משה קלוגהפט מרצה

משה קלוגהפט

משה קלוגהפט - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

יועץ אסטרטגי בינלאומי. ייעץ לבכירי המנהיגים באירופה, בהם: קנצלר אוסטריה, ראש ממשלת יוון, נשיאת קוסובו ושר החוץ של קוסובו, נשיאת גאורגיה וכן לראשי ממשלת ישראל בנימין נתניהו ונפתלי בנט. אחראי על ההישגים הפוליטיים הגדולים של השנים האחרונות ברומניה, קוסובו, גיאורגיה, ישראל ועוד.
נבחר לאחד מ – 50 היהודים המשפיעים בעולם לשנת 2020.
משה הוא גם תסריטאי, מוסיקאי ויוצר. בין שיריו: "אמא שלי" בביצוע נועה קירל, "שיר ערש" בביצועה של נינט טייב, "ספירה לאחור" ו"סיפור אגדה" שבוצעו ע"י עמיר בניון,  "התרת חלומות" בביצוע שולי רנד, "האחרון שנשאר" שבוצע בשלוש שפות ע"י מירי מסיקה, אמיר בניון ודויד ד'אור בטקס שהתקיים באו"ם, ועוד שירים רבים ומוכרים.
קלוגהפט הפיק את הסרט "עולם חדש" יחד עם הזמר אביב גפן וכתב את התסריט לסדרה "שלטון הצללים" שעלתה ב"הוט".

הרצאות מבוקשות

האם הייתם רוצים להיות זבוב על הקיר בחדרם של בנימין נתניהו ונפתלי בנט? לקבל הצצה אל חדרי הקמפיין של הנשיאה הראשונה של גאורגיה ושל קנצלר אוסטריה? ואיך כל זה מתחבר לכתיבת שירים שהגיעו לביצוע באו"ם ובפני נשיא צרפת?
משה קלוגהפט, מבכירי האסטרטגים בעולם, עבד עם עשרה ראשי מדינות שונים, ובהם קנצלר אוסטריה, ראש ממשלת יוון, נשיאת גאורגיה, נשיאת קוסובו, ראש ממשלת רומניה, ראשי ממשלת ישראל נתניהו ובנט ועוד.
קלוגהפט, שנולד עם בעיה פיזית נדירה והתגבר עליה, נבחר לאחד מ-50 היהודים המשפיעים בעולם לצד רונאלד לאודר, ג'ארד קושנר ונתן שרנסקי. בדרך לשם, הוא ראה כבר הכל: הוא הואשם שהוא סוכן מוסד מבוקש במדינה אחת, נזקק לאבטחה בירידה מהמטוס לאחר שהותקף באנטישמיות ע"י ראש ממשלה במדינה אחרת, והיה ליד צמרת השלטון בגרמניה כשהוחלט להאיר את שער ברנדבורג בצבעי דגל ישראל לראשונה בהיסטוריה. קלוגהפט הוא גם האיש שגרם לחתן פרס נובל לשלום להצטלם מעיף מטוס על מורה בגיל 92, ולקנצלר אוסטריה להתחפש לשליח פיצה ולהפתיע אנשים בבתיהם, אירוע שכמעט הסתיים באסון לאומי.
ואחרי כל זאת, הכל בטל בשישים מול השיר שכתב לסבתא שלו ניצולת השואה ושבוצע ביום השואה הבינלאומי על בימת האום בניו יורק – כמו גם שירים נוספים שכתב ובוצעו ע"י נינט, עמיר בניון, נועה קירל, מירי מסיקה, ארקדי דוכין, רבקה זוהר, ישי ריבו, להקת שלווה ועוד.

קלוגהפט, משתף בהרצאתו מה למד מהמנהיגים הגדולים ומהקמפיינים המרתקים בעולם, ומעניק תובנות בהם יכול להשתמש כל מנהל, כל איש עסקים וכל אדם – אם רק ינהל את החיים שלו כמו קמפיין.
ההרצאה מיועדת למנהלים בכירים, חברות וקהילות בחו"ל

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - משה קלוגהפט