ערן איווניר מרצה

ערן איווניר

ערן איווניר - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

תחילת הדרך של ערן איוניר היתה בתאטרון אורנה פורת כאשר בשלב מסוים הוא התקבל לתוכנית שבועית בערוץ הראשון בשם 'זאפ לראשון' שהיו קבוצת מאלתרים לייב. תחילת דרכו בפרוביזורי היתה בסניף הדואר שם הוא חיכה למכתב רשום בו הודיע התאטרון על סיום חוזה ההתקשרות. איוניר הרגיש כאילו יצא לחופשי מהכלא. איוניר התקשר לאורי גוטליב, שהביא את דרור קרן, שהביא את יעל לבנטל וככה הם התקבצו לשלוש חזרות בביתו והם עלו למופע בפברואר 2004 והשאר כבר היסטוריה.

ערן איוניר שיחק בתאטרון הרפרטוארי, הבימה, באר שבע ובעיקר בתאטרון חיפה  בהצגות כגון: המלט, להיות או לא להיות, גטו ועוד. בנוסף, איוניר שיחק בקולנוע בסרטים: ערב בלי נעמה, איזה מקום נפלא, שש פעמים, ארץ פצועה ועוד. כמו כן, הוא שיחק בטלוויזיה בסדרות: כל שבת שנייה, כפולים, ג'וני ואבירי הגליל, ראש גדול, אלישע, השוטר הטוב ועוד. איוניר למד תסריטאות בבית הספר של עידית שחורי, הוא חטא בסטנד אפ במופע יחודי – אופטימי למרחקים קצרים, הוא כתב לטלוויזיה לפינת המשימות בתוכנית של יאיר לפיד, וביים כשלושים הצגות במסגרות חובבים כשאת חלקן הגדול הוא גם כתב. בשנת 2004, איוניר הקים את קבוצת פרוביזורי שבה הוא משמש כשחקן, מאלתר ומנהל ההרכב. אומני פרוביזורי הינם ייחודיים, קומיקאים שיצרו תוכן לבמה ומסך, חלקם הגדול מנגן ושר. עידן אלתרמן, אבי גרייניק, אלון נוימן, יעל לבנטל, משה פרסטר, נעמי לבוב, נורמן עיסא, מולי שולמן טלי אורן, לירית בלבן ואחרים.

במהלך הלימודים בבית צבי, איוניר גילה את האימפרוביזציה. הוא נתקל בזאת שוב בקבוצת אלתור בזאפ לראשון ובתאטרון חיפה במופע אימפרו ואז הוא כבר התאהב. זהו כלי נפלא לחיים טובים יותר וכל פעם הוא מרגש אותו מחדש.

מופעים מבוקשים

מפגש אינטימי מאולתר בו 2 שחקנים יאלתרו לבקשת הקהל דמויות מצבים ונושאים. חלק מהקהל יוזמן לאלתור עם השחקנים.

מופע בידור ייחודי שנתפר ע"י קומיקאים מובילים בארץ, עם חוש אלתור יוצא דופן, המופע מותאם לכל אירוע. לפני המופע תתקיים פגישת הכנה מקדימה, בה לומדים הקומיקאים על נושא האירוע ועל הווי הצופים. בעזרתה יוצרים קטעי סטנד אפ ומערכונים תואמים לאירוע ומצחיקים.
מי עוד משתתף? הצופים. משתתפי האירוע יכולים לתת הצעות למצבים ולדמויות ויש אפילו אפשרות לאלתור עם האומנים. המופע הוא מודולרי ומוצג בהרכב מתחלף של טובי הקומיקאים בישראל.
ניתן לקיים את המופע אצלכם באירוע או באפליקציית ZOOM

לעמוד המופע "פרוביזורי"

 

 

למה כדאי להזמין הרצאה של ערן איוניר

ילדותו של איוניר הייתה מלאה בחופש ויצירתיות וזאת הדרך שלו בעולם וכיום משלב בין כל כישוריו כמאלתר, כותב ומבצע סטנדאפ. במסגרת פרוביזורי איוניר התנסה ביותר מ-1000 מופעים בארגונים וחברות המובילות בישראל  ונכח ברגעי אלתור חד פעמיים עם הקומיקאים הבולטים בישראל. במסגרת הפגישות המקדימות למופעים שקיים עם נציגי החברות הגדולות בישראל, למד להכיר היטב את העולם העסקי, הבעיות שעולות בו ולהבין את הכוח המופלא שיש לאימפרוביזציה.

מרצים שאולי יעניינו אותך

קובי אריאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

קובי אריאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות,יום הזכרון לרצח רבין,מופעים,פסח,ראש השנה,שבועות

מיכל שם טוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מיכל שם טוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,מופעים

איתי התופעה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי התופעה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות מצחיקות,מופעים,פסח,ראש השנה

יואב מאיר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יואב מאיר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אמנות,הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות,חנוכה,מרצים לחוגי בית,פסח,ראש השנה,שבועות

נועה ירון דיין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נועה ירון דיין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מצחיקות,חגים ומועדים,חנוכה,יום האישה 2022,ספרות וסופרים,פסח,ראש השנה

יואב מאיר ולאון שניידרובסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יואב מאיר ולאון שניידרובסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות לנשים,הרצאות מצחיקות

רן שריג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רן שריג הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות

דורית פלד הרפז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דורית פלד הרפז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,יום האישה 2022,מופעים

order lecture by - ערן איווניר