סיגל ששון מרצה

סיגל ששון

סיגל ששון - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

סיגל ששון הינה חוקרת ופורצת דרך בתחום חקר התודעה, מרצה, בעלת בית ספר לפיתוח התודעה בשיטה אשר ייסדה, שיטת ה- .OVERMIND עוסקת בייעוץ והכוונה, בעלת טור בעיתון "שבוע ישראלי" בלוס אנג'לס. שידרה ברדיו 103FM ב-"קו המומחים". מחברת רב המכר "הכוח שמעבר למחשבה".

סיגל ששון סיימה לימודי מלונאות בארה"ב, בוגרת "תדמור", בי"ס למנהל בתי מלון, ניהלה חנות בגדים עצמאית ולמדה אימון עסקי ב"תפנית בית הספר למנהלים", למעשה עשתה את מסלול החיים הקונבנציונלי והבטוח, אך מאז ומתמיד הרגישה שלצד החיים ה"רגילים" תודעתה הייתה מאד מפותחת ולכן המשיכה להתפתח בתחום התודעה והרוח, כשבמהלך 20 שנה היא מילאה את לקוחותיה בידיעות על עצמם ועל בני משפחתם, ייעצה, הדריכה וכיוונה אנשים אל ייעודם.
במהלך השנים ששון הדריכה,ייעצה וכיוונה אלפי אנשים מכל העולם ומכל התחומים- פוליטיקאים, אנשי טלוויזיה ותקשורת, ידוענים, אנשי עסקים מהארץ ומחו"ל וסייעה להם להגיע אל ייעודם. טיפלה באנשים חולים ואספה מאות סיפורי ניסים שקרו לאנשים בזכות דרכה.
ששון הקימה את בית הספר "מרכז ששון", כתבה את ספר הביכורים שלה, "הכוח שמעבר למחשבה"- שהפך רב מכר, וייסדה את שיטת overmind שדרכה היא מעבירה את כל הידע וסודות האבחון והריפוי ואשר מלמדת ומאפשרת לכל אדם, קטן כגדול, להגיע אל חלון התודעה הקטן שבמוח ולמצוא באמצעותו ידע רב, יכולות טיפול, ריפוי ופתרון בעיות.

הרצאות מבוקשות

ההרצאה מבוססת על הספר-"הכוח שמעבר למחשבה"- המציג את סיפורה האישי של סיגל ואת סיפורי הניסים שקרו לאנשים, בזכות יכולת ה"תודעה המפותחת".
בהרצאה היא מסבירה על הצורך העמוק של כולנו למצוא ידע רב ממקור אחר שיעזור לנו לכוון את חיינו ולחיות חיים מאושרים. סיגל מסבירה לכל מי שרוצה לאתגר את גבולות "החשיבה הקונבנציונלית" והקיבעון המחשבתי שכולנו נולדנו עם יכולת "תודעה מפותחת" כשבמהלך השנים, ננעל החלון הקטן במוח שנקרא "תודעה"-והפך אותנו למוגבלים בידע,מה שהוביל אותנו להיות: חסרי סבלנות,חולים ומתוסכלים.
כל אחד יכול, השיטה זמינה ונגישה אל כולם והיא משחזרת את היכולת המולדת והטבעית של האדם. אנחנו יכולים לעזור לעצמנו בכוחות עצמנו וללא תלות באדם או באמצעי חיצוני אחר. בהרצאה סיגל משתפת את הקהל ונותנת דוגמאות חיות על היושבים בקהל וגורמת לאנשים להיווכח ולראות את הידע המגיע אליה ממקום אחר.

למה כדאי להזמין הרצאה של סיגל ששון

הרצאותיה של סיגל ששון מרתקות, מרגשות, מתובלות בחוש הומור מפותח ובידע רב ומאוד מעניין. סיגל משאירה את הקהל מהופנט, מרותק וצמא לידע נוסף. היא מרגשת אנשים בקהל בזכות האבחון המדויק והמהיר אותו היא עושה תוך כדי הרצאה וכל זאת תוך חיוך ודיבור "בגובה העיניים", כך שכל אדם מתחבר ממקומו שלו.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - סיגל ששון