עידן קוולר מרצה

עידן קוולר

עידן קוולר - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

עידן קוולר הוא הכתב הכי צבעוני בארץ.
הוא החל את דרכו בגלי צה"ל ככתב תרבות ובידור, לאחר מכן שימש ככתב פלילים וככתב הפוליטי המרכזי בתחנה, וכיום מנהל את דסק הספורט. במסגרת זו שידר במשך 3 שבועות מהמונדיאל בברזיל, כולל את משחק הגמר.

קוולר מגיש מדי יום את פינת הבוקר ביומן הבוקר בגלצ, את פינת הערב אצל ירון וילנסקי, את תכנית הספורט המשותפת לגלצ ולערוץ הספורט (יחד עם מירי נבו), ומשדר בכל שבוע באתר האינטרנט של גלצ את המשחקים המרכזיים בליגות העל בכדורסל ובכדורגל. בנוסף, מגיש קוולר בכל שבת את ״שישבת״ בגלצ עם סיכום חדשות סוף השבוע, ואת ״ערב חדש״ בחינוכית בימי חמישי.

עידן קוולר הוא בעל תואר ראשון במשפטים, ושליטה מלאה בשפה האנגלית, בה הוא מרצה זה מספר שנים בפני עיתונאים בכירים ודיפלומטים מרחבי העולם.

הרצאות מבוקשות

איך נקשרים ספורט ופוליטיקה? מדוע שידור ספורט ושידור פוליטי חדשותי דומים כל כך? עידן קוולר יספק לכם את האינפורמציה העסיסית של מאחורי הקלעים של הפוליטיקה, הספורט, והתקשורת הישראלית בעת ובעונה אחת.
עם למעלה מ-14 שנות ניסיון בשלל תפקידים ברדיו, מגיע קוולר עם מטען אדיר של ידע, סיפורי צבע ובעיקר – קטעי רדיו נדירים ממלחמות ישראל, דרך מלחמות היהודים ועד קרבות הספורט הגדולים. ויש גם בונוס: פספוסים של שדרי רדיו שיפילו אתכם.
אז למה תגובה של מוטה גור אחרי כיבוש הר הבית נשמעת כל כך דומה לתגובה של גיא פניני אחרי הנפת גביע אירופה? כל התשובות והקולות בהרצאה!

עידן קוולר מכניס אתכם בסגנונו הצבעוני אל תוך נבכי הפוליטיקה הישראלית, האינטרסים, הגחמות, והקשרים האישיים שבין הפוליטיקאים לעצמם ולבין התקשורת.
כיצד קובעים סדר יום? למי מתקשרים כדי להציע אייטם? היכן חשוב להופיע?
וגם, האפשרות שלכם לשאול את עידן את השאלות הכי קשות, נוקבות ומעניינות שמציקות לכם אודות התקשורת הישראלית והקשר שלה עם הפוליטיקה… התשובות יהיו מפתיעות לא פחות.

למה כדאי להזמין הרצאה של עידן קוולר

הכתב הפוליטי הכי צבעוני בארץ, קוולר מתאר את העולם הפוליטי, הישראלי והבינלאומי כפי שרק הוא יכול, בשילוב קטעי ארכיון רדיופונים וסיפורים על מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - עידן קוולר