ערן כץ מרצה

ערן כץ

ערן כץ - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

שיאן "גינס" בתחום הזיכרון, אמן תרגילי הזיכרון המסוגל לזכור רצף של 500 ספרות אקראיות המדוקלמות באוזניו. בוגר מדע המדינה ובעל תואר שני במינהל שוק אירופאי. מילא מגוון של תפקידי ניהול בכירים בתחום השיווק והמכירות.
כתב את הספרים "חמש מתנות למוח", "סוד הזיכרון המצוין", "סוד המוח היהודי" הופיעו ברשימת רבי המכר במשך 20 שבועות ותורגמו ל15 שפות.
דירקטור בארגון International Brain Education Association –IBREA
מרצה מבדר ומלהיב בעל גישה חדשנית לשימוש בזיכרון והפעלתו, מבוקש ביותר בתחומו בארץ ובעולם.
ערן משלב בהרצאותיו טכניקות מדהימות לזכור מספרים, שמות, פגישות ככלי לניהול המסוגלות להפוך מטלות להישגים של ממש. איך לדבר בחופשיות בלי דפים, שקפים ושאר כלי עזר – "תרופת פלא" המאפשרת לזכור כמויות אדירות של חומר במינימום זמן.
הרצאותיו מיועדות למנהלים, לעובדים, תלמידים, סטודנטים, מורים, בתי ספר, מוסדות חינוך וכו'.

מן העיתונות:
"כץ מסתובב ברחבי הארץ ומוכר את מרכולתו כקוסם… כמה טריקים פשוטים וגם אתם תוכלו לזכור בקלות רשימות מכולת, מספרי טלפון ושמות של אנשים…" – ענת מידן, ידיעות אחרונות
"בעל עסק יכול לזכור כל לקוח וזו לא סיסמה" – ספיר פרץ, גלובס

"כץ מוכיח שזה אפשרי… הרצאה אפקטיבית ומהנה" – שירי עמית, דה מרקר

הרצאות מבוקשות

גישה חדשה לזיכרון ועקרונות פשוטים להפוך זיכרון רגיל לזיכרון מצוין, העשרה בידורית ויעילה המעניקה שיפור מיידי ביכולת לזכור בקלות הכל. נתחיל לזכור שמות, מספרי טלפון, תאריכים ופגישות.
ערן יחלוק מיומנויות בעזרתן נוכל להגביר את היעילות, לחזק את הקשרים הבינאישיים, לחסוך זמן יקר, להפחית לחצים מיותרים ולהפוך את הזיכרון והמוח לכלי עזר מדהים בכל תחומי החיים.

'המוח הוא איבר נפלא. הוא מתחיל לעבוד ברגע שמתעוררים בבוקר ולא מפסיק לעבוד עד שמגיעים לעבודה…' מארק טויין.
במפגש מעורר השראה מספק ערן חמש מתנות למוח בעזרתן נוכל למחוק זיכרונות המונעים מאיתנו להתקדם, למנף כישלון להצלחה ולהפוך את מוחנו לכלי רב עוצמה לצורך השגת הצלחה אישית ומקצועית.
מתנת השכחה חמשת השלבים למחיקת זיכרונות לא רצויים והעברתם לסל מחזור על מנת להתקדם ולהצליח. אילו עסקים הצליחו למחוק טראומות ארגוניות ולמנף אותן להצלחה?
החומרים שמרכיבים את המזל האם מזל הוא גורל? מה ההבדל בין אנשים שיש להם מזל לכאלה שיש להם קצת פחות? שלושה תרגילים שיכניסו לכם מזל לחיים.
אין נביא בעירו איפה מוצאים את הרעיונות הכי טובים (דווקא כן בעיר)? האם אנו מסוגלים לצייר כמו דה וינצ'י (בהחלט כן)? ומה אמרו לנו בילדותנו שגרע ממיצוי היכולות שלנו. כמה תרגילי יצירתיות מלווים בחידות בלשיות מאתגרות.
מקסוול, חאשוגי ואיש הבוגי ליפול, לקום ולהצליח בלי לאבד את ההתלהבות! מדוע אמר רבי נחמן כי "העיקר לא לפחד כלל", מדוע אין טעם להיות לחוצים מעומס עבודה, ולסבול מחוסר שביעות רצון מקצועי ואישי? טכניקות מלהיבות לפיתוח אופטימיות ומוטיבציה ברגעים קשים.
מהי הצלחה? כמה הפתעות מטורפות על צ'רציל, פוטין, מיסטר בין ולהקת קווין, ואיזו השראה מדהימה אנחנו יכולים לשאוב מהם.

מבין כל הכלים העומדים לרשותו של מנהל השואף ליעל את עבודתו, מעטים נעזרים בכלי החזק והיעיל ביותר – הזיכרון. מנהלים שלמדו לאמן את זיכרונם בעזרת טכניקות ייחודיות מסוגלים להפוך מטלות ניהוליות להישגים של ממש. מיועד לדרג הניהולי של חברות וארגונים – מנכ"לים, מנהלי שיווק ומכירות, כספים, משאבי אנוש וכו'.

דמיינו "תרופת פלא" שהייתה מאפשרת לנו לזכור כמויות אדירות של חומר במינימום זמן! ובכן, תרופה שכזאת היא בהישג ידכם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דנדן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - ערן כץ