נתי להב מרצה

נתי להב

נתי להב - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

חוקרת פרטית, בעלת משרד חקירות פרטי, "להב-טנא", של נשים חוקרות שקיים מעל 20 שנה. המשרד מונה שמונה חוקרות פרטיות בתפקידי מפתח, ועוד שלושים אנשי שטח בתפקידים שונים.
נתי להב היא החוקרת הרשמית והבלעדית של אבודים עם צופית גרנט ומשרדה ביצע את כל החקירות בתכנית. חוקרת פרטית נתי להב איתרה מאות אנשים שנעלמו למשפחותיהם במהלך השנים.

 

 

 

 

הרצאות מבוקשות

בתור מי שהקימה את משרד החקירות הנשי הראשון והיחיד בארץ, מדגימה להב את השוני והיתרונות במשרד שכולו נשים חוקרות פרטיות, משרד שאחראי לפיצוח מקרי חקירה מסובכים בארץ ובעולם.

איך מתבצע מעקב? האם כל אחד יכול להיות עוקב?

מה רוצה לדעת בן אדם שמזמין חוקרת פרטית? מהו מודיעין עסקי? מה רוצים לדעת בעלי עסקים שמזמינים חקירה?

בהרצאה מרתקת חושפת להב סיפורי חקירה מסמרי שיער, מעקבים, איסוף מידע, גנבות ושחיתויות בקרב בכירים, בגידות, סיפור אחד שהפיל אפילו לה את הלסת ופיצוח של מקרה שעורר הדים רבים בתקשורת.

כל הסיפורים, כל הסודות, כל ההתרגשות

בהרצאה אחת!

 

 

*"25169 צא מהשורה !" – באלו המלים ניצלו חייו של ישראל אורזך הנער, ששרד 5 מחנות.
בחקירות שערכו מספר שנים, הצליח משרדה של להב לאתר את האיש שהציל את אורזך, ולסגור עבורו מעגל חיים.
על כך ועל עוד חקירות מרתקות הקשורות לאיתור חסידי אומות העולם ולתקופת השואה, בהרצאתה של נתי להב, חוקרת פרטית, בעלת המשרד שמבצע את כל החקירות בתכנית אבודים של צופית גרנט.
בהרצאתה מספרת נתי גם על מבצעי החקירה המטורפים שהיא וצוותה ביצעו עבור תכנית הטלוויזיה 'אבודים', וכיצד הביאו פעם אחר פעם לסגירת המעגל עבור משפחות רבות ששנים ארוכות מחפשות אחר יקיריהן.
כל הסיפורים, כל הסודות, כל ההתרגשות – בהרצאה של נתי להב.

* שם ספרו של ישראל אורזך

order lecture by - נתי להב