עירית דורטל מרצה

עירית דורטל

עירית דורטל - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

מומחית לתקשורת בין- תרבותית, בוגרת אוניברסיטת תל-אביב בעלת תואר שני במדעי הניהול התמחות בהתנהגות ארגונית. בעלת ניסיון רב בייעוץ לחברות וארגונים בארץ ובחו"ל. פיתחה, ניהלה והנחתה קורסים בהדרכה בתחום שיפור איכות השירות ותחום הבין-תרבותית. מרצה רהוטה ומבוקשת.

כבר בצעירותה דורטל עסקה בהדרכה וביזמות. בגיל ההתבגרות הדריכה בתנועת הנוער העובד והלומד של תנועת בני המושבים ועברה מבית לבית על מנת לגייס חניכים לשכבה. במקביל, דורטל החלה להתנדב כמדריכה לנוער עבריין במסגרת ארגון "נוער לנוער". גם במהלך השירות הצבאי היא הפעילה את "שריר היזמות" והפכה להיות ללא הכשרה מ"מ קצינת חן ת"ש חינוך. במהלך הלימודים לתואר ראשון "נדבקה" בחיידק של הדרכה בתפוצות והדריכה במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית בארה"ב.

בגיל 25 מונתה דורטל לסמנכ"לית ארגון "בני ברית נוער לנוער" אשר חרט על דגלו פיתוח מנהיגות בני נוער, התנדבות וקשר עם התפוצות.
העבודה עם בני נוער מצוינים מכל הארץ אפשרה לצאת לדרך עצמאית ולהקים את חברת דורטל יועצים, בהיותה בת 29 בלבד.
ברבות השנים החברה גדלה והתפתחה והתמקצעה בשלושה תחומים עיקריים:
שיפור שרשרת השירות הפנימית והחיצונית (משירות צ'או לשירות WOW).
המפגש הבין תרבותי בעולם גלובאלי (הסלט הגולבאלי).
פיתוח האדם העובד דרך מציאת המשמעות והתשוקה והתמודדות עם לחצים ושחיקה בעבודה.

הרצאות מבוקשות

תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? 1 מכל 4 עובדים חווה שחיקה בעבודה. זה עולה לנו המון…..כסף, בריאות, ירידה במוטיבציה ותפוקה נמוכה. שחיקה היא תופעה מתפשטת ומדבקת בארגונים. מנהלים ועובדים שמודעים לעניין השחיקה ושאינם מתעלמים ממנה, יכולים ללמוד לבנות מנגנונים למניעה ולטיפול אפקטיבי בתופעה והשלכותיה. בהרצאה יוצגו דרכים לזיהוי התופעה ודרכי פעולה לצמצום השחיקה עד כדי מניעה מוחלטת.

אם אין לכם קונפליקטים, סימן שאתם נמצאים בבית הקברות. במקום בו יש שני אנשים ויותר, יש קונפליקטים. בסדנה, נלמד על סוגי הקונפליקטים, מקורותיהם, נאפיין את סגנון ניהול הקונפליקט, נערוך סימולציות ונקבל כלים להתמודדות במצבי קונפליקט.

למה חשוב שנשים ייקחו חלק בעשייה? זו שאלה רטורית. אין סיבה שנשים לא יבואו לידי ביטוי! יש לנו היכולת להכניס גיוון ויצירתיות למערכת על ידי הבאת קול אחר וייחודי. מחקר של מקנזי מוכיח שבהנהלות שבהם יש גיוון והכלה, יש תוצאות עסקיות טובות יותר. בהרצאה נלמד על היתרון היחסי של מנהיגות נשית וכיצד ניתן לקדם אותה.

קשר בין אנשים, הוא הדבר הבסיסי ביותר לקיום. כשיש חברה רב תרבותית, יש הזדמנויות רבות לקצרים. בהרצאה, נעמוד על המאפיינים התרבותיים, ה"קרחון" התרבותי, שלבי המעבר התרבותי וינתנו כלים לתקשורת אפקטיבית, החל מהכנת השיחה הראשונה ועד פרידה על פי התרבויות השונות. "להפוך קצר לקשר".

חיבור בין "האישי" ל"ארגוני", בין מטרות הפרט למטרות הארגון ובין מאפייני העבודה לשליחות האישית.

למה כדאי להזמין הרצאה של עירית דורטל

כמושבניקית, עירית דורטל מחוברת לקרקע וחולמת לשמיים. יודעת לקחת רעיון, פרויקט, חלום ולהפוך אותו למציאות, יודעת לקחת חוזקות ולמנף אותן, ותוך כדי לטפל בחולשות. כמרצה, הידע הרב שצברה במהלך 25 שנות לימודים במסגרות שונות, מקומיות ובין לאומיות, התכנים הרב תחומיים בהם עסקה, והתשוקה וההתלהבות להעביר את הידע בגובה העיניים ובתפירה אישית לאופי הקהל מסייעים בבניה של הרצאה יצירתית ומעניינת.

order lecture by - עירית דורטל