ספאא פרחאת מרצה

ספאא פרחאת

ספאא פרחאת - מרכז המרצים לישראל
עברית , ערבית

קורות חיים

ספאא פרחאת, עיתונאית בכירה ואשת תקשורת מובילה במגזר ובתקשורת הארצית, מרצה מומחית ב "בניית מוניטין אישי ועסקי דרך עמידה מול קהל"

עוד מגיל צעיר, השאירה חותם והקימה כלי תקשורת מסועף בין עיתון שבועי מודפס ואתר אינטרנט עם מאות אלפי גולשים ביום. פעלה לאיזון בתקשורת הערבית אחרי שנים של הפקר וכאוס.

המדיה שהקימה ספאא נקראת "בלדנא" ולימים שימשה כעורכת העיתון והאתר אשר משך אליו בכירים ופוליטיקאיים מכל הקשת לרבות שרים וח"כים. במהרה הפכה לכוכבת תקשורת של המגזר ואף הוזמנה ע"י ראש הרשות הפלסטינית במוקטעה למפגש אישי בעל השלכות.

העבודה המקצועית גרמה להדים רבים והתעניינות כלי תקשורת ארציים בעיתונאית, ומזה שנתיים מופיעה על בסיס קבוע כפרשנית מומחית לענייני המזה"ת בערוץ שתיים, ערוץ אחד, גלי צהל ורשת ב' .

לצד הקרירה המקצועית, ספאא, רכשה השכלה בהתמחות " שיווק פוליטי", היום היא מרצה בבנתחומי  הרצליה, במסלול ממשל ופוליטיקה .

הרצאות מבוקשות

כל עוד המטרה של הממסד למחוק את הזהות הפלסטינית של "עם שמאמין בצדקתו" אנחנו נמשיך לחלום על דו קיום אמיתי. העולם החדש לימד אותנו כי הצדק כבר לא קיים אלא האינטרס האישי הוא השולט. מאינתיפאדת 2000 ועד למבצע שומר החומות הוכח הערבי הישראלי בליבו הוא ערבי פלסטיני. היחסים עם לבנון הם שווה ערך ליחסים עם איראן. הסכנה שהכל מתלקח שוב. על כן יש לשנות חשיבה ויש להכין אסטרטגיה רוחבית הכוללת את היחסים גם עם לבנון כדי לחסוך את המלחמות הבאות הן בפנים והן בחוץ.

ספאא היא דרוזית שחיה כאן, במדינה שהיא גאה בקיומה ומכירה בעוצמתה. המדינה אינה מבדילה בין דרוזי נאמן למדינה לבין ערבי שאינו מוכן להכיר בה. יחס שמתבטא בבירור כואב בחוק הלאום, בחוק קמיניץ באי הרחבת שטחי השיפוט ואי הכשרת קרקעות לבניה.הצעיר הדרוזי הוא איש מדינה שמקריב נפשו במלחמות ישראל ואף מגיע עד לדרגת אלוף, כדוגמת הקצין גסאן עליאן המשמש מתאם פעולות הממשלה בשטחים.
אז לאן נעלמו סממני הדמוקרטיה במדינה שלנו? ומהן הסכנות וההשלכות להמשך ההזנחה של הדו-קיום?

איך המצליחנים עשו זאת? נלמד מהגדולים איך עשו זאת, מה הכלים שהשתמשו בהם כדי לייצור לעצמם את ההצלחה? באזה דרך עמלו? האם הייתה לכולם דרך דומה שניתן ללמוד ממנה ? תכונות רלוונטיות? האם ניתן לרכוש את הכלים האלה ?

ניתוח מעמיק על עולמות ההצלחה של אלו שעשו את זה בגדול. הם כיוונו גבוה – ופגעו במטרה.

הם למדו, עבדו קשה, הפגינו חריצות, ידעו לקום לאחר שספגו מהלומות, למדו את השיעור ממפלות, לא התייאשו והמשיכו לכוון גבוה.

והשאלה הגדולה – האם גם אנחנו יכולים??

אנחנו חיים בעידן חדש מאפשר לנשים להצליח לא פחות מגברים  תראו איזה הזדמנויות יש היום בזכות הטכנולוגיה שמאפשרת התפתחות אדירה.

עד כמה האינטרנט והרשתות החברתיות מגשרות על פערים היום?? הכל שוויוני ,לא נוכל יותר להגיד אי אפשר, להגיד שיש הבדלים בין נשים וגברים בפייסבוק, יכולות המחשב בנגישות לתעסוקה , ביכולת להקים עסקים.

בהרצאה ניקח דוגמאות מעולם ההצלחות של נשים באינטרנט, כך שהפכו לגורות ולנשות עסקים משגשגות לפעמים אף בלי לצאת מהבית ונשארו ע"י הילדים שצריכות  אנחנו לגדל.

כל מה שנשאר זה התעוזה

בואו נעקוף את חסם הפחד הסמוי שבנו זה שמופיע לנו ממש בדקה ה90 כשאנחנו ממש לא צריכים אותו  זה שמופיע ממש לקראת השיחה עם המנהל או עם הבוס לצורך העלאה בשכר , או פשוט בריאיון עבודה  או  ברגע של סימולציה פשוטה .

הוא מופיע מלחיץ ומכביד משתלט ואף מפיל לנו את כל התוכניות שהכנו יום מראש כל הלילה .

זה לא רק אני או אתה זה 90%  מהאנשים אבל לכל אחד סף ההתרגשות משתנה , בקרוס שלנו נלמד להשתלט עליו ואף לתת לו בין הרגליים ונלמד כלים שבסוף נהפוך   אותנו  למקצוענים בתחום הפרזנטציה והופעה בציבור.

איך להופיע בפשטות מול קהל? כיצד לעבור בהצלחה ראיון עבודה?  הדרך הנכונה לשיווק עצמי הן ביום יום במפגש פשוט ועד לשיווק הדף האישי ברשת באינטרנט וברשתות החברתיות  כולל כללים נכונים להתקדמות עסקית.

למה כדאי להזמין הרצאה של ספאא פרחאת

ספאא היא עיתונאית חוקרת, פרשנית ומגישה מעל ל 10 שנים, בטלויזיה וברדיו. תואר מומחית לעמידה מול קהל רכשה בזכות הדרך הקשה שחצתה כאישה שמגיעה מהמגזר הכי צנוע ושמרני לעולמות הגדולים ללא פשרות הדבר שגרם לה לשלם מחירים כבדים בדרך, אך לא פספסה את המטרה שלמענה היא באה לחיים, שזה העצמה והעברת כוח לאנשים שחושבים שהדרך אבדה או לרגע חשבו שהיא ורודה. בהרצאותה היא נוגעת בכל העולמות המקצועיים והאישיים והכי חשוב קבלת כלים חשובים כדי לחצות את המכשולים.

 

 

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ספאא פרחאת