קובי אריאלי מרצה

קובי אריאלי

קובי אריאלי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

קובי אריאלי (גלי צה"ל, ערוץ האוכל, 'משחק מכור,' 'פעם בחיים' ו'הרצועה'), עומד על הבמה ופורס את המסלול הפתלתל שעשה. בדרך הוא סוגר חשבונות עם דתיים, חילוניים, שמאלנים, מתנחלים, גברים, נשים,טלפונים סלולריים, בנקאים, טייסים, תינוקות, רופאים, אינסטלטורים, רבנים ותלמידים.

יעקב אריאלי יליד 1972 הינו עיתונאי וסאטיריקן, פובליציסט ואיש תקשורת. אריאלי נולד בירושלים ולמד בישיבות החרדיות ליטאיות. אבי סבו של אריאלי הינו הרב יצחק אריאלי.

דרכו של אריאלי החלה ברדיו קול חי וכן בעיתונים חרדיים שונים. בין העיתונים בהם כתב אריאלי בתחילת דרכו ניתן למנות את ה "יום השישי" ואת "בקהילה". במשך לא פחות מ-12 שנה כתב אריאלי בעיתון "מעריב" עד לשנת 2010. אריאלי אחראי לניוזלטר הסאטירי אותו הקים יחד עם ידידיה מאיר ויאיר חסדיאל "אפעס". בזכות הצלחתו של ניוזלטר זה הפך אריאלי למוכר יותר ולא בקרב העדה הדתית – חרדית. את "אפעס" עזב אריאלי כאשר המדור הפך להיות מדור הסאטירה של מוסף הארץ.

אריאלי העלה תכניות שונות ופינות סאטירית במהדורת החדשות של "חדשות 10". בתוך שנתיים החל להגיש את תכנית הבוקר של הערוץ ביחד עם לינוי בר גפן וענת גורן. תפקידים נוספים אותם לקח אריאלי הינם בצוות ההקמה של ערוץ התכלת וכן הגשה בתכנית אירוח הנקראת "הפאשקעוויל". אריאלי השתתף בתכנית "משחק מכור" אשר שודרה בערוץ 2 והנחה תכנית דוקומנטרית בשם "המהפכנים".

אריאלי גילם תפקיד של "ספיידרמענטש", הוא הספיידרמן הדתי, ואת תפקיד בתכנית "מהדורה מוגבלת" בתור חבר פאנל. אריאלי היה הראשון להקים את הקורס הראשון לקופירייטרים חרדים. את הקמפוס הקים בשנת 2005 כאשר רוב בוגרי הקורס השתלבו במשרות פרסומיות ובמשרדים הגדולים בתחום.

עוד במהלך הקריירה התקשורתית שלו הגיש אריאלי את התוכנית ציפורי לילה בגל"צ מ-2008 למשך שנתיים. בנוסף הגיש בתחנה לצד עירית לינור את התוכנית המצליחה "המילה האחרונה". בשנת 2011 הגיש אריאלי סדרה בשם "ארוחת שבת" בה אירח שפים המבשלים יחד עימו ארוחה. משנת 2010 אריאלי הינו בעל מופעים רבים ופעילויות שונות בתחום הבמה.

לאריאלי מופע סטנדאפ ייחודי בשם "עלילות הדוס בעיר הגדולה", מופע בו ג'קי לוי ומשה להב משתתפים בטיש. כמו כן מקיים אריאלי מופע משותף יחד עם לוי, מופע אשר נקרא "צחוק עשה לנו". אריאלי מבוקש בהרצאות רבות ובנושאים מגוונים, משתתף בפאנלים שונים ומהווה אושיה מרכזית בראיונות.

הרצאות מבוקשות

מה זה נפל עלינו? ואיך זה משתלב עם הפוליטיקה? ולאן ממשיכים מפה?
על בידוד ומשפחה, זוגיות והתבגרות, דת ומדינה, ביבי ובני.

מעשה בבחור ישיבה חרדי מירושלים שנסע לעיר הגדולה והפך לאחד מכוכבי הסאטירה בארץ. קובי אריאלי, עומד על הבמה ופורס את המסלול הפתלתל שעשה. בדרך הוא סוגר חשבונות עם דתיים, חילוניים, שמאלנים, מתנחלים, גברים, נשים,טלפונים סלולריים, בנקאים, טייסים, תינוקות, רופאים, אינסטלטורים, רבנים ותלמידים.
מה קורה כשחרדי נכנס למשרד של חילוני?
איך חוגגים יום הולדת לאשתך?
מהי הבעיה העיקרית של תייר בפראג?
מה עם הדיאטה, לעזאזל?
מופע סטנד-אפ מצחיק, סוחף ומחוכם, שמבשל את הצופה מבפנים ושולח אותו הביתה בוכה מצחוק ושקוע בהרהורים

הכל השתנה אז, ב4.11.95. כולם הבינו שהחברה הישראלית כבר לא תהיה מה שהיתה. אז מה נהיה ממנה? איך ניתן להבין ולנתח אותה ב2016? ומה למדנו מהרצח ההוא? קובי אריאלי, העיתונאי והסאטיריקן שגאה בהיותו איש ביניים, המחובר לכל השבטים, עושה סדר בפאזל הישראלי ומעמיד נוסחת קיום מומלצת, תוך נגיעה נוקבת בכל העצבים החשופים

קובי אריאלי ועירית לינור במפגש ישראלי חריף, ייחודי וחד פעמי.
צוות "המילה האחרונה" בגלי צה"ל מגיח מהאולפן לשיחת במה מחכימה ומשעשעת. עירית וקובי, שני קצוות מנוגדים של החברה הישראלית, מצליחים באמצעות הומור לייצר אמירה משותפת ייחודית להם ולהציג בפני הקהל מופע תרבותי ויוצא דופן של שנינות, ידע ורוחב דעת.

קובי אריאלי עומד על הבמה ומנתח את החברה הישראלית לנתחים. הוא בוחן מחדש את המפה החברתית בישראל, נוגע בעצבים החשופים ביותר של יחסי חרדים וחילונים ומספק הצצה עמוקה וייחודית אל אחורי הקלעים של התרבות והחברה בישראל והכל בסגנונו החריף והמצחיק, זה שהפך אותו לאחד מבכירי המרצים והסטנדאפיסטים בישראל. הרצאה עמוקה ומשעשעת שמאירה באור חדש, אישי וחושפני, את המבנה החברתי המסובך בישראל ומנסחת מחדש את יחסי הכוחות והכל מתוך צחוק גדול גדול.

קובי אריאלי מנתח בעוקצנות משעשעת מאוד את מפת התקשורת בישראל ותוך כדי כך מבקר אותה בחריפות וכמעט כורת את הענף עליו הוא יושב. מי שהגיש את תכנית הבוקר בערוץ 10 ואינספור תכניות מדע ושיח בכל ערוץ אפשרי, סוגר שנה 15 בגלי צה"ל ובא להגיד לכם: אל תאמינו לאף מילה שלנו.

המגזר הכי מתעצם בישראל…. פוטנציאל השוק הגבוה ביותר….כלכלת העתיד… החרדים הם הקבוצה החמה ביותר בישראל – אבל אין לכם באמת מושג מה בדיוק קורה שם. איש הרדיו והטלוויזיה קובי אריאלי, דוס המחמד הרשמי של ישראל, בהרצאת פרזנטציה מושלמת, ממצה ומשעשעת על המגזר החרדי. כל מה שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול.
מתאים לכל סוגי הקהלים. מותאם במיוחד למגזר העסקי. אפשרות גם לסדרת מפגשים, לסדנאות אימון לקראת עבודה עם המגזר ולמפגשי שאלות ותשובות

אחרי למעלה מ150 פרקים של תכנית אוכל בערוץ 10, קובי אריאלי עושה סדר במטבח ומשתף אתכם בסודות הבישול הטלוויזיוני ובכלל. שעה חושנית וקורעת מצחוק על תעתועי תכניות אוכל, על עדות וטעמים, כשרות וחוקים, טיפים ותבלינים

טוב, הוא לא בדיוק אדמו"ר שמחלק "שיריים" וגם לא מעניק ברכות לפונים אליו, אבל לנהל שולחן "עונג שבת" מהנה, חווייתי ועם זאת רוחני וספוג בתוכן – קובי אריאלי יודע טוב מאוד. המופע כולל קטעי סטנד-אפ, שירים, פנינים מפרשת השבוע והרבה צחוק ושאר רוח. לאחר עשרות רבות של מופעי ליל שבת בשבתות אירוח ואירועי שמחות, אלפי אנשים כבר יודעים לספר על חוויית ליל שבת שלא תישכח, כשקובי יושב בראש השולחן ו"מרביץ" את פניניו.

למה כדאי לך להזמין הרצאה של קובי אריאלי

הרצאותיו של אריאלי שזורות בשנינויות רבות ומיוחדות מכל קצוות קשת הנושאים. בהרצאותיו, אריאלי סוגר חשבונות עם דתיים וחילוניים, עם שמאלנים וימנים, טייסים ותינוקות, אינסטלטורים ועוד.

לקוחות ממליצים

order lecture by - קובי אריאלי