מעיין פרילוק מרצה

מעיין פרילוק

מעיין פרילוק - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

חובבת פוד טק, יזמית ועיתונאית שמסקרת את הדברים המגניבים והחדשניים שאתם רואים על המרקע. במשך 5 שנים סיקרה טכנולוגיה וחדשנות בערוץ 10 במגוון תכניות: לילה כלכלי, הכל כלול, תכניות בוקר ומהדורה מרכזית ואז עברה לקשת, שם היא מסקרת עבור התוכניות – פאולה וליאון, חי בלילה ותוכניות נוספות. היא למדה שנתיים משחק ב"בית צבי" ואחרי שהוריה הפצירו בה שלא כדאי לה להישאר שחקנית רעבה, היא עברה ללמוד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב וסיימה תואר ראשון. היום היא משלבת בין האהבה שלה לבמה כשהיא מופיעה על המסך וכשהיא מרצה ובין הצורך הפרקטי שלה להתקיים תוך שהיא שותפה במספר מיזמים עסקיים. מעיין חיפאית גאה "שכבר 20 שנה מתארחת בעיר תל אביב", היא נשואה ואמא לשני ילדים.
למעלה משנתיים חקרה מעיין פרילוק, כתבת הטכנולוגיה של קשת, את הסטרטאפים שמייצרים לנו את אוכל העתיד, בהרצאה חויתית וחושית היא מספרת על מה נאכל בעתיד בצירוף טעימות ממוצרים יחודיים מהארץ ומחו"ל. כאלה שלא טעמתם מעולם! מדובר בקונספט יחודי, מקורי, שלא קיים בארץ וכנראה גם בחו"ל, שישאיר אתכם עם הרבה תאבון.

הרצאות מבוקשות

מה נאכל בעתיד? האם באמת נעבור לאכול בשר שגדל במעבדה? האם הקנאביס יכנס בקרוב לתפריט? רוצים לטעם מסוכריה שמבלבלת את מערכת הטעמים בפה והופכת כל דבר חמוץ למתוק? ואיך זה שכולנו משתגעים פתאום על בישול ואוכל?
הרצאה מרתקת ורב חושית על מזון העתיד מלווה בקופסת הפתעות לכל משתתף ובה טעימות אישיות.
הרצאה כזאת עוד לא הייתה לכם!

order lecture by - מעיין פרילוק