נרי ליבנה מרצה

נרי ליבנה

נרי ליבנה - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

נרי ליבנה הינה עיתונאית ופובליציסטית ישראלית. ליבנה נולדה בחיפה לאב שעסק כפקיד בעירייה והיה צאצא לשושלת אדמו"רים ולאם שהייתה שייכת לחסידות בעלז. אביה של ליבנה שינה את שם משפחתו הקודם, הוא "וייס" ל"ליבנה". אמה של ליבנה הייתה מנהלת בית הספר יזרעאליה אשר בחיפה.

נרי גדלה עם המשפחה בקיבוץ עד לגיל שנתיים. בגיל שנתיים חזרה משפחתה של נרי לחיפה ונרי למדה בבית הספר הריאלי. לאחר מכן המשיכה לאוניברסיטה העברית בירושלים, שם למדה ספרות ופילוסופיה.
לבנה הייתה נשואה פעמיים לחוקר הספרות אריאל הירשפלד ויחד הם הורים לשלושה בנים. לליבנה אח מוכר והוא הממציא סטיב ליבנה.

ליבנה הייתה כתבת בעיתונים ישראליים רבים במהלך השנים. ביניהם ניתן למנות את העיתונים "חדשות" ,"כל העיר", ו"הארץ". בקריירה של ליבנה ניתן למנות גם קריינות ברדיו בתכניות שונות, ביניהן תכנית האקטואליה אותה הנחתה ונקראה "שיחת העיר" ברדיו ירושלים. לאחר מכן הנחתה ליבנה תכניות בגל"צ והיא "המילה האחרונה", "יש עם מי לדבר" ו"ציפורי לילה".

ליבנה הייתה המנחה של תוכניות טלוויזיה שונות. תכניות אלו כללו את "מבט נשי", "תיק תקשורת", "נשים גדולות", "לילה, לילה", "הנרגנות". כמו כן, התארחה ליבנה בפאנלים שונים ובתכניות מגוונות כאשר הנושא העיקרי שלהן הוא תרבות ופמיניזם, חינוך וזכויות אדם.

בין פעילויותיה של ליבנה ניתן למנות את כתיבת הספר "המדריך לאישה המושכת" אשר עסק בהתמכרויות שונות. בשנת 2012 הפכה נרי ליבנה לטבעונית. על שינוי זה כתבה ליבנה מספר כתבות ומאמרים בעיתונים שונים. ליבנה נתבעה ע"י שניים מתושבי איתמר לאחר שהתבטאה נגד יושבי ההתנחלות וכינתה אותם כרוצחים. אולם תביעה זו בוטלה על ידי בית המשפט.

הרצאות מבוקשות

התמכרויות שונות (קניות…)

למה כדאי להזמין הרצאה של נרי ליבנה

הרצאותיה של נרי ליבנה ספוגות בתובנות משמעותיות מעבודתה, ומכתיבתה. בין ההרצאות ניתן למצוא את הנושאים הלוהטים ביותר וביניהם מושאי התמכרויות, נשים בתקשורת, התחקיר העיתונאי ועוד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות זוגיות,הרצאות לנשים,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לחנוכה,הרצאות ליום הזיכרון לחללי צה"ל,הרצאות לפסח,הרצאות לראש השנה,חרבות ברזל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,חרבות ברזל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,הרצאות ליום הזיכרון לחללי צה"ל,חרבות ברזל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות השראה,הרצאות לחנוכה,הרצאות ליום הזיכרון לחללי צה"ל,הרצאות לפסח,הרצאות לראש השנה,חרבות ברזל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות השראה,הרצאות לחוגי בית,הרצאות לנשים

order lecture by - נרי ליבנה