם אחרי טראומות ואבלות. (סיפור אישי!)

 

מה זה חיקוי אמיתי..?! איך בונים דמות..? איךנכנסים לדמות ויוצאים ממנה באלפית שניה (הדגמה של 10 דמויות ב- 60 שניות!) מתלווה להרצאה פסנתרן מחונן שמוסיף נופך בידורי/מוסיקלי למפגש הייחודי.

החיים יפים יותר, מרנינים יותר כשאין רף מכסימום ויצר היצירה והחידוש מפעם בך! ורסָטיליות (גיוון)  כנגד מונוטוניות בחיים! ..מסבירים, איך להישאר צעיר ברוח בנפש ובגוף גם בגיל 70 + !?  הילד והנער שקיימים בך מניעים את הרצון והיהב להמציא..להביע..   ליצור .. להתייחס לחיים כאל גלריית ציורים מתעשרת חדשות לבקרים! בידינו המכחול!!!

למה כדאי להזמין הרצאה של מוטי גלעדי

חוויית מפגש מרתק-מרגש יוצא דופן עם אמן-יוצר הפותח את לבו ומגלה דברים, אפיזודות ועיסוקים שלא ידענו אודותם. מפגש מעשיר רווי גוון אינטראקטיבי עם הקהל מטובל בהומור המציג תובנות על מהות החיים על הבמה ועל במת החיים.  80 דקות של חווייה שונה ויוצאת דופן בנוף שדרת המרצים!

order lecture by - מוטי גלעדי