מעיין פרילוק מרצה

מעיין פרילוק

מעיין פרילוק - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

חובבת פוד טק, יזמית ועיתונאית שמסקרת את הדברים המגניבים והחדשניים שאתם רואים על המרקע. במשך 5 שנים סיקרה טכנולוגיה וחדשנות בערוץ 10 במגוון תוכניות: לילה כלכלי, הכל כלול, תוכניות בוקר ומהדורה מרכזית ואז עברה לקשת, שם היא מסקרת עבור התוכניות – פאולה וליאון, חי בלילה ותוכניות נוספות. היא למדה שנתיים משחק ב"בית צבי" ואחרי שהוריה הפצירו בה שלא כדאי לה להשאר שחקנית רעבה, היא עברה ללמוד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב וסיימה תואר ראשון. היום היא משלבת בין האהבה שלה לבמה כשהיא מופיעה על המסך וכשהיא מרצה ובין הצורך הפרקטי שלה להתקיים תוך שהיא שותפה במספר מיזמים עסקיים.מעיין חיפאית גאה  "שכבר 20 שנה מתארחת בעיר תל אביב", היא נשואה ואמא לשני ילדים.

הרצאות מבוקשות

תמיד תהייתם מה תאכלו בעתיד ? פסטה עשויה מקאנביס, צלחות שניתן לאכול אותן בסוף הארוחה, פיצה פפרוני כשרה ואוכל ממדפסות תלת מימד…במשך למעלה משנה חקרה מעיין את הסטראטאפים בעולם שמתעסקים בעתיד האוכל, רובוט מלצר שמגיש את האוכל, רחפן שמגיע עד הבית עם מגש פיצה, כוסות פלא שמבלבלות את מערכת הטעמים בפה וקפה חדש שמורכב מפטריות קסם… בהרצאה חוויתית מביאה מעיין את הפיתוחים הללו לראשונה לישראל, ומאפשרת לקהל טעימה ממוצרים שכנראה לא טעם מעולם. מעיין פרילוק, עיתונאית בקשת (ערוץ 12) ומומחית בחדשנות, חיפשה בעולם את הסטארטאפים שמבשלים לנו את העתיד. מדובר בקונספט חדש ומקורי שפיתחה מעיין המשלב הרצאה לצד טעימות והתנסות מעשית!

למה כדאי להזמין הרצאה של מעיין פרילוק

למעלה משנתיים חקרה מעיין פרילוק, כתבת הטכנולוגיה של קשת, את הסטארטאפים שמייצרים לנו את אוכל העתיד, בהרצאה חוויתית וחושית היא מספרת על מה נאכל בעתיד בצירוף טעימות ממוצרים יחודיים מהארץ ומחו"ל. כאלה שלא טעמתם מעולם! מדובר בקונספט יחודי, מקורי, שלא קיים בארץ וכנראה גם בחו"ל, שישאיר אתכם עם הרבה תאבון.

order lecture by - מעיין פרילוק